Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem abonentem od 2007.

 

ostatni pakiet universe + plus 6xC umowa do konca miesiaca , zlozone wypowiedzenie jak co roku.

ostatni rok 4 msc za darmo reszta po 59 zł - wiec srednia 39.9 zł

 

od wczoraj oferta : 4 msc za darmo plus 11x 79.90 ( 4 msc HBO za darmo)- srednia prawie 59 zł , analogicznie wzrost o 20 zł na miesiacu.

 

co roku jest cyrk, ale ten rok to porazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dziś przedłużyłem umowę, która kończyła się 31.05.2014.

 

Do tej pory było:

universe + 6xcanal+ + multiroom (2x cameleon) + wynajem sagemcom za 59zł/msc

 

Teraz mam:

comfort+ +multi + extra + 6x canal+ + wymiana dekodera na Pace PVR 500GB (teraz to się chyba nazywa ultrabox) + multiroom (2x cameleon) + HBO na 6msc za 4x0zł + 11x79,90zł/msc. Średnia ok. 59zł/msc

 

Przed wysłaniem wypowiedzenia otrzymałem taką samą ofertę, tylko bez możliwości wymiany dekodera. Kilka dni po zarejestrowaniu pisma dekoder się znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie w nc+ to co poniżej za 130,99zł. Proszę o info za ile mogę to mieć teraz czy ktoś już negociował taki pakiet w ostatnich dniach?

■ CANAL+ Platinum + HBO

■ Cinemax

■ Filmbox

■ History HD

■ Multiroom Standard

■ netVOD+ konto podstawowe

■ netVOD+ Pak. C+ Platinum+HBO

Dekoder Pace 500

 

W dniu dzisejszym pierwsze dwa telefony z nc+ pierwszy telefon nie odebrany drugi odebrałem oczywiście pytania co lubię ogłądać itp , więc ja krótko że wszystko ma pani na monitorze komputera.Pani dalej drążyła temat jakie kanały mnie interesuja itd. więc ja krótko że to co dotychczas mnie intersuje. Propozycja ze stony kosultantki za to co dotychczas +Redlight HD 151,89 zł. czli oferta dla nowych klientów. Powiedziałem że nie szanują klientów którzy są z nimi od początku ( 15 lat ) i płaca im dużą kase więc w tym roku się rozstaniemy.Konsultantka znów swoje spiewki a ja grzecznie podziękowałem za rozmowę i się rozłaczyłem. Numer z którego dzwoniono 15 8149500 , czyli jakaś firma która świadczy usługi dla nc+. Poczekam na kogoś z DUK kogoś kto zrozumie że kient to ich pan .A po pierwszym kwietnia wypowiedzenie.

 

Dzis druga propozycja za to co powyżej 139 zł. podziękowałem i złożyłem wypowiedzenie w punkcie nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś teraz to dostać za 99

jestem abonentem od 2007.

 

ostatni pakiet universe + plus 6xC umowa do konca miesiaca , zlozone wypowiedzenie jak co roku.

ostatni rok 4 msc za darmo reszta po 59 zł - wiec srednia 39.9 zł

 

od wczoraj oferta : 4 msc za darmo plus 11x 79.90 ( 4 msc HBO za darmo)- srednia prawie 59 zł , analogicznie wzrost o 20 zł na miesiacu.

 

co roku jest cyrk, ale ten rok to porazka.

Chyba nie przyjąłeś tej fatalnej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś teraz to dostać za 99
jestem abonentem od 2007.

 

ostatni pakiet universe + plus 6xC umowa do konca miesiaca , zlozone wypowiedzenie jak co roku.

ostatni rok 4 msc za darmo reszta po 59 zł - wiec srednia 39.9 zł

 

od wczoraj oferta : 4 msc za darmo plus 11x 79.90 ( 4 msc HBO za darmo)- srednia prawie 59 zł , analogicznie wzrost o 20 zł na miesiacu.

 

co roku jest cyrk, ale ten rok to porazka.

Chyba nie przyjąłeś tej fatalnej oferty

 

nie przyjąłem. Wg mnie wczesniej nc+ (nie DUK) oferowalo lepsza oferte dla mnie - 2 lata za 59 zł stala cena. Na to bym się jeszcze zgodził w ostatecznosci.

Pokazuje analogiczny wzrost ceny lamanej z roku na rok. jesli teraz nie odejde, to za te 15 msc proponowana przez nichj cena nie bedzie wg oplacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak...oczywiście po wypowiedzeniu, albo "składak" tego co Cię konkretnie interesuje tj. Comfort+/Multi+/Extra+/6xCanal+/HBO/Cinemax/Filmbox/HHD/NOC/MR/dekoder PVR albo ostatecznie droższy All Inclusive+ a ten chodził optymalnie po niecałe 130zł łącznie z MR.

 

Naprwawde mozna uzyskac All Inc czyli wszystko co maja za 130zl ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kończy mi się umowa pod koniec czerwca, która wygląda następująco: Universe + wszystkie 6 programów Canal +, umowa 12m - 64zł/mc

Już zaczeli mnie atakować telefonami z ofertą i zaoferowali mi: Comfort + , Extra +, wszystkie 6 prog. Canal +, C+VOD, kanały HBO na 7 miesięcy za darmo, umowa 15m - całość 79zł/mc

 

Obecną umowę wynegocjowałem po wypowiedzeniu wcześniejszej umowy po aferze fuzji z C+ (byłem abonentem N). I teraz widzę, że bez wypowiedzenia też się nie obejdzie, żeby dostać sensowną ofertę. Z tego co tu poczytałem to chyba mogę spróbować dostać od DUK to samo co mam teraz za ok.50zł/mc albo za ok.60-65zł z dodatkowo HBO na cały okres, zgadza się? Więcej niż teraz nie chciałbym płacić raczej. Ale zanim złoże wypowiedzenie pytanka:

1. Czy komuś udało się teraz wynegocjować umowę na 12m czy faktycznie mają już tylko na min.15m (tak twierdził konsultant)? Jak dla mnie im krótsza tym lepsza.

2. Czy można jakoś przy tej okazji ugrać jeszcze wymianę dekodera? Teraz mam z nagrywarką 250GB ale już raz go wymieniłem w serwisie na nowy i ten wymieniony też szwankuje (przy nagrywaniu znikają czasem kanały). Czy te z większymi dyskami są mniej awaryjne i czy mogę nalegać na wymianę na wyższy model?

 

Z góry dzięki za radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy teraz są tylko na 15 lub 24 m. Oczywiście można dostać nowego deka. Musisz być czujny, bo będą chcieli ponowne wydębić aktywację 49 zł plus opłaty miesięcznie za wynajem. Z wypowiedzeniem dostaniesz pakiet w takiej samej cenie lub zbliżonej. Pewnie jeszcze HBO Ci wpadnie na kilka miesięcy za free.

 

 

@ Frog. Tak, można dostać to za 129.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj , po złożeniu wypowiedzenia (umowa do końca kwietnia) kolejny telefon z DUK i akceptacja nowej umowy.

Do wczoraj: Canal+Silver , 4xCanal+ , HBO(6m-cy gratis) za 69 zł na miesiąc.

Obecnie: Comfort+ , Extra + , 6 Canal+(Sport&Film) , Canal+VOD , HBO(6m-cy gratis) w cenie 6 m-cy za 0 zł ,dalej 18 m-cy za 79,90 zł (średnio 59,93 miesięcznie)

Do tego Multiroom Standard 12 m-cy 0 zł , 12 m-cy 10 zł (średnio 5 zł miesięcznie).

Umowa na 24 m-ce.Dzisiaj idę do punktu odebrać drugi dekoder do multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frog taka wysokość abo przewijała się przez forum za ten pakiet, natomiast nawet All Inclusive+ to nie jest "wszystko" co może zaoferować platforma.

 

@jarek9341 tylko nie daj sobie wcisnąć 5800S, poproś o jakąś "mydelniczkę" np.2851S

 

@Pedersen1991 w postach znajdziesz info o opłacie za dekoder, jeżeli tam nic takiego nie ma to znaczy, że dekoder jest za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...