Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa na 18 miesiecy w tym 6 miesiecy bez opłat, pozniej 12x69 zł czyli wychodzi srednio 46 zł miesiecznie lub 52,66 zl miesiecznie z ekstra+ (czyli to co mam teraz za 49)..

 

Umowa na 18 miesięcy? Tego chyba jeszcze nie było...

Tak. Miałem 3 telefony i wszystkie z tą samą ofertą. 18 miesiecy i pierwsze 6 gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pincet

Właśnie nie miałem wcześniej multiroom. Gość powiedział, że oddzwoni po 18tej, więc chciałbym byc mądrzejszy przed rozmową z nim.

kotwica1906 napisał(a):Witam wszystkich.

Jestem kilka chwil po rozmowie telefonicznej z nc+.Było:

1.Universe+ Canal+ HBO 12m-cy za 59zł.

 

Propozycja pana konsula:

1.Comfort+ Extra+Sport&Film+ na 15 m-cy za 58,59

dodatkowo HBO przez 12 m-cy 0zł (możliwość automatycznego wyłączenia po okresie)

MRS 0zł przez 6 m-cy później 10zł/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja już mam wszystko za sobą - umowa przedłużona , do tej pory "goły" UNIVERSE + za 52 pln.

Nowa umowa to:

- Comfort +

- Extra +

- 6x Canal+

- HBO - 5 miesięcy gratis.

 

Umowa 15 miesięcy.

Abonament 53.26 pln.

Dla mnie extra , szczególnie , że mam to co chciałem.... + paczkę C+ praktycznie w takiej cenie , jak stara umowa.

Reasumując nie straciłem , tylko zyskałem.

Powodzenia życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kilka chwil po rozmowie telefonicznej z nc+.Było:

1.Universe+ Canal+ HBO 12m-cy za 59zł.

 

Propozycja pana konsula:

1.Comfort+ Extra+Sport&Film+ na 15 m-cy za 58,59

dodatkowo HBO przez 12 m-cy 0zł (możliwość automatycznego wyłączenia po okresie)

MRS 0zł przez 6 m-cy później 10zł/m-c

 

Ktoś jeszcze zabierze głos do oceny oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie pytałem o wysokość miesięcznego abo,ale konsultant mówił o 58,59 zł.Nie przeliczałem tego na 4 m-ce 0zł 11x79,90, ale skoro tak mówisz, to być może wyjdzie tyle.Dzwonił przed chwilą do mnie, jeszcze wstrzymałem się z decyzją 2 godziny.:) Powiem mu ,że chcę płacić comiesięcznie 58,59zł;.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To konsultant przeliczył Ci ofertę abonamentową na średnią. Powie Ci też, że możesz płacić po 58,59 miesięcznie bo faktycznie możesz ale w umowie tej kwoty nie uświadczysz. Najlepiej zapytaj go wprost. A jak potwierdzi 4/11 to mu powiedz, że 5x0zł/10x79,90zł wygląda zdecydowanie lepiej. :wink: Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,do mnie dzwonią z takiego numeru 223104546,lecz propozycja to śmiech na sali,mając pace, MR ,2 karty, platinium i hbo za 79 zł,dają umowę na 15 miesiące, to samo + filmbox za 5 x 40 + 10 x 119 zł ....

 

Co idzie ugrać w moim przypadku...

 

ps ... oczywiście wypowiedzenie już wysłane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To konsultant przeliczył Ci ofertę abonamentową na średnią. Powie Ci też, że możesz płacić po 58,59 miesięcznie bo faktycznie możesz ale w umowie tej kwoty nie uświadczysz. Najlepiej zapytaj go wprost. A jak potwierdzi 4/11 to mu powiedz, że 5x0zł/10x79,90zł wygląda zdecydowanie lepiej. :wink: Powodzenia.

 

Już po temacie.Na tę chwilę zrezygnowałem z MRS, po negocjacjach sprawa stanęła na 5x0zł 10x79,90.Mogę wpłacać tak jak pisałeś regularnie co miesiąc kwotę, tym razem jest to 53,26.To jest moja indywidualna sprawa.Ważne ,aby na koniec umowy mieć saldo z rachunków na zero.Trzeba czasem trochę powalczyć o swoje.Myślę,że oferta co najmniej przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja już mam wszystko za sobą - umowa przedłużona , do tej pory "goły" UNIVERSE + za 52 pln.

Nowa umowa to:

- Comfort +

- Extra +

- 6x Canal+

- HBO - 5 miesięcy gratis.

 

Umowa 15 miesięcy.

Abonament 53.26 pln.

Dla mnie extra , szczególnie , że mam to co chciałem.... + paczkę C+ praktycznie w takiej cenie , jak stara umowa.

Reasumując nie straciłem , tylko zyskałem.

Powodzenia życzę :D

Jakiś argumentów konkretnych używałeś? było ciężko? ile telefonów miałeś? Mam tą samą sytuację czyli Universe+ i czekam na telefon od nich, dzwonili dzisiaj na telefon domowy gdzie mam szrot baterię poprosiłem, żeby zadzwoniła do mnie na komórkę no i miała za chwilę dzwonić no i nie zadzwoniła.

Powiem, że brałbym chyba taką ofertę, a ja mam jeszcze MSS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja już mam wszystko za sobą - umowa przedłużona , do tej pory "goły" UNIVERSE + za 52 pln.

Nowa umowa to:

- Comfort +

- Extra +

- 6x Canal+

- HBO - 5 miesięcy gratis.

 

Umowa 15 miesięcy.

Abonament 53.26 pln.

Dla mnie extra , szczególnie , że mam to co chciałem.... + paczkę C+ praktycznie w takiej cenie , jak stara umowa.

Reasumując nie straciłem , tylko zyskałem.

Powodzenia życzę :D

Jakiś argumentów konkretnych używałeś? było ciężko? ile telefonów miałeś? Mam tą samą sytuację czyli Universe+ i czekam na telefon od nich, dzwonili dzisiaj na telefon domowy gdzie mam szrot baterię poprosiłem, żeby zadzwoniła do mnie na komórkę no i miała za chwilę dzwonić no i nie zadzwoniła.

Powiem, że brałbym chyba taką ofertę, a ja mam jeszcze MRS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po temacie.Na tę chwilę zrezygnowałem z MRS, po negocjacjach sprawa stanęła na 5x0zł 10x79,90.Mogę wpłacać tak jak pisałeś regularnie co miesiąc kwotę, tym razem jest to 53,26.To jest moja indywidualna sprawa.Ważne ,aby na koniec umowy mieć saldo z rachunków na zero.Trzeba czasem trochę powalczyć o swoje.Myślę,że oferta co najmniej przyzwoita.

 

Bardzo przyzwoita. Przy tej ofercie HBO też dostałeś na 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po temacie.Na tę chwilę zrezygnowałem z MRS, po negocjacjach sprawa stanęła na 5x0zł 10x79,90.Mogę wpłacać tak jak pisałeś regularnie co miesiąc kwotę, tym razem jest to 53,26.To jest moja indywidualna sprawa.Ważne ,aby na koniec umowy mieć saldo z rachunków na zero.Trzeba czasem trochę powalczyć o swoje.Myślę,że oferta co najmniej przyzwoita.

 

Bardzo przyzwoita. Przy tej ofercie HBO też dostałeś na 12 miesięcy?

 

 

Tak, HBO na 12 m-cy z zaznaczeniem automatycznego wyłączenia kanałów po roku. Jednocześnie Pan powiedział,że po roku trwania umowy można dzwonić i pytać ,ą być może wtedy HBO będzie się dało przedłużyć gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...