Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie posiadam pakiet CANAL+ Silver

opcje dodatkowe:

Najem PVR (Multiroom)

HBO

History HD

Kanały CANAL+ Film i Premiere

MULTIROOM STANDARD

UltraBox+/PVR PACE (MR)

Box+/HD SAGEMCOM DSI87

do tej pory płaciłem 75 zł miesięcznie w styczniu 2015 kończy się umowa złożyłem wypowiedzenie dotychczas proponowali na przedłużenie 109 zł

Chciałbym zostać przy tej samej ofercie. Ile realnie powinienem płacić, za to co posiadam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Canal+ Silver, Hbo , 6C+ do tego Turbodekoder za całość 69/mies. Chcę za to samo płacić mniej i do tego wymiana dekodera na mediaboxa. Po złożeniu wypowiedzenia telefon z Krakowa. Propozycja pierwsza - według Pana nie do odrzucenia ponad 100 zł za miesiąc za to samo, brak możliwości wymian dekodera. Oferta druga ( "konsultacje z przełożonym") łamana na 15 mies. kwota 54,90 i brak wymiany dekodera. Chciałem stała opłatę 54,90 - nie ma takiej możliwości. Więc podziękowałem. Dodatkowo strasznie [beep] konsultant rozmowa trwała około 20 min. Powiedzcie mi Panowie czy jest szansa uzyskać to samo co mam w kwocie 55 zł i do tego wymian dekodera za dopłatą (stała do abon. lub jednorazową).

Jak ten łamaniec wygląda że ma średnią 54.90 zł.Bo ta końcówka to raczej by sugerowała na stałą kwotę.Z wymianą na Mediaboxa będziesz miał problem bo niby mają blokadę w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, umowa kończy mi się w lutym 2015, wysłałem już rezygnację. Obecnie mam C+ Silver, 6xcanal, pakiet hbo, cinemax, filmbox, pakiet noc, pvr pace oraz multiroom - abo. 69zł (stary sprzęt cyfry). Interesuje mnie wymiana na nowe dekodery nc czyli premium wifi oraz boxwifi jako MR i chciałbym utrzymać kanały, które posiadam plus programy sieciowe: net vod, fun vod itp. Pytanie dot. tego jaka jest realna kwota do utargowania dla powyższego zestawienia???? dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem kanałów premium, obecnie Universe+ za 49 plus 5zł za dekoder. Czy mam szanse na na comfort extra multi 6 razy c+ i HBO na cały okres za powiedzmy 64,99zł w tym opłata za mediaboxa jeśli pojawi się właściwy konsultant. Wypowiedzenie zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie

 

Witam, umowa kończy mi się w lutym 2015, wysłałem już rezygnację. Obecnie mam C+ Silver, 6xcanal, pakiet HBO, Cinemax, Filmbox, pakiet noc, PVR Pace oraz multiroom - abo. 69zł (stary sprzęt Cyfry). Interesuje mnie wymiana na nowe dekodery nc czyli premium wifi oraz wifiBox jako MR i chciałbym utrzymać kanały, które posiadam plus programy sieciowe: net VOD, fun VOD itp. Pytanie dot. tego jaka jest realna kwota do utargowania dla powyższego zestawienia? Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 99% szans,że nie wymienisz sprzętu na ten co chcesz.Tylko na Turbo z Sagemem. Tak to wygląda na dziś. Do lutego sytuacja może się zmienić.Tej ceny też prawdopodobnie nie utrzymasz,bo będziesz miał inny MR,więc będzie drożej.... Czytaj bacznie ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę mam do marca 2015. Obecnie posiadam CANAL+ Platinum ,

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum za 99 zł.

Kilka kontaktów było z mojej strony ale to co mi proponowali ta jakaś tragedia a mianowicie to co jest teraz za cenę 99.99 zł. Czyli jeszcze drożej niż do tej pory. Jak zapytałem o HBO to powiedział gościu że tak ale za 109 zł. Pytanie moje do Was co dalej? Wypowiedzenie? i co mogę wtedy ugrać za taką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Nie musisz się tak wymądrzać. Tylko pytam...

 

Nie wymądrzam się,tylko dostałeś konkretną odpowiedź,a że nie rozumiesz co jest napisane i odpowiedź Ci nie pasuje,to może nie zadawaj pytań. Powinieneś też poczytać co jest tutaj pisane w temacie,wiedziałbyś więcej.

 

@maniek8711. Na razie nie zawracaj sobie głowy z aneksowaniem i ich propozycjami. Masz ponad ćwierć roku jeszcze dużo może się zmienić. Wyślij wypowiedzenie i czekaj. Im bliżej końca umowy,tym lepsze oferty będziesz dostawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsul dzwonił drugi raz, tym razem:

COMFORT+

EXTRA+

MULTI+

6x CANAL+

MR Standard (myślę o przejściu z PREMIUM)

 

w umowie na 15mcy 6x69.90zł i 9x79.90

w umowie na 24 mce 12x69.90 i 12x79.90, oraz dodatkowo na 9mcy HBO 0zł

Myślicie że można coś więcej wynegocjować mając do teraz goły pakiet SILVER+ i MR premium

 

I ponownie uprzejmy Pan konsul potwierdził mi, że po przejściu na MR Standard, nie będę mógł nagrywać osobno na czarnym i osobno u córki na dysku USB.

Piszecie koledzy że można, więc albo konsul niedoinformowany, albo tak Go nauczyli żeby naciągał na MR PREMIUM. (nie chcę się wpakować na minę z tym przejściem na Standard, dlatego napiszcie jak wiecie że komuś nie działało nagrywanie na drugim dysku USB)

Dodatkowo jeśli się zdecyduję na MR SD muszę oddać stary dekoder córki i odebrać nowy (czy to normalne postępowanie, czy jakiś haczyk w tym jest?)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę wszystkich życzliwych forumowiczów o informacje / radę. Kończy mi się umowa z końcem stycznia, złożyłem już wypowiedzenie. Będę chciał przedłużyć - zależy mi na Extra +, 3xHBO i 6xC+, seriale+ i nc+ go. Inne programy i usługi są mi niepotrzebne. I tutaj mam pytanie - jak myślicie za ile można to wyrwać. :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukałem taniego pakietu i i dostałem COMFORT+ za 6x0zł+9x24,90zł. Umowa na 15 m-cy. Średnio wychodzi więc 14,94 zł. Wszystko wymagało wypowiedzenia umowy i kilku rozmów z konsultantami. Jasne, że nie ma się czym podniecać ale być może kogoś zainteresuje taka opcja.

wilderun to masz goły COMFORT+ czy może z MULTI+ czyli z kanałami domo+, kuchni+, minimini+, ale kino+ i pozostałymi kanałami z +?

 

No i tu widzisz właśnie dzisiaj wyszedł kwas. Przy przedłużaniu umowy dostałem zapewnienie, że po pierwsze nowe warunki wejdą w życie od 1 stycznia, a po drugie że jest to Comfort + wraz z Multi+ (zależało mi na MiniMini). A dzisiaj rano okazało się, że zostałem już przełączony na Comfort+ bez Multi+. Dosłownie godzinę temu dzwoniłem z krzykiem do BOK i rzekomo wszystko jest już odkręcone. Czekam na powrót kanałów (miało to nastąpić do godziny czasu). W strefie abonenta on-line mam już to co chciałem:

 

26b0356be31e2a34med.jpg

 

Co do samej oferty jeżeli bardzo zatęsknię za pozostałymi kanałami to jest możliwość dokupienia pakietu Extra+ za 20 zł miesięcznie. Wtedy za całość wychodzi 6x20+9x(20+24,90). Średnio za 15 miesięcy daje to 34,94 zł więc chyba też nie najgorzej - choć jak na moje potrzeby i tak jest to za dużo. Pozdrawiam i przepraszam za długi wywód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i jedyny telefon z Krakowa. Wypowiedzenie wysłane w październiku, umowa do końca grudnia.

 

Umowa na 15 miesięcy:

 

COMFORT+

EXTRA+

MULTI+

6x CANAL+

HBO

HISTORY HD

 

Stała cena 59,90.

 

Zaproponowałem 24 miesiące za 54,90. Brak akceptacji.

Generalnie jestem zadowolony. Jednak zawsze pozostaje pytanie, czy nie udałoby się za 53,26 :smile:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i jedyny telefon z Krakowa. Wypowiedzenie wysłane w październiku, umowa do końca grudnia.

 

Umowa na 15 miesięcy:

 

COMFORT+

EXTRA+

MULTI+

6x CANAL+

HBO

HISTORY HD

 

Stała cena 59,90.

 

Zaproponowałem 24 miesiące za 54,90. Brak akceptacji.

Generalnie jestem zadowolony. Jednak zawsze pozostaje pytanie, czy nie udałoby się za 53,26 :smile:

 

Pozdrawiam

Czekaj do sylwestra, dostaniesz co będziesz chciał.

 

 

Witam,

proszę wszystkich życzliwych forumowiczów o informacje / radę. Kończy mi się umowa z końcem stycznia, złożyłem już wypowiedzenie. Będę chciał przedłużyć - zależy mi na Extra +, 3xHBO i 6xC+, seriale+ i nc+ go. Inne programy i usługi są mi niepotrzebne. I tutaj mam pytanie - jak myślicie za ile można to wyrwać. :hello:

Nie spiesz sie i czytaj ten wątek. Obecnie jest to średnio 53,26zł na 15 miesięcy ale ty teraz takiej oferty nie dostaniesz. Zależy tez od tego co masz teraz, ale do stycznia z pewnościa sie coś zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i jedyny telefon z Krakowa. Wypowiedzenie wysłane w październiku, umowa do końca grudnia.

 

Umowa na 15 miesięcy:

 

COMFORT+

EXTRA+

MULTI+

6x CANAL+

HBO

HISTORY HD

 

Stała cena 59,90.

 

Zaproponowałem 24 miesiące za 54,90. Brak akceptacji.

Generalnie jestem zadowolony. Jednak zawsze pozostaje pytanie, czy nie udałoby się za 53,26 :smile:

 

A jaki masz sprzęt i z MR czy bez ?

 

 

 

Moja idealna oferta to :

 

COMFORT+

MULTI+

EXTRA+

PAKIET CANAL+

PAKIET HBO/CINEMAX

HISTORY HD

ADVENTURE HD

PRAPREMIERY TVP.PL

 

MULTIROOM STANDARD HD

MEDIABOX+ WYNAJEM

 

80 złotych mies maksymalna stawka umowa na 24 :) czy mam na to szansę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Śledziłem wątek przed rokiem jak podpisywałem umowę trochę stron przybyło...

Obcenie mam Universe+6xC++3xHBO przez 6 mc-y + MR (2 niezależne karty)+ dekoder Pace wynajem za 0 zł w cenie 69zł/mc, wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do końca roku, telefon z DUK z oferta j.w. tylko 3xHBO przez cały okres umowy za 59zł/mc. Myślicie że jest szansa zejść na 49zł/mc?? Ewentualnie co mogę wynegocjować dodatkowo za 59zł?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_QMAN_. Konsul kity Ci wciskał jeśli chodzi o nagrywanie. Prawdą jest, że dostaniesz nowy dekoder do MR. To będzie Sagemcom.

Podobno jakiś biały kanciaty. To jest zły dekoder? (w sumie i tak nie mam wyjścia jak trza oddać)

 

A co do mojej oferty da radę coś więcej mając teraz golasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...