Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To że email się nie zgadza z rozmową to pikuś - zawsze można reklamować odsłuchają rozmowę i masz to co chciałem przy rozmowie

To akurat ćwiczyłem - po reklamacji reakcja była taka że "konsultant się pomylił" i mogę co najwyżej umowę rozwiązać. Warunków wynegocjowanych telefonicznie nie chcieli uznać w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wynegocjowałem cos takiego

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HISTORY HD 1,99zł

EXTRA+ 30zł

Premium Sport 49zł.

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedłużyłem umowe.

Wcześniej silver, 6c+, multiroom standard-74zl

Teraz Comfort+, Extra+, Multi+,Premium Film, Premium Sport, HBO, Multiroom standard. 6msc/54,9 9msc/64,9

 

Dodam że po wysłaniu wypowiedzenia miałem oferty z numeru 224527146 dużo gorsze. Sam zadzwoniłem na 122947879 i dostałem powyższą oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do połowy stycznia Univerce+ 6C+ PVR HD 500 GB Pace 12m za 64zł dzisiaj oferta to co obecnie + 9 miesięcy Filmboxy +9 miesięcy HBO na 24miesiące pierwsze 12m 59zł następne 12m 69,90zł wymiana dekodera ale tylko na nkowy turbobox+ 5zł na miesiąc na razie podziękowałem gdyby był dekoder wifipremium to pewnie bym podpisał narazie nadal czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zaskoczony, że od jakiegoś czasu co niektórzy otrzymują pełne pakiety z Canal+ i HBO już od kwoty 44,90zł. Myślałem jeszcze do niedawna, że kwota z tak zwanego "łamańca" jest to dolna granica nie do przejścia - 53,27zł. Myślałem, że niżej już się nie da. A tu jednak.... Już wtedy wydawało mi się, że to jak za darmo. Jak widać można być jeszcze bardziej "darmo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po nowemu czyli po 25.12.2014r

 

[quot=czerstwy]Chyba napisał z grudniowej promocji i pakiet.Więc nie trudno się domyśleć co to była za oferta i dla kogo.

 

Takie oferty mógł każdy wynegocjować :locked:

Tak każdy i dlatego zaznaczył że to grudniowa promocja.

 

Ja również mam w promocji grudniowej 2014r taką jaką mam w podpisie ofertę :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mxv1 hm...

z tego co widze ty masz "redlighthd" ale... nie masz pakietu "noc" bo w podpisie tak wygląda jakbyś miał .....

ps.sygnaturka do poprawki .....

Dobrze ,że zmieniłeś bo to spora różnica ...... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po nowemu czyli po 25.12.2014r

 

[quot=czerstwy]Chyba napisał z grudniowej promocji i pakiet.Więc nie trudno się domyśleć co to była za oferta i dla kogo.

 

Takie oferty mógł każdy wynegocjować :locked:

Tak każdy i dlatego zaznaczył że to grudniowa promocja.

 

Ja również mam w promocji grudniowej 2014r taką jaką mam w podpisie ofertę :popcorn:

Zrozum człowieku że to była promocja dla przechodzących co @Kulka1906 zrozumiał a Ty wybitnie masz z tym problemy.@kingofsouth tak samo wie co to opcja Noc jak i jaka była promocja grudniowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak dla tych co informowali ich konsultanci o wspaniałych ofertach w styczniu.Dziś zadzwoniłem do Duk Z Krakowa z pytaniem o możliwość dobrania Wifi Premiumboxa.Konsultant stwierdził że jest taka możliwość warunek przedłużenie umowy za to samo w tej samej cenie co obecnie(na początku grudnia za to samo ze średnią 53.26 zł) teraz za 59 zł.W trakcie rozmowy wyszło że to nie Wifi Premiumbox a Wifibox i konsultant twierdził że różnica między tymi dekoderami to tylko dysk zewnętrzny.I jak to określił jak do Wifi boxa dam swój prywatny dysk to mam dekoder o takich samych możliwościach.Niestety moje słabe nerwy nie wytrzymały tych cennych informacji i szybko podziękowałem za rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie informowali, że pod koniec umowy będą najlepsze oferty :) Ale ja mam, jak dla mnie, super ofertę dwa miesiące wcześniej :)

 

@Max.1986 to zależy jaką masz umowę, jak masz np. za free Extra na jakiś okres. to po tym okresie możesz z niego zrezygnować, musisz to zrobić co najmniej miesiąc przed. o ile dobrze pamiętam. Ja bym to zrobił jak najszybciej dzwoniąc do nich, a potem to niech oni się martwią, żeby wyłączyć w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam taką dziś wynegocjowałem wejdzie w życie 1 lutego

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zadzwonić do nich może się więcej dowiesz ja też Extra+ mam tylko dla kanału Eurosport 2 (Bundesliga) mi nie zaproponowali samego Eurosport 2 a mówiłem że z Extra+ chce tylko ten kanał

 

Ja przy negocjacjach zawaliłem że nie zmieniłem sobie tunera na taki żeby można było nagrywać jeden kanał a drugi oglądać :/ i został Box+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem przez to się pytam czy będę mógł np za 2 miesiące zrezygnować z Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow i płacić tylko 44,90 ? z opcji extra tylko Eurosport 2 mnie interesuje a da się go podobno za 4,99 kupic i wtedy bym 50 zł płacił

Zapomnij trzeba było negocjować tylko Comfort i dokupić Eurosport2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...