Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo no Hikari Na HBO zależało mi, żeby go utrzymać. Między innymi ze względu na seriale (Gra o Tron, Kontra: Świeża Krew czy Kompania Braci) czy też na niektóre filmy. Jakoś się już przyzwyczaiłem do HBO. Natomiast po drugie, oferta mnie trochę zaskoczyła, wiec nie wnikałem już w Canal+. Zwłaszcza jak teraz nie tak dawno weszły te nowe "promocje" cenowe. Po trzecie, telewizji jakoś zbytnio dużo też nie oglądam, rzekłbym od czasu do czasu, tym bardziej kanały Premium... Czasami Sb po prostu luknę na jakiś film czy serial jak akurat coś ciekawego wyłapię zwłaszcza kiedy tych wszystkich kanałów jest mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @jurek1 ,

o opinię mi właśnie chodziło. W ogóle to dzwonili z jakiegoś dziwnego numeru, a gość gadał jak nakręcony, więc podejrzewam, że firma zewnętrzna.

Zadzwonić osobiście na infolinię czy wysłać wypowiedzenie i czekać na kontakt? Ile ten pakiet co mi zaproponowali jest warty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.czy nc+ proponuje teraz jakies dobre umowy.mam canal+platinium za 99zl.konczy mi sie umowa w maju i jestem ciekaw co oni tam proponuja przez fona aktualnie.czy mam szanse na dodanie mi hbo i cinemaxow przynajmnie za ta sama cene ,lub nawet mniejsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja (na wypowiedzeniu). Obecnie Universe+ i 6 xC+ za 54 dekoder sagemcom dsi83. Ich propozycja - umowa na 15 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis,kolejne 10 za 79,90 i hbo i paczka filmbox na 6 miesięcy.

Odrzruciłem tę ich propozycję. Konsultant twierdził, że już taniej nie będzie. Pożyjemy - zobaczymy. Do końca maja jeszcze trochę czasu, to może jeszcze zadzwonią z lepszą propozycją.

PS. Dzwonili do mnie 3 razy z numeru 223104545 to infolinia czy DUK?

12 294 78 79 kierunkowy Kraków, to umownie nazywany dział retencji i oni daja najlepsza ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dostałem propozycje Confort+,Extra+, 6C, HB) na 5mies 0zł, filbox na 5mies 0zł.= 5mies 0zł potem 10mies 79,90 no i do tego jeszcze miesięcznie 5zł za mediabox. Średnia 58,26zł a płacę 59 za to samo bez HBO i Filmbox. Nie wiem czy brać? Wypowiedzenie do końca kwietnia.

 

No to podpisałem aneks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja wypowiedzenie zarejestrowane Universe+ 49zł + MRS 10 zł.

Dzisiaj podpisałem umowę po trzecim telefonie i obecnie mam:

Umowa na 15 miesięcy od 1 kwietnia, Komfort+, Extra+, 6xC+na całą umowę 0zł, HBO 5 mc gratis potem do wyłączenia, Canal VOD na całą umowę 0zł,Multiroom Standard przez 6 mc 0 zł potem standardowo 10zł. To wszystko za pierwsze 5 mc-0zł 10 mc-79,90 co daje średnią 53,27 zł + średnio 6zł za MRS =59,27. Myślę że w moim przypadku mając go Uniwerse+ to całkiem niezła oferta, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem wiadomość z nc+ o treści:

Mamy dla Ciebie nową ,specjalną ofertę nc+ ,po więcej szczegółów zadzwoń na numer 158149401.Dzwoniłem dwa razy i mimo wszystko nie połączyłem się z konsultantem.Bardzo mnie zaskoczył ten numer telefonu ,miał ktoś może podobną wiadomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ech, jak co roku cyrk - wcześniej z C+ teraz NC+ - komu to potrzebne?

Chyba robią nam coroczne szkolenia z negocjacji ;)

 

aktualnie:

umowa do końca maja 2014

 

Canal+ Silver - 64zł

Multiroom Standard (Cameleon) - 0zł

PVR PACE 500 - 0zł

Kanały C+ Film i Premiere - 0zł

PVR PHILIPS 250 - 20zł

HBO - 25zł

 

miesięcznie wychodzi 13x 109zł

 

Oferta Sobotnia: (wcześniejsze ich próby pomijam)

 

umowa na 15 miesięcy

wszystko to co mam aktualnie + Cinemax i reszta - 109zł

Multiroom - 0zł

PACE - 0zł

Philips - 5zł/miesiąc

 

miesięcznie wychodzi 114zł - trochu dużo i niekoniecznie Cinemaxy mnie interesują - brak czasu

Niepokoi mnie też info od Konsultantki "wszystko co Pan ma teraz" - może być to mylące.

a

 

i nie wysłałem jeszcze "listu przetargowego" ;)

ale na dniach wysyłam.

 

można coś tu bardziej poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem wiadomość z nc+ o treści:

Mamy dla Ciebie nową ,specjalną ofertę nc+ ,po więcej szczegółów zadzwoń na numer 158149401.Dzwoniłem dwa razy i mimo wszystko nie połączyłem się z konsultantem.Bardzo mnie zaskoczył ten numer telefonu ,miał ktoś może podobną wiadomość?

 

Też dostałem takiego samego esa z tym samym numerem telefonu, poczekam jeszcze bo wypowiedzenie wysłałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...