Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tweed77 to może przepisz na kogoś umowę nie jeden taką ofertę weżmie z pocałowaniem ręki.Byłem bardzo długo w CP nie chcę ich nawet Premium za 49 zł.

 

Szczególnie ze względu na dwie nieparowane karty oczywiście w NC+ po cyfrze.

Dzielę abonament na połowę z siostrą - mieszkamy w jednym domu ;):jupi: oraz w miarę dobre filmy mnie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ktoś uprze to może mieć NC+ na swoich dekoderach - trzeba tylko chcieć i poczytać więcej na ten temat. Mam na myśli karty NC+ Mix i dekoder z linux - E2.

 

Oj tam od razu biegając - znajomi w bloku obok mają Multiroom Polsatu i raz na tydzień muszą przełożyć kartę z jednego dekodera do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się w sierpniu wypowiedzenie wysłane W związku z tym że jesteś naszym stałym Abonentem, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną - dotyczącą przedłużenia Twojej umowy z nc+.

 

Prosimy o pozostawienie aktualnego numeru telefonu, a nasz konsultant skontaktuje się w celu przedstawienia oferty.mam podać nr tel. czy czekać aż zadzwonią sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się w sierpniu wypowiedzenie wysłane W związku z tym że jesteś naszym stałym Abonentem, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną - dotyczącą przedłużenia Twojej umowy z nc+.

 

Prosimy o pozostawienie aktualnego numeru telefonu, a nasz konsultant skontaktuje się w celu przedstawienia oferty.mam podać nr tel. czy czekać aż zadzwonią sami

 

Też dostałem taką informację w ICA - kontrolnie podałem nr telefonu do siebie - niech się teraz oni męczą z ofertą dla mnie.

 

Tak poza tym czytaj moje posty wcześniejsze :)

 

Umowa kończy mi się z ostatnim dniem sierpnia - dziś telefon tzw. sondażowy z mojej strony. Nie złożone jeszcze wypowiedzenie.

 

Oferta ze strony NC+

1. pakiet Comfort + Multi + Extra + 6xC+ i Multiroom ten co mam na 15 miesięcy + 4 miesiące 3xHBO gratis

2. Opłaty przez 4 x 0 zł + 11 x 79,90 - średnia 58 zł

 

Oczywiście odrzucone z marszu - czekam na to co mam w podpisie ;) pani była łaskawa odnotować czego oczekuję

Oferta jak dla mnie naprawdę dobra a tym bardziej że bez wypowiedzenia i daleko do końca umowy.

@Tweed77 - no wiesz, liczyć drugi raz na cud... mocna wiara u ciebie? :wink:

 

Rozumiem apetyt ale jakby tak ponaciskać oHBO na całą umowę to naprawdę bardzo przyzwoita oferta by była. A masz na to szansę jak widać.

 

Jak się bawić to się bawić - kto nie ryzykuje ten nie żyje :) Poza tym uparty Baran jestem.

 

W najgorszym przypadku podpiszę umowę w Polsacie. Mam 2 telefony w Plusie i przysługuje mi 50 procent zniżki w ramach oferty SmartDom na następną powiązaną usługę.

 

Wezmę w Polsacie pakiet Premium ( czyli wszystko +3xHBO + 2xCinemax + 5xFilmbox + Sport + 1xMultiroom bez erotyki ) za połowę ceny czyli 49 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Takie polsatowskie premium obecnie mam za 39,90 pomijając ich sport i filmboxy a dodatkowo paczka Canal+ 8) . Zniżka z tytułu trzeciej usługi też mi przysługuje :wink: , ale przeważyła w nc+ jakość/cena.Wszystko zależy od tego jak ktoś negocjuje... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyceniasz paczkę 6xC+ na 40zł? :-) Wykazujesz bardzo dużo dobrej woli w tym zakresie, przecież wszystkim, przynajmniej po-enkowcom to wciskali i dalej wciskają prawie na siłę. Spróbuj wynegocjować pakiet bez 6xC+, o ile będzie tańszy. O 15zł.

 

Naturalnie jak najbardziej paczka 6xC+ może być dla kogoś konkretnego warta 40 zł albo i więcej, i nic dziwnego to nie jest, natomiast raczej nie jest to cena, którą można by uznać za "rynkową" dla tych sześciu kanałów. Równie dobrze można by przyjąć, że jest ona warta 65zł, bo chyba po tyle jest wylistowana w niby-cenniku nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy chce zarobic. Tym bardziej jak klient nie ma wyboru i jest zmuszony na to co jest u niego dostępne.

Jak w kablowkach - orange - netia zaczyna się od 35 zł to w NC+ powinien byc od 20 zł. Tyle jest dla mnie warte same 6xC+. Wraz z pakietem Universe za 49 zł - w sumie 69 zł dla nowych klientow to max. Dla stałych klientow zniżki bo trzeba szanowac ich a nie doic. Takie prawa rynku. Stały klient będzie płacił do pewnej wysokosci abonament i reklamę dobrą robic. Niezadowolony klient zniechęci 2 x więcej potencjalnych abonentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Umowa kończy mi się z końcem czerwca (wypowiedzenie wysłane)

 

Do chwili obecnej posiadam:

CANAL+ Silver

opcje dodatkowe:

Kanały CANAL+ Film i Premiere

MULTIROOM STANDARD

dekoder Pace 500GB + Philips 250GB (karty cameleon) całość za 82 PLN na 15 miesięcy.

 

Czy jest szansa pocisnąć na ok 60 PLN ?

ew. mógłbym zrezygnować drugiego dekodera z dyskiem na rzecz "zwykłego" HD

 

Jak cena Waszym zdaniem jest do wyszarpania ?

 

Dziękuję za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana czytam forum i nie znalazłem. Mam kilka pytań, a dziś chcę wysłać podanie... znaczy, wypowiedzenie. :read:

 

1. Wypowiedzenie wysyła się tak jak rok temu, tylko na ITI Neovision S.A. 02-100 W-wa, skr.poczt.8? Tekst wypowiedzenia ten sam?

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament nr*******-** i wnoszę o jej rozwiązanie z zachowaniem oznaczonego w umowie okresu wypowiedzenia.

Z poważaniem

podpis

2. Czy jest szansa mieć to co w stopce, bez łamańców i innych wynalazków, w tej samej cenie? Zależy mi wyłącznie na 6C+ TCM i MGM. Resztę mam na naziemnej i w Polsacie.

 

PS

Miałem już kilka telefonów. Wszystko drożej. Miszung z nazewnictwem. Totalny bałagan w głowie. Kompletnie niekompetentni konsule - nie słuchają co się im mówi. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres ok. Treść ok. TCM i MGM masz normalnie w ofercie, więc nie wiem dlaczego o nie pytasz. Małe szanse, że dostaniesz stałą opłatę. Prawdopodobnie w łamańcu dostaniesz średnią mniejszą od aktualnej opłaty. Postaw na swoim i po wysłaniu papieru możesz potargować się o stałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście, że @ircios był pierwszy. Ja miałam nie być taka miła :evil: . Co się mogło do jasnej anielki zmienić w treści wypowiedzenia - tak uniwersalnego i pozbawionego szczegółów jak to, które załączyłeś, hę?. Jest trudniej niż rok temu postawić na swoim. Trzeba się bardziej starać, trochę tu poszperać. A jeśli chodzi o dogadywanie się z konsulami, to na początek musisz sobie uporządkować ten "miszung z nazewnictwem" i przestudiować stronę nc z ofertami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łamańca przeżyję - będę wpłacał średnią.

O TCM i MGM gdzieś niedawno słyszałem, że nie dają do wsystkiego...

 

Zapomniałem o najważniejszym pytaniu:

3. Jak to się teraz nazywa o co mam walczyć?

Sorki, że pytam, ale mam już starą łepetynę i ciężko mi to wszystko ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj dzwonili do mnie z linii wsparcia klienta nc+ i zaproponowali mi ofertę za 99 zł na 24 miesiące w tym :

1) comfort extra na całą umowe

2) 6 canal + na całą umowe

3) hbo , cinemax,filmbox na calą umowe

4) redlight albo pakiet noc na 6 miesiecy

5) platinum vod na całą umowe

 

Co sadzicie o tej ofercie?

 

A co się stało z tą świetną ofertą? Mieliśmy o niej dłuższą dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...