Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam cameli - połączenie po LANIie.

Teraz znowu dzwonił chyba automat 122915555, ale po dwóch minutach melodii się rozłączył :D

Ogólnie z którymi numerami najlepiej dyskutować? Z działem promocji 123104747 czy z tym krakowskim numerem? Bo z tymi warszawskimi nie pochodzącymi od nc+ to chyba nie ma co gadać.

Wiec nie dostaniesz MR za free. A te Warszawskie nr.to nie dla Ciebie,bo n-kowcem bylym jestes. Dla Ciebie tylko Krakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przyjaciele !

 

I stało się! Oficjalnie mogę potwierdzić to, że otrzymałem cenę stałą w wysokości 69,90zł przez okres 15 miesięcy za pakiet:

 

-Comfort

-Extra

-Premium Sport& Film

-HBO

-Redlight HD

-Ultrabox+ (Pace 500GB za 0zł)

 

Dla wiarygodności screen z ICA: (poprawione)

8ac04301a10bb92bm.jpg

 

Walczyłem do samego końca i się udało. Czekam na śmiałka, który teraz również będzie nieugięty i wywalczy stałą cenę. Ludzie walczcie o stałe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wolę wychodzić do negocjacji z stałą ceną, ale powiem szczerze, że już chyba nic nie będę kombinował z pakietami w przyszłości. To jest pakiet, który mi odpowiada. No może jeszcze pomyślę o MediaBoxie i ewentualnej zamianie Redlighta na Cinemaxa jak mi się znudzi. Z drugiej strony żaś mam w polsacie Filmboxy i Cinemaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie - ktoś może kojarzy promocję Filboxów, że zamiast 15 zł płacę 4,90? Bo to żona włączała w trakcie umowy i nie wiem czy to cały czas taka cena czy tylko jakiś czas lub do zmiany umowy?
Czytasz temat? Zobacz co wczoraj z rana napisalem. .

@Gursonek. I tak trzymac. Ja tez wole stala cene,anizeli uzerac sie z pseudo dobrymi srednimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie - ktoś może kojarzy promocję Filboxów, że zamiast 15 zł płacę 4,90? Bo to żona włączała w trakcie umowy i nie wiem czy to cały czas taka cena czy tylko jakiś czas lub do zmiany umowy?
Czytasz temat? Zobacz co wczoraj z rana napisalem. .

@Gursonek. I tak trzymac. Ja tez wole stala cene,anizeli uzerac sie z pseudo dobrymi srednimi.

 

Bóg zapłać. Raczej czytam, ale nieraz coś mi umknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz napiszę. Jeżeli jest możliwość renegocjowania umowy dajmy na to na takich samych warunkach jak mamy teraz i jesteśmy zadowoleni z oferty i ceny to proponuję przedłużać ją w stałej cenie na cały okres umowy. Bo to że średnia nam wyjdzie taka sama po gratisowych miesiącach da nam tyle że przy kolejnych negocjacjach będziemy już na poziomie tej większej kwoty a jak wiemy to raczej na pewno nam nie obniżą jej przy następnym przedłużaniu umowy. I dla przykładu ja mając to co w opisie poniżej będę startował od kwoty 64PLN a ktoś kto będzie miał średnią też 64PLN lecz po gratisowych miesiącach będzie wychodził z tej wyższej kwoty która tą średnią dała. Ot taki haczyk.

 

Bzdura i czarnowidztwo. Jeśli abonent jest łosiem/gamoniem to oczywiście pozwoli konsulowi mówić o wyższej kwocie abonamentu, z której dzięki gratisowym miesiącom wyszła niższa średnia. Napisz tu z czystym sumieniem, że negocjując nową umowę dałbyś sobie wejść na głowę z wyższą kwotą (np. 79,90zł) zamiast rozbroić konsula magicznymi słowami "średnio płaciłem" (np. 53,34zł). Napisz, że pozwoliłbyś nc+ rozpocząć negocjacje nowej umowy od podwyżki 50%.

 

Pożyjemy i zobaczymy. Ja tam wolę dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szugo22

 

Ja już w styczniu dałem wypowiedzenie. Ale ich oferty przedłużenia mi nie odpowiadały, więc powiedzieli oraz wysłali informacje, że więcej dzwonić nie będą. Jestem ciekaw czy pod koniec kwietnia się złamią. A plan awaryjny w postaci przedłużenia umowy na tej samej zasadzie zawsze jest w obwodzie.

 

Na marginesie. Ktoś jeszcze dostał taka informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon 122915555.

Umowa 15 miesięcy - Comfort, Multi, Extra oraz 6 C+ przez pierwsze 4 miesiące 0 zł, później 79,90. Multiroom pierwsze 6 miesięcy 0 zł, później dodatkowe 10 zł.

Czyli drożej niż teraz (za to wszystko w Filmboxami w promocji płacę 66 zł). I kolejne głupie tłumaczenia - że doszły nowe kanały, że wszystko się zmienia nawet ceny, a kolega @gursonek ze swoimi zrzutami ekranu jest propagandowym poplecznikiem rządu Tuska :D

Nie zdecydowałem się, mam jeszcze miesiąc do wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. Na moje sugestie żeby coś jeszcze wyrwać:

opcja Redlight + 9,90 do abonamentu

opcja stała miesięczna opłata zamiast średniej - 84,90 miesięcznie przez całą umowę

opcja z HBO - abonament 89,00 zł (bez multiroomu) a HBO tylko na pół roku...

 

no żenua, nie oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szugo22

 

Ja już w styczniu dałem wypowiedzenie. Ale ich oferty przedłużenia mi nie odpowiadały, więc powiedzieli oraz wysłali informacje, że więcej dzwonić nie będą. Jestem ciekaw czy pod koniec kwietnia się złamią. A plan awaryjny w postaci przedłużenia umowy na tej samej zasadzie zawsze jest w obwodzie.

 

Na marginesie. Ktoś jeszcze dostał taka informacje?

 

U mnie np. nie ma możliwości przedłużenia na tych samych warunkach (Universe za 49 zł, 6C+ za 0 zł i po 6 miesiącach umowy doszedł mi multiroom za 10 zł).

Tak brałbym w ciemno, ale się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon to co mam teraz czyli universe + 6XCanal+ History HD płace 60.99 zł propozycja 66 zł z groszami plus dołozyli by mi HBO na 9 miesiecy free i filmboxy na 9 msc odmówiłem pani powiedziała ze to jest najlepsza oferta jaka jej sie wyswietla w komputerze i taniej nie da rady chyba trzeba będzie ich wziąsć na przeczekanie umowa do końca maja wtedy być może pod koniec maja da rade taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon to co mam teraz czyli universe + 6XCanal+ History HD płace 60.99 zł propozycja 66 zł z groszami plus dołozyli by mi HBO na 9 miesiecy free i filmboxy na 9 msc odmówiłem pani powiedziała ze to jest najlepsza oferta jaka jej sie wyswietla w komputerze i taniej nie da rady chyba trzeba będzie ich wziąsć na przeczekanie umowa do końca maja wtedy być może pod koniec maja da rade taniej.

 

Ja bym na Twoim miejscu wziął (o ile to umowa na 15 miesięcy). Mam teraz taki sam pakiet i zobacz kilka postów wyżej co mi proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam wszystkie pakiety tematyczne i 6c+. Place 59 zl/mc. Dzwoniono do mnie ze 'swietnymi' ofertami przedluzeniowymi, z tym samym pakietem za 79zl. Zlozylem wypowiedzenie, dzisiaj telefon z oferta tego pakietu za 59zl, umowa na 15mc. Mysle, ze sie oplaca. Powinienem uwazac na jakies pulapki? I jeszcze mam pytanie, chcialbym dobrac opcje multiroom na dwa kolejne odbiorniki, jakie to koszta, i czy mozna cos wynegocjowac przy przedluzaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Mam obecnie opcję silver, paczkę tematycznych c+, 6 x canal plus, wszystkie HBO za 69 PLN. Jest możliwe dostać to samo w tej samej cenie? Złożyłem w zeszłym tygodniu wypowiedzenie bo zbliżona oferta była za około 90 PLN. Czy pod koniec miesiąca zejdą do około 70 czy mam już zamawiać cyfrowy polsat bo za 79PLN jest pełna opcja? ;) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę z NC+ na 15 miesięcy.Średnia(wiem,że lepsza by była stała kwota,ale chyba tylko [beep] dałby sobie potem wcisnąć podobną ofertę za 104,90PLN) za każdy miesiąc wyjdzie 69,93PLN;wynegocjowana oferta:

-Comfort+ z Extra+ i Multi

-6xCanal+

-HBO

-MR na cameleonach

-Pace PVR

Założyłem sobie,że w tym roku zmieszczę się w 70 zł za C+ i HBO i się udało-za drugim telefonem;wypowiedzenie oczywiście było w systemie.Teraz czekam do czerwca przyszłego roku na telefon od pewnego siebie konsula,który będzie mi wciskał tą samą konfigurację powyżej stówy :twisted: .Mi oferta pasuje i to się liczy,życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem dziś ofertę Comfort+ Extra+ 6xC+ HBO - na 15 mc (wypowiedzenie było złożone, umowa do końca kwietnia) .

Pierwsze 4 mc za 0zł następne 11 - 79,90 zł (średnia 58,60zł).

Szkoda, że nie udało się stałej ceny, ale cóż, kolejne negocjacje w czerwcu 2015 r ;) Na razie mam to co chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...