Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą oferta z Warszawy (nie składałem wypowiedzenia):

 

-Pakiet EXTRA+

-8xCANAL+

-3xHBO

-2xCINEMAX

-1xMultiroom

-CANAL+VOD

-5xFILMBOX ma 6 mies gratis

Całość za 99,90 w umowie na 24 mies.

 

Co sądzicie - warto?

 

PS

Gościu ciągle sprawdzał w systemie możliwości gratisów itp, ale kończyło się na zdaniu, że nic nie może bo mam maksymalne rabaty. Umówiliśmy się na kolejny telefon za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą oferta z Warszawy (nie składałem wypowiedzenia):

 

-Pakiet EXTRA+

-8xCANAL+

-3xHBO

-2xCINEMAX

-1xMultiroom

-CANAL+VOD

-5xFILMBOX ma 6 mies gratis

Całość za 99,90 w umowie na 24 mies.

 

Co sądzicie - warto?

 

PS

Gościu ciągle sprawdzał w systemie możliwości gratisów itp, ale kończyło się na zdaniu, że nic nie może bo mam maksymalne rabaty. Umówiliśmy się na kolejny telefon za kilka dni.

 

To samo co u Ciebie tylko na 12 miesięcy i 5xfilmbox na cały okres za 0zł. Plus dwa deki PEACE od nich i za to wszystko 84,90zł. Teraz płacę tak samo tylko nie mam Cinemax i Filmbox. Ale miałem dostać to na maila i od wczoraj cisza. Zobaczymy.

 

Ps. Wypowiedzenie wysłane, umowa do 31.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugi telefon z DUK Kraków, oferta zaakceptowana:

Chociaż miałem dostać na maila z umową do zaakceptowania i na razie nie ma. Nie wiem, ale pani mówiła, że za chwilę dostanę maila , 5 godz. minęło i nic. Czy to normalne?

 

Mam to samo już drugi raz, poczekam do poniedziałku i zadzwonię z oprem

 

Przy przedłużaniu w zeszłym roku i wcześniej za każdym razem doliczali mi za najem drugiego dekodera, chociaż za każdym razem upewniałem się że jest za 0zł. Za każdym razem reklamacja, odsłuchanie rozmowy, przeprosiny, anulowanie naliczenia blaa blaa blaa... teraz też czekam na maila z potwierdzeniem warunków nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam takie pakiet do końca czerwca 2015 r.

Comfort+

OPCJE DODATKOWE

HBO

NAJEM PVR (MULTIROOM)

MULTIROOM STANDARD

MULTI+

CINEMAX

EXTRA+

PREMIUM SPORT &FILM

 

Płacę 129,99 zł.

Dzwonili kilka razy to samo za tą samą cenę. Odmówiłem i złożyłem wypowiedzenie.

 

Wypowiedzenie złożone już dawno. Dzwonią z takiego numeru 122947879 ale nie odbierałem.

Do tego doszło nawet, że wysyłają notkę sms: Kocham Cię. :)

 

Dzisiaj odebrałem:

 

Proponują:

Pakiet Extra + z Canal + 8

za 79,90

 

lub Pakiet Extra + z Canal + 6 bez discavery i seriale

za 69,90

 

zabrali HBO i Cinemax.

 

Za multiroom czy dekoder płaciłem 20 zł, teraz niby za 0 zł

 

Dobra oferta??

 

Mają zadzwonić za godzinkę. Proszę i info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :]

 

Do tej pory:

Comfort+

Multi+

Premium Sport+film

Multiroom Standard (2 x cameleony)

HBO x3

C+ VOD

2 x PEACE

Wszystko na 15 miechów za 84,90zł (bez łamańców).

Umowa do 31.08.2015 - wypowiedzenie złożone.

 

Dobijali się smsami i telefonicznie, nie mogłem odebrać, raz odebrałem z Krakowa ale nie mogłem rozmawiać, powiedzieli że zadzwonią. Dzisiaj zadzwoniła bardzo miła Pani (kierunkowy Warszawa) i jej propozycja- wszystko co do tej pory, czyli:

przejście na extra+

8x C+

HBO x3

C+ VOD

Multiroom Standard

2x PEACE

do tego:

2 x cinemax

5 x filmbox

Wszystko na pełne 12 miesięcy. kwota dokładnie ta sama 84,90zł, cinemaxy i filmboxy włączone od zaraz, mimo że umowa od 01.09.2015 czyli de facto mam je na 14 miesięcy. Na wariata spytałem o manpack, oczywiście w tej kwocie. Dałoby radę (rozmawiała z przełożonym taaaa hehe) ale wtedy HBO tylko na 6 miesięcy za darmo. Mam dostać to na maila. Hmm hmm i co Wy na to?

 

Ja wczoraj dostałem taką propozycję więc sam widzisz czy warto czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ,że dziś w Polsce to średnio + 40 na dworze,ale gdzie się spieszysz ,umowę masz do końca miesiąca ,Oferta Cieniutka, jak dadzą extra + z 8 canal + hbo ,pace , MR, na całe 12 miesięcy to kwota 59-69 zł to tak ,powiedz ,że chcesz ofertę z przed 11 maja,a inne Cię nie interesują,obecnie to szczerze jeleni z tymi ofertami szukają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A jeśli powiedziałem, że się decyduję:( bo i tak myślałem, że 50 zł obniżyli to dużo. Pytałem czy umowa przyjdzie pocztą czy na email. Ale gość nie zdążył mi przeczytać tego co tam chciał na koniec, czyli chyba że się zgadzam, bo powiedziałem, że teraz rozmawiać już nie mogę, dziecko zaczęło płakać i musiałem go uśpić dlatego mają zadzwonić za godzinę. To nie było to wiążące i teraz mogę powiedzieć, że odmawiam?

I trochę pytanie nie do tego tematu. Seria A już nie będzie w nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że z 130zł nie opuszczą go o połowę :] (qrde a myślałem, patrząc na różne łamańce u innych że ja dużo płacę). Ale na bank nie zgadzaj się na takie coś. Mnie konsultantka na wstępie Cinemaxy dała, to była jej propozycja. Wychodzi na to, że u mnie zależało jej tylko żeby nie była mniejsza kwota. Filmboxy też praktycznie sama dorzuciła jak zacząłem pytać o długość umowy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A jeśli powiedziałem, że się decyduję:( bo i tak myślałem, że 50 zł obniżyli to dużo. Pytałem czy umowa przyjdzie pocztą czy na email. Ale gość nie zdążył mi przeczytać tego co tam chciał na koniec, czyli chyba że się zgadzam, bo powiedziałem, że teraz rozmawiać już nie mogę, dziecko zaczęło płakać i musiałem go uśpić dlatego mają zadzwonić za godzinę. To nie było to wiążące i teraz mogę powiedzieć, że odmawiam?

I trochę pytanie nie do tego tematu. Seria A już nie będzie w nc+?

Nie będzie Serie A ,francuskiej i LM w ręczną na C+ tylko na nowym kanale o którym mało wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale marzenia masz....... O takeiej ofercie w tej cenie to zapomnij... Nie tak prędko

 

 

Nie rozumiem Cię ,marzenia ,aby mieć telewizję w dobrej cenie,jeśli nie będzie dobrej oferty do 31 sierpnia ,to im podziękuje i tyle... Jestem klientem od samego początku, najpierw miałem sam pakiet canal+ ,dużo z tą platformą przeżyłem ich bajeczek,że zmieniają oferty , że coś dodają, zwykła ściema , teraz jest 8 canal + a na nich nic nie ma , wszystko pokręcone na maxa , w przyszłym roku zrobią może i 12 aby tylko mieć możliwość podnoszenia ceny....,Dlatego czekam na ofertę z przed 11 maja, tak im dokładnie ostatnio powiedziałem , skończyli dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Serie A ,francuskiej i LM w ręczną na C+ tylko na nowym kanale o którym mało wiadomo.

 

 

Szczerze ktoś to kiedyś oglądał, Seria A z Cyfry już kiedyś wyleciała ....,żeby tylko się nie okazało,że nowa stacja to będzie jakiś odłam z nc+ od Julka(kolejny haracz za kanał sportowy) ,bo jak pamiętam na innym zagranicznym rynku była kiedyś podobna stacja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugi telefon z DUK Kraków, oferta zaakceptowana:

Chociaż miałem dostać na maila z umową do zaakceptowania i na razie nie ma. Nie wiem, ale pani mówiła, że za chwilę dostanę maila , 5 godz. minęło i nic. Czy to normalne?

 

Mam to samo już drugi raz, poczekam do poniedziałku i zadzwonię z oprem

 

Przy przedłużaniu w zeszłym roku i wcześniej za każdym razem doliczali mi za najem drugiego dekodera, chociaż za każdym razem upewniałem się że jest za 0zł. Za każdym razem reklamacja, odsłuchanie rozmowy, przeprosiny, anulowanie naliczenia blaa blaa blaa... teraz też czekam na maila z potwierdzeniem warunków nowej umowy.

 

Po telefonie do DUK mail otrzymałem, zaakceptowane:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 59,9

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 12 mies.

 

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów,

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, FILMBOX, Man Pack

Filmbox 0 zł dla Abonentów,

HBO 0 zł 6m dla Abonentów,

Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Serie A ,francuskiej i LM w ręczną na C+ tylko na nowym kanale o którym mało wiadomo.

 

 

Szczerze ktoś to kiedyś oglądał, Seria A z Cyfry już kiedyś wyleciała ....,żeby tylko się nie okazało,że nowa stacja to będzie jakiś odłam z nc+ od Julka(kolejny haracz za kanał sportowy) ,bo jak pamiętam na innym zagranicznym rynku była kiedyś podobna stacja .

Jak nie masz na jakiś temat zielonego pojęcia to nie zabieraj w tym temacie głosu.LM w ręczna biła rekordy oglądalności gdy grały polskie ekipy.A co do nowej stacji to jest w innym wątku co i jak a Ty szukaj kolejne teorie spiskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz na jakiś temat zielonego pojęcia to nie zabieraj w tym temacie głosu.LM w ręczna biła rekordy oglądalności gdy grały polskie ekipy.A co do nowej stacji to jest w innym wątku co i jak a Ty szukaj kolejne teorie spiskowe.

 

Grzeczniej bym prosił bo nie mam 5 lat , Napisałem o serii A a nie o LM polecam przeczytać mój wątek jeszcze raz , a teoria spiskowa ,dobre normalnie się uśmiałem , w 2010 r na rynku zagranicznym ,był ten sam myk, wzięli kilka lig i innych dziedzin sportowych i zrobili dodatkowy po paru miesiącach kanał sportowy ,należący jak się okazało to tej samej spółki ,a kto był jej założycielem ,a kto jest obecnie w nc+, to nie jest ta sama osoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do DUK to patafian dawał mi Start+ za 14,90 a wcześnie była propozycja za 4,90zł Entry+ Start+ za 9,90 i Comfort+ i seriale+ za 0 zł na całą umowe za 19,90

 

Migracja z nc+ mix umowa do końca czerwca wypowiedzenie wysłane i mam teraz comfort+ za 39(tylko na miesiąc wziąłem ma byl za free a za czerwiec opłata).

 

Co mogę teraz zrobić bo co do nich dzwonie to kłamią ,że ofert nie ma na Start i entry a jak już są to cena wyższa niż wcześniej.

 

P.S. czy telefon do DUK to tylko ten: 122947879 czy jest jeszcze inny ?

Dzwoniłem pod 223104747 ,ale tam ofert nie widzą i przełaczają do Krakowa a tam [beep]e...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...