Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj miałem niezłą sytuację. Najpierw zadzwoniłą miła Pani i zaproponowała mi: Wszystkie kanały z oferty podstawowej (chyba bez extra+), 6xC+, HBO przez 4m za 0zł i VOD Canal+ za ozł przez 4M i potem przez 11 79,90zł. Powiedziałem, że nie jest atrakcyjna oferta i powiedziała, że będzie dzwonić w przyszłym tygodniu żebym przemyślał.

Nie minęło 45 minut i dzwonią z DUK i tutaj tym razem Pan ma dla mnie ofertę, którą już odrzuciłem czyli Comfort+, Extra+, 6xC+ i HBO przez 3m za 0zł za 4m 0zł i potem 79,90zł. Jak mu powiedziałem, że to odrzucam to konsultacja z przełożonym i oferta: Com+, Ex+, 6xC+, HBO przez 5m za 0zł i potem 79,90 i mogę płacić średnią przez cały okres jak chcę. Zapytałem o wymianę na mediabox to opłata aktywacyjna i potem 10pln przez miesiąc. Podziękowałem za taką wymianę dekodera, ale umowę przedłużyłem ze średnią 53,27zł. Mam to co miałem i jeszcze HBO. Wcześniej miałem Univers z 6xC+ za 49zł (HBO miałem przez 9m)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :smile:

Dawno mnie tu nie było ale zbliża się koniec umowy z nc+ więc wypowiedzenie wysłane i teraz powoli trzeba zacząć czytać to forum.

Mam pytania:

1) niektórzy piszą że wynegocjowali przedłużenie umowy z tzw.opcją Multi która ponoć zawiera kanały tematyczne Canal+.

Jakie to kanały i gdzie można taki wykaz zobaczyć?

2) czy komuś udało się wynegocjować przy przedłużaniu umowy multiroom za 0 zł , którego wcześniej nie miał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory:

UNI + 6xC+ + MULTIROOM + PACE PVR 500 - 49zł/miesięcznie

 

Oferta po negocjacji:

Wszystko co do tej pory + HBO na 15 miesięcy za 7*49 + 8*79 srednia 65,9

 

Oferta odrzucona

 

W ofercie którą Ci proponowali multiroom wliczony w cenę abonamentu? 49, a później 79?

Jeżeli tak to jak na pakiet z HBO bardzo dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory:

UNI + 6xC+ + MULTIROOM + PACE PVR 500 - 49zł/miesięcznie

 

Oferta po negocjacji:

Wszystko co do tej pory + HBO na 15 miesięcy za 7*49 + 8*79 srednia 65,9

 

Oferta odrzucona

 

W ofercie którą Ci proponowali multiroom wliczony w cenę abonamentu? 49, a później 79?

Jeżeli tak to jak na pakiet z HBO bardzo dobra oferta.

 

Tak, oferta z wliczonym multiroomem

 

Multirooma masz na camelach czy po lanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy kontakt po zarejestrowaniu wypowiedzenia ( umowa do końca kwietni ) .

Konsultant zaproponował mi "super promocje " tylko dla mnie , tzn. Comfort+ z Multi , extra + 6xC+ , HBO na 7 m. gratis multiroom gratis na cały okres , umowa na 15 miesięcy za 79,90 ( stała cena ) . Po mojej odmowie pytanie "dlaczego ? " . Moja odpowiedz że wolałbym HBO gratis na całą umowe konsul sie zgadza i proponuje to co wyżej + HBO na całą umowe . Poprosiłem o czas do namysłu i przesłanie oferty na maila na co konsultant stwierdził że NIE ma możliwości przesłania oferty więc powiedziałem żeby zadzwonił jak będzie miał taką opcje .

Czy to dobra oferta i dlaczego nie chciał przesłać oferty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory universe+ 6xcanal plus na 12 mies cena 49 zł/mies, umowa konczy się w połowie maja

pierwszy telefon - ma pan bardzo korzystną promocje, której już niestety nie mamy, proponujemy to samo za 79,90zł - śmiech na sali

drugi telefon umowa na 24 mies 6 miesięcy 0zł 18 mies 79,90, średnio 59,92; powiedziałem że się zastanowię ale już jestem pewien że to nie przejdzie, czekam na dalsze propozycje albo skrobie wypowiedzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przyjaciele !

 

I stało się! Oficjalnie mogę potwierdzić to, że otrzymałem cenę stałą w wysokości 69,90zł przez okres 15 miesięcy za pakiet:

 

-Comfort

-Extra

-Premium Sport& Film

-HBO

-Redlight HD

-Ultrabox+ (Pace 500GB za 0zł)

 

Dla wiarygodności screen z ICA: (poprawione)

8ac04301a10bb92bm.jpg

 

Walczyłem do samego końca i się udało. Czekam na śmiałka, który teraz również będzie nieugięty i wywalczy stałą cenę. Ludzie walczcie o stałe ceny.

Ty jeszcze długo będziesz się tą ofertą podniecał? :D Mój braciszek dostał to samo, tylko Filmboxy zamiast Redlight i dodatkowo jeszcze Seriale+ i PictureBox na 9 miesięcy za tą samą cenę co Ty i nie robi festiwalu na Forum :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest ten temat, aby informować innych. Poprzedni post Gursonka informował o błędach w ICA. Teraz potwierdzil ze jest ok. Festiwalu nie widzę.

 

Wracając do tematu. Odezwali się i do mnie dzisiaj, z duku z krakowa. Powiedziałem od razu ze chce - to samo za to samo. Czyli uniwerse +6C+ za 49 zł.

Oferta:

comfort, multi, extra, 6C+, hbo9mies, history HD

Cena średnia 53zl na 15 mies (5mies 0zl, 10 mies 79,90). Wszystko prócz HBO na cały okres umowy.

Poprosiłem o ofertę mail - przyszło potwierdzenie w ciągu 5 minut. Warte wzięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kolega to przypadkiem nie z nc+ i niech kolega zobaczy ich kapitał zakładowy poza tym uważam że źle się stało że powstał taki gigant i teraz windują ceny dziady polsat i sieci kablowe tylko zyskają na tych absurdach nc+

 

Nie, nie jestem z nc+. Po prostu napisałem to, co wszyscy wiedzą. Uważam, że rozdawanie pakietu Canal+ już w nc+ też miał swoje motywacje - nie tylko ze względu na wizerunkowy krach na początku. Ale dali taką paczkę C+ na cały okres za 49zł, klient przyzwyczaił się do oferty (szczególnie kibic) i jak chcesz dalej płać, to płać więcej.

 

Polsat zyskuje? Kogo? Polsat może być alternatywą co najwyżej dla klientów pakietów podstawowych, bo Canal+ tam nie znajdziesz. A większość klientów ma nc+ właśnie ze względu na Canal+ i ich ofertę, głównie sportową.

 

I jeszcze dziwie się tym, którzy twierdzą, że mamy nie przejmować ofert z średnią. Minął miesiąc nowych ofert na przedłużenie umowy i nic się nie zmieniło, czyli ci, którzy się opierali, dzisiaj mogą już oddawać sprzęt. Chyba najlepszą ofertą jaka do tej pory padła była oferta łamana 5 miesięcy za 0zł i 10 miesięcy za 79,90zł. Jedynie @Gursonek dostał stałą cenę, ale ze względu na reklamacje. Wiadomo czemu ta średnia ma służyć, ale ludzie na to idą. Znajomi bez zastanowienia brali nawet oferty typu 5 miesięcy za 49,90zł i 10 miesięcy za 79,90zł. I się dziwili, ze taka dobra oferta bez wypowiedzenia... Więc co się dziwić, że oferty się nie zmieniają i średnia pozostaje.

 

@irek22 Wiesz co to interpunkcja? Bo jakoś kiepsko się czyta Twoje wypowiedzi pisane jednym ciągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory 99 zł

 

oferty przed wypowiedzeniem za to samo co miałem za 109/119 zł

 

dziś przyjąłem już po złożeniu wypowiedzenia: 6xC+, HBO, Cinemax, Filmbox, Canal + VOD, netVOD, Multiroom i dorzuciła mi jeszcze HBO GO za 89,90 zł przez 6 m-cy, a potem 10 zł Multiroom. umowa na 15 m-cy

 

więcej chyba nie dało sie z tego wyciągnąć... dlatego przyjąłem od razu. dawała mi co prawda na początku za 79,90/89,90 ale bez Cinemaxa, Filmboxa i HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...