Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, kakalaka napisał(a):

Cześć. 

Kolejna umowa się kończy. Obecnie mam entry + canal + viaplay + (była liga mistrzów) + nextlix premium - całość za 88 PLN (bez premieium było by 60) Tak przeglądam i w ostatnich stronach nie widzę podobnego zestawienia. Czy może ktoś powiedzieć czego się mogę mniej więcej spodziewać z DUK? Dzwoniono do mnie kilka razy z oferta najniższą to samo za 122 PLN. Z tego co widziałem liga mistrzów 20 i viaplay 20 tak? (interesuje mnie tlyko liga angielska) - czyli w sumie 128 wychodzi. Czy ktoś coś wie czy dobrze kalkuluję? Zastanawiam się też nad opcją bez netflix.

A czy ktoś wie jak wygląda dla "starych " klientów opcja entry + canal + więcej sportu - dla nowych widzę 75. Czy coś taniej? I jeszcze jedno - czy coś wiadomo jak się skończy w przyszłym roku viaplay - to czy coś będzie taniej - czy już wiadomo, że liga angielska wraca do canal+

@kakalaka

jakim cudem płacisz 28 zł za Netflix?

Za Viaplay 20 zł to sporo zawołają jeśli teraz masz niby za 0 zł, aczkolwiek w sumie opłaca Ci się poniekąd mieć w składaku Viaplay drożej kosztem czegoś innego taniej bo Viaplay po czerwcu ma wypaść.

Generalnie jak schodzisz na niższą ofertę dostępną dla nowych to ciężko wyrwać promocję, robią po prostu redukcję do tej podstawowej ceny. Możesz ewentualnie zejść do jeszcze niższego pakietu i potem robiąc podbicie masz łatwiej wyrwać dobrą cenę.

Nie, nie wiadomo co się stanie z ligą angielską po wyjściu Viaplay z Polski. Myślę że jeśli będzie cokolwiek wiadomo w czerwcu/lipcu to już będzie dobrze.

 

Jest oferta w sumie za 42,4 zł:

Nowy Comfort+ 22,5 zł

Canal+ 19,9 zł

umowa do 30.10.2024

 

Wczoraj telefon i brak oferty na to samo, albo Relax albo Extra, typ zaoferował Extra i Canal za 65 zł. Na Relax powiedział że nie ma nawet o czym mówić, pewnie wychodziło mu tyle co ta umowa na czas nieokreślony (+4 zł) albo nawet więcej.

Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...