Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma szans. Minimum 89.90

 

Czemu nie ma szans ? jestes konsultantem masz info z pierwszej ręki ?- czy wierzysz co oni mówią konsultanci [beep]....ą co się da a wy to lykacie jak juz wcześniej wspomnialem trzeba się uprzec na oferte i pisac do nich maile że chcecie przedłużyć ale na tych właśnie warunkach tel po 3 dniach i oferta zawszę sie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ten sarkazm - jestem nie (Łykacz) bo obecnie umowa na 15 miesięcy 

 

Comfort+

Extra

Multi 

Canal +

HBO

CINEMAX

FILMBOX

REDLIGHT HD

PACE i Multiroom za 53.99zł z czego jeden miesiąc free - za co inni płacili po 115zł i mówili że to dobra oferta - a konsultanci są od tego by dzwonić i łachy nie robią :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ten sarkazm - jestem nie (Łykacz) bo obecnie umowa na 15 miesięcy

 

Comfort+

Extra

Multi

Canal +

HBO

CINEMAX

FILMBOX

REDLIGHT HD

PACE i Multiroom za 53.99zł z czego jeden miesiąc free - za co inni płacili po 115zł i mówili że to dobra oferta - a konsultanci są od tego by dzwonić i łachy nie robią :)

Teraz to dostaniesz za 120. Nie licz, że ujrzysz jeszcze taką cenę jak masz. Ale już to wiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój opis to się dowiesz ile średnio płacisz :lol2: bo skoro nie wiesz ile płacisz to może i nie wiesz do końca jaki posiadasz pakiet.

 

Ja wiem ile płacę lub płaciłem bo ostatni rachunek już mam opłacony pakiet jak mam plus opcje też napisałem ci mam umowę na 15 m a nie na 18 m (problem ze zrozumieniem) natomiast ty nie wiesz że masz i TO DUŻY PROBLEM ZE SOBĄ to żę ty masz taki pakiet to nie oznacza że ja musze mieć taki sam lub płacic tyle samo w końcu któś musi do tego dopłacić (np taki gość jak ty :lol2: ) i przez takich ludzi jak ty inni na forum wierzą żę się nie da bo przecież ty wiesz lepiej  

Edytowane przez kuza444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pewno wiesz ile płacisz bo ten łamaniec był z 10 miesiącami płatnymi po 79.99 a nie po 79.90 :lol2: Bo ceny w NC+ są z końcówką 99 nawet widać na stronie operatora :lol2: Jedyna opcja żeby była taka końcówka to musi być dobrana jakaś opcja z taką końcówką bo standardowe pakiety nie maja takiej końcówki.Łamańce były w średniej takiej opłacie jak mam w opisie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań siać zamęt na forum. Ofertę, którą obecnie masz można było osiągnąć przed 11 maja 2015, kiedy to nastąpiła zmiana oferty. Jeżeli liczysz, że i taką ofertę dostaniesz na przedłużenie to już możesz przeglądać oferty CP (przynajmniej na dzień dzisiejszy, ale nic nie wróży by coś się zmieniło). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co czepiasz się szczegółow - płacilem srednią 53zł z groszami - i co to wnosi na forum - nie da się bo ty masz inaczej , pracujesz w NC+ w dziale utrzymania abonenta ? Nie ma szans ,Nie da się, Nie ma takiej opcji i  co jeszcze  :lol2:

 

możesz sobie liczyć jak chcesz. Dla nc+ jesteś abo płacącym 79,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam umowę Extra+, 8xC+, dekoder phillipsa i płacę 84,90. Umowa kończy się 31 marca, dzwonią do mnie kilka razy w tygodniu. Chciałbym wymienić dekoder, bo obecny to szmelc. Ile można wytargować miesięcznie z wymianą dekodera za pakiet z 6 albo 8 C+ i do tego Eleven/HBO? Póki co proponowali to samo co mam + inny dekoder 5zł/msc i Eleven 7,90zł/msc przez 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, że „średniacy teraz mają problem, który do nie wszystkich dociera”. Uważam że są w lepszej sytuacji niż stałe ceny bo korzystali ,a teraz dostają taką samą ofertę jak Ci co płacili więcej. Nie zmienia to faktu, że praktycznie każda oferta jest typu "mniej za więcej” i to właśnie średniacy mają duży skok ceny, a mniej kanałów Premium.

 

Pierwszy kontakt z DUK wypowiedzenie zarejestrowane. Obecnie tzw. Łamaniec 5x0 i 10x79,90 (Comfort+, Extra+, Multi, 8xC+ VOD, 3xHBO).

 

Oferty przedstawione:

Start 19,90

Comfort+ 39,90

Extra+ 54,90

Comfort+ HBO 6m 59,90

Extra+ 6xC 69,90

Extra+ 8xC 79,90

Superpremium+ 99,90

 

Pan grzecznie przedstawił ww. oferty do zastanowienia i rezygnacji z wypowiedzenia. Dostałem informacje, że oferty z Canal+ to umowy na 24 m-ce oferty z HBO lub tzw. gołe na 15 m-cy. W przypadku ofert Extra+ z C+ nie można dostać HBO na 6 m-cy za 0zł, ale można dostać Filmboxy na 2 m-ce za 0zł. r. Bez problemu mogę przedłużyć i wybrać dowolny wariant decyzja należy do mnie. W moim przypadku brak MR oraz brak opłat aktywacyjnych czy dzierżawy za dekoder.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...