Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie. Wypowiedzenie oczywiście było złożone. Dzień wcześniej dzwoniła babka, i dawała takiego samego łamańca (5x 0zł, 10x 79,90zł) tyle że bez history i HBO na 5 miesięcy. Oczywiście wolałem stałą cenę. No ale nie ma już takich ofert. Wszyscy dostajemy albo łamańce (okolice 54zł-59zł), albo stała cena ale wyższa kwota. Oczywiście za te 15 miesięcy będzie lipa, bo będą negocjacje od kwoty 79,90zł. Sprytne to NC+. Wszyscy tak będziemy mięli. Ale cóż 15 miesięcy to trochę czasu. Najwyżej później się z nimi pożegnam bez bólu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundamentalne pytanie. Z końcem lipca kończy mi się umowa. Wypowiedzenie mogę wysłać do końca czerwca na niżej podany adres?

ITI Neovision S.A

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

EDIT, znalazłem jeszcze informacje o tym adresie:

PLATFORMA NC+

02-100 Warszawa

skr. pocztowa nr 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko. Wczorajsza propozycja od miłego konsula:

Comfort+ Extra+ Multi+ 6xCanal+ 3xHBO Pace PVR

All na 15 miesięcy z łamańcem 53,26 Odrzuciłem i Pan lekko się zirytował.

Dzisiaj bardzo miła rozmowa z kolejnym, rzeczowym konsultantem, którego pozdrawiam bo możliwe, że to czyta.

Takie same warunki, ale brak akceptacji od przełożonego na 3 HBO 15 miesięcy, oczywiście odrzucone.

Walczyłem o stałą cenę za to co mam w podpisie, ale widocznie się nie da.

Wziąłbym już tą ofertę z tym HBO, ale dzisiaj brak akceptacji...

Żal mi nie jest bo sam użytkuję abonament cyfry i oglądam sporadycznie ze względu na brak czasu.

Dziwią mnie zagrania nowej platformy nc+, sory dla mnie to dalej stara poczciwa CYFERKA.

Umowa do końca czerwca :) Pozdrawiam wytrwałych i walczących o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundamentalne pytanie. Z końcem lipca kończy mi się umowa. Wypowiedzenie mogę wysłać do końca czerwca na niżej podany adres?

ITI Neovision S.A

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

EDIT, znalazłem jeszcze informacje o tym adresie:

PLATFORMA NC+

02-100 Warszawa

skr. pocztowa nr 8

I kolejne pytanie. Czy na wypowiedzeniu wystarczy nr abonenta? Na umowie nie mogę znaleźć numeru umowy, a w pobranym wzorze jest do wpisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat
Witam,

wczoraj odebrałam telefon z nr 616252357.

Pani uparcie twierdziła, że dzwoni z W-wy. Przedstawiła ofertę na 15 m-cy -, pakiet Comfort, pełen pakiet C+, HBO na 7 m-cy, multiroom premium, VOD za 109 zł.

Umowę mam do końca sierpnia dokładnie taką jak pani przedstawiła (oczywiście bez HBO):

UltraBox+/PVR PACE (MR)

UltraBox+/PVR PACE

KARTA CAMELEON

KARTA CAMELEON

Pełen pakiet Canal+

 

Zastanawiam się czy przyjąć czy się jeszcze wstrzymać.

Wieczorem ma dzwonić jeszcze raz. Ale jej wiarygodność moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia.

 

Nic nie przyjmój. To co Tobie oferują mozna mieć taniej. Ja mam coś podobnego tylko bez c+vod bo mi nie zalezało. To co mam to jest wyszczególnione w podpisie. Tylko z tą różnicą , że abo płacę na połowę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubaaa dojdzie i na ITI NEOVISION i na PLATFORMA NC+ Ja na ten 1-szy wysyłałem.. A w wypowiedzeniu wpisałem numer abonenta, imię nazwisko i adres i wystarczyło. Że rezygnuję z ich usług i wszystko. Davidsss no przy ofercie z canal+ i HBO nie ma już stałych cen w okolicach 49-59zł. Ja zanim wczoraj przedłużyłem umowę, miałem wcześniej ze 20 odrzuconych ofert. Nigdzie nie było stałych cen. Łamaniec ze średnią 53,26zł Comfort+ Extra+ Multi+ 6xCanal+ 3xHBO Pace PVR, to chyba najlepsza obecnie możliwa opcja. Jak dawali HBO na 15 m-cy to trzeba było brać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amigo007 teraz już wiem, że było warto, ale jestem w gronie tych osób co średnia oznaczała "bleh" czytaj żygi :)

Chciałem same 6 Canal+, HBO dorzucone sporadycznie ze względu na podwyżkę abonamentu o 4 złocisze 26 gr xd

Jak się bawić to się bawić, skoro było HBO na 15 miesięcy to niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubaaa ja wpisałem tylko nr. klienta, zalogowałem się na ICA i tam tylko to jest. Umowę wcześniej przedłużałem telefonicznie, i tego numeru umowy też nie znalazłem. Davidsss no przy tak bogatej ofercie nie ma już niższych stałych cen. Niezorientowanym, to wciskają stałą cenę. Ale od 79,90zł do około 110zł za podobny pakiet :-)

 

Edit. Jak długo się czeka na wejście w życie nowej oferty? Do teraz nie ma śladu nowej oferty na ICA. HBO też nie działa. Możliwe że to wejdzie od 1-go lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam po pewnej przerwie na forum :) umowa do końca czerwca, juz dawno wysłane wypowiedzenie (potwierdzenie odbioru dostałem) i cisza. Nikt nie dzwoni. Trochę mnie to niepokoi... Mam zamiar zadzwonić i na razie zapytać, czy zarejestrowali moje wypowiedzenie. Czy mógłby ktoś z was podać mi nr, najlepiej do DUK? Przewija sie tu sporo numerów i nie ogarniam juz tego...

Jeszcze takie pytanie, jest szansa wymiany sagemcoma na pace Pvr albo inny Pvr ,który bedzie działał z cameleonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @charlie4

Teraz musisz czekać. Zadzwonić do Działu Utrzymania Abonenta zawsze zdążysz. Nawet pierwszego sierpnia.

czekaj do końca czerwca a napewno zostaniesz nagrodzony masz jeszcze prawie tydzień a to dużo czasu, ewentualnie zadzwonisz ostatniego dnia (tylko ciekawe do której godziny pracuje DUK?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

Ten nr chyba nie jest do DUK, bo koleś przełączal mnie do innego działu.

Zaproponowali mi na 15 miesięcy umowę, comfort+extra, 6 canalplus, hbo na 4 miesiące za 59 zł. W cenie multi i dekoder. Wcześniej płaciłem 69 zł. Na razie czekam.

 

Podobno Pvr na cameleony juz nie ma. Tylko adb. Uwierzyłem na słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Obecnie posiadam w domu dwie umowy. U mnie w pokoju Platinum za 99 zł i w salonie oraz w sypialni rodziców Cyfrowy Polsat. W sumie płacimy ~ 145 zł wiec to zdecydowanie za dużo.

Po przeanalizowaniu możliwości postanowiliśmy zostać wszyscy w NC+. Umowę mam do końca października, natomiast rodzice do końca maja. W związku z tym interesuje mnie łamaniec z 5 miesiącami za 0 zł i 10 miesiącami za 79,90 zł. Wtedy najlepiej wyjdziemy na przesiadce. Najważniejsza kwestia dotyczy multiroomu. Kiedy go dobrać? Przy przedłużeniu czy w maju? Gdzie cenowo wyjdę najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort + Extra za ile mozna wynegocjowac najtaniej

Ja dopiero co przedłużłem na 2 lata:

 

Pakiet Comfort + Extra + 24,9 zł przez 5mc i 44,9 zł przez 19 mc (średnio 40,73 zł)

- kanały tematyczne z pakietu Comfort + na 24mc

- kanały tematyczne z pakietu Multi + na 24mc

- kanały tematyczne z pakietu Extra + na 24mc

- kanał History HD 0zł/24mc

- opłata za najem dekodera Mediabox 5zł/mc

- opłata za Multiroom 0zł/12 m-cy i 10zł/12 m-cy

 

Na 15mc dawali 2*24,9 i 13*44,9 bez History HD, multiroom 6*0 i 9*10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...