Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby znow nie popłynęli z abonentami - oferta Polsat Premium za 50 procent dla tych co mają telefon w Plusie to dosc atrakcyjna oferta. Max z HBO, CINEMAX I FILMBOX + SPORT bez erotyki z multiroom za 50 zł to dosc atrakcyjna oferta.

 

Mogą obudzic się z ręką w nocniku ;)

Tak samo abonent który tam przejdzie bo poza ceną to konkurencja nie ma za wiele do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby znow nie popłynęli z abonentami - oferta Polsat Premium za 50 procent dla tych co mają telefon w Plusie to dosc atrakcyjna oferta. Max z HBO, CINEMAX I FILMBOX + SPORT bez erotyki z multiroom za 50 zł to dosc atrakcyjna oferta.

 

Mogą obudzic się z ręką w nocniku ;)

Tak samo abonent który tam przejdzie bo poza ceną to konkurencja nie ma za wiele do zaoferowania.

 

Jesli kogos sport z NC+ nie interesuje to pozostała oferta warta wzięcia pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje szczegóły

comfort

multi

extra

sport&film

hbo

cinemax

filmox

dodatkowo

Canal+ VOD, Sundance HD, History HD na cały okres trwania umowy. Za to wszystko 99,90 zł na cały okres umowy 24 miesiące potwierdzona oferta na emailu.

Jak napisałęm hbo i cinemax już święcą pozostałe nie. Martwi mnie to chyba że dłużej trwa ich załączenie :roll: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 zapomniałeś jeszcze o małym szczególe jak oferta filmowa na C+ wielu kanałach dostępnych tylko w NC+,sprzęcie....

 

Policz ile tych kanałow jest i za ile oferta z HBO, CINEMAX, FILMBOX w NC+ będzie :) bez kanałow 6xC+.

 

Porownaj oferty z dekoderami z parowanymi kartami ;)

 

Tych klientow Polsat chce urwac NC+. Poza tym każdy lubi inny sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 zapomniałeś jeszcze o małym szczególe jak oferta filmowa na C+ wielu kanałach dostępnych tylko w NC+,sprzęcie....

 

Policz ile tych kanałow jest i za ile oferta z HBO, CINEMAX, FILMBOX w NC+ będzie :) bez kanałow 6xC+.

 

Porownaj oferty z dekoderami z parowanymi kartami ;)

 

Tych klientow Polsat chce urwac NC+. Poza tym każdy lubi inny sport.

Nie muszę liczyć bo wiem jest ich ponad 20 głównym magnesem NC+ jest 6C+i kanały własne.Oferty z dekoderami parowanymi?Ja mam np.Univers+6C+HBO za 59zł jako nowy abonent takim sposobem jak Ty ofertę za 49zł.W konkurencji dekodery też parowane z kartą i dużo gorszej jakości.Byłem bardzo długo w konkurencji i dla mnie w NC+ więcej są warte kanały własne niż cała oferta CP.Fakt każdy lubi inny sport tylko bardzo dziwne że w CP bardzo dużo osób narzeka własnie na ten sport.Sport tam bym porównał do ich kanałów własnych tworzonych na ilość a nie jakość i co przetarg jedna śpiewka za drogo lub nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się udało dostac dobrą ofertę. Ja mam nieparowane karty - siostra dzięki temu też korzysta z oferty. Więc wychodzi po 25 zł.

 

Wiele osob co ma plusa siądzie policzy przeliczy i przejdzie do Polsatu jak NC+ takimi cenami będzie kusic na przedłużenie.

 

Wiem planete, mini mini ale kino dosc dobre kanały są.

 

Ja mam HBO na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja też opiszę ofertę jaką otrzymałem w piątek.

Obecnie C+Platinum za 99 zł umowa do końca września wypowiedzenie wysłane.

Propozycja to co mam plus HBO i Cinemax na 24 miesiące 12x99,99 + 12x109.

Po odrzuceniu oferty pani przełączyła mnie do DUK i kolejna propozycja to co mam obecnie stała cena za 89 zł.

Gdy się nie zgodziłem pan powiedział że lepsze oferty będą pod koniec umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem po nieudanym przedluzeniu umowy. Miesiac temu konsultant wprowadzil mnie w blad i 30dni czekalem na rozpatrzenie reklamacji. Reklamacje rozpatrzyli pozytywnie ale w zwiazku z tym oferta przedluzajaca ktora mialem niby dostac przestala byc aktualna i mam stara umowe tzn na starych warunkach do konca tego miesiaca. Niby juz nie musze wysylac wypowiedzenia bo sami ja zakoncza z koncem tego miesiaca i potem 14dni na zdanie sprzetu. TAk mi dzisiaj babka powiedzala w ASP. Jak myslicie, zadzwonic na infolinie i zapytac czy maja cos jeszcze dla mnie ? Interesuje mnie w sumie full bez France i Sundance czyli tuner pace,multiroom,2xcameleon czyli to co mam + programy Comfort+,EXTRA+,MULTI+,FILMBOXY,CINEMAXY,CANAL+,HBO,HISTORY HD,NOC,REDLIGHT. W ASP zaproponowali mi 169zl :( Obecnie place 154zl i nie chcialem placic wiecej. Da rade ponizej 150zl taki zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...