Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@melania coś przegapiłem? Co zaoferowali, że zrezygnowałaś.

 

Będzie trochę przydługo :wink: Jestem sceptycznie nastawiona do możliwości przedłużenia zabawy ale nie stawiaj na mnie jeszcze krzyżyka :wink: Przez najbliższe dwa tygodnie mam zamiar obejrzeć powtórnie albo i po raz pierwszy masę fajnych dokumentów i parę przegapionych fabuł z dysku mojego pejsika (ach jak mi będzie żal niektórych pozycji, szczególnie ze stajni planete+). Nie będę się śpieszyć ze zdaniem sprzętu.

Ostatnie post z info negocjacyjnym wrzuciłam 30 maja. Powaliła mnie ta ostatnia propozycja. Jestem zawstydzona moją wcześniejszą łatwowiernością. Gdybym dwa tygodnie wcześniej wyczuła, że kręcą i nie rozmawiamy ani przez moment o ofercie ze stałą ceną (a pytałam), to spróbowałabym inaczej podejść do tematu, może by to coś zmieniło. Nie planowałam też skreślać oferty łamanej, gdzie stawki po promocji leciutko podwyższają mój dotychczasowy rachunek (do 10zł) ale średnia przez dwa lat jest sporo niższa od aktualnych rachunków. To byłoby do wzięcia. Bo zrezygnować zawsze mogłabym przy następnym aneksie. Płaciłam dotąd sporo, za to co mam w podpisie 99zł + dopłacałam do sundance czyli 101,99. Chciałam to wszystko zachować i zejść z ceny optymalnie 20-25zł. Ale tymczasem ostatnia oferta, w której średnia to ok. 86zł, za to stawka finalna to ok. 123zł po prostu mnie zabiła.

Pojawiły się tu parę razy oferty opiewające na 79-89zł za to, co mam ja, a nawet więcej i to z info od usera , że zbił cenę w stosunku do poprzdniej umowy o 20 parę zł. To był także mój cel. Powiem tak - by nikogo nie urazić -po moich rozmowach uznaję to... powiedzmy za cud. Podobno się zdarzają. Z mojego doświadczenia i wyjątkowości tej oferty na forum wynikałoby na pewno to, że jej posiadacz jest wyjątkowym farciarzem.

No to pomyślałam, że dla dobra swojego (choć pracuje to też na innych) nie mogę przyjąć tej oferty. Nawet przy założeniu, że będzie to moja ostatnia umowa i tych 123/150zl(kto wie?) za dwa lata już ode mnie nie wyciągną. Bo akceptowanie takiego naciągactwa i tym samym zgoda na taki wzrost ich ARPU w tym roku spowoduje, że w przyszłym roku ani moja mama, ani teściowie ani znajomi mający tańsze abo nie podpiszą już z nimi umowy , bo nie będzie ich stać. Najniższa oferta będzie wynosić 20/30zł więcej niż teraz.

 

Jeśli nie zadzwonią przez najbliższe 12 dni, zadzwonię ja. I to będzie mój pierwszy (od 11 lat) i ostatni telefon do nich. Jeśli w co wątpię, usłyszę coś ciekawego to oczywiści klepnę. Jeśli nie, to bez żalu pożegnam pakiet C+ (którego i tak planowałam już się pozbyć, bo rozczarowywał mnie coraz bardziej, a nie chcieli mnie np. teraz od niego odciąć). Pożegnam za to z ogromnym żalem kanał planete+, najlepszy znany mi kanał dokumentalny (który też się psuje po roszadach personalnych w canal+). To był genialny kanał :brawo: , powinien być dumą tej platformy i od dawna tylko on trzymał mnie z dala od CP.

Sorki, że się rozpisałam ale chciałam coś podsumować, a i czasu mam teraz jakby więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekz,

 

Comfort+, Extra+, 6xC+ i 3xHBO średnio od 59 do 69zł

uważasz za słabą ofertę?

Za tę cenę w Cyfrowym Polsacie dostaniesz gorszą ofertę - może wytargujesz HBO, ale całkowicie stracisz 6xCANAL+. Kasa będzie podobna - czy warto?

 

W cenie 69 zł uważam to za jak najbardziej słabą ofertę (utrzymaniową, nie dla nowych abo). Należy wziąć pod uwagę, że dla mnie pakiet 6xC+ ma wartość oferty filmowej w niej zawartej. Część "sportową" mam najkrócej mówiąc w d upie. Można też wziąć pod uwagę, że taka wzrastająca rotacja w perspektywie może oduczyć operatorów tv-sat prób dymania starych abonentów, w końcu w przypadku operatorów GSM się to powiodło.

 

Oczywiście zarówno Planete+ jak i filmowa część paczki C+ to będą realne straty w jakości oferty. Natomiast w cenie około 60zł w CP mam ich ofertę Premium (z HBO oraz Cinemaxami i Filmboxami w cenie, które i tak co pewien czas w nc+ dobierałem na kilka dni). Jeśli się natomiast zdecyduję na ofertę bez HBO w pakiecie (za efektywnie około 45 zł przy 24/6) i HBO dobierałbym sobie po pierwszych gratisowych 6 miesiącach co pewien czas, efektywnie byłbym z ceną zapewne w okolicy 50 zł. Dodajmy do tego lepszą perspektywę usunięcia jakiegoś kanału niż w nc+ (z wiadomymi konsekwencjami dla umowy).

 

Jeszcze kilka dni do zastanowienia się jest, bo naturalnie kanały z nc+ nadal świecą i na pewno DUK będzie jeszcze dzwonić, natomiast szczerze mówiąc jednak mimo wszystko nie sądzę abym został w nc+, bo nie sądzę aby zaproponowano mi to co bym chciał. W ostatnich dniach oferty były raczej coraz gorsze. I jeszcze ten prądożerny CLRA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoceniony sprzęt :wink:

 

No i jeszcze świeci. Pewnie na teleranek wyłączą.

@melania. Życzę Ci aby świeciło jak najdłużej. Gwarantuje, że nc+ o Tobie nie zapomni i wyłączą Ci sygnał tak szybko, jak to będzie możliwe. Dzisiaj jest niedziela, więc jeszcze się możesz nacieszyć do końca dnia. Jutro już tak pięknie nie będzie. Mi wyłączyli sygnał rano 2 maja, chyba ze względu na to, że 1 maja było święto. Jak pisałem wcześniej umowę miałem do 30 kwietnia. Aha informuję, że już 3 dni czekam na telefon od konsultanta w sprawie nowej atrakcyjnej oferty. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Skończyły się czasy dobrej Cyfry+ :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, nie, już nie świeci! Tak jak przypuszczałam - poranek był bez teleranka.

Ale ty się nie daj tym ciemnościom :wink: No chyba, że ci dziatki płaczą, to ciężko, fakt. Nie jestem żadną fundamentalistką i na dłuższą metę bez telewizorka nie pociągnę (co jest też niemożliwe dla mnie z powodów zawodowych - muszem oglondać :wink: ). Ale tydzień czy dwa, do tego w lecie - będzie fajnie, całkiem nowe horyzonty się otwierają. Stoisz przed niepowtarzalną szansą poznania świata bez TV (nie mówię o wyjazdach, to zupełnie inna para kaloszy) - ja to doceniam i bardzo jestem ciekawa reakcji organizmu na ten odwyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którym dzisiaj wygasa umowa i jednocześnie rezygnują z NC+, czy moglibyście napisać co wam oferowano? Oferty rzeczywiście były tak słabe?

Jak wyszukasz moje posty na forum to się dowiesz że może jedna z propozycji byłaby do zaakceptowania.

Skracając męki poszukiwawcze to przy mojej ostatniej łamańce 57zl z 6xC,3xHBO, netVOD+, seriale+, filmbox to wszystkie oferty to wielki :censored:

Chce zostać przy tym co mam i stosunkowo nie więcej płacić. Powiedziałem że mogę więcej zapłacić jak np. dorzucą MR.

Dodatkowo jeden z konsultantów można powiedzieć mnie trochę obraził sugerując że chce ich "okraść" bo oczekuje oferty której nikt nie ma. Po czym powiedziałem a ja to złym przykładem jestem?

Złodziejstwo, rok temu wiedziałem że ich skrucha po antyNC+ szybko minie i zaczną znowu traktować użytkowników jak krowy dojne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Jestem pewnie jeszcze jednym z niewielu, którzy do tej pory nie zmigrowali do nc+ z ówczesnej Cyfry+. Po tym całym boomie, tych wszystkich akcjach-migracjach całkowicie odpuściłem sobie wałkowanie tego tematu, dociekanie, sprawdzanie, etc. Po prostu nie jestem na bieżąco, ponieważ doszedłem do wniosku, że nie będę na siłę migrował do nc+ skoro mam wiążącą umowę na starych warunkach. Jednak do rzeczy.

 

Umowę z Cyfrą+ posiadam od stycznia 2013 roku, wg umowy (nie pisze do którego dnia konkretnie ona trwa, sic!) 18 m-cy, ostatnia płatność 18/07/2014 (umowa podpisana dokładnie 14 stycznia 2013 roku). Teraz pierwsze pytanie, który dzień lipca to ostatni dzień obowiązywania umowy? 14 lipca? Czy może termin płatności 18 lipca?

 

W skład umowy wchodzi: zestaw promocyjny: Canal+ Optimum HD (w tym miałem HBO HD, Cinemax HD, Filmbox HD przez kilka m-cy gratis), oraz HD Optimum Promo i Multiroom. Za całość płacę dokładnie 92,- (w tym 15,- opcja multiroomu). Pytanie brzmi: do kiedy najpóźniej muszę wysłać wypowiedzenie by zyskać szanse na w miarę satysfakcjonujące mnie warunki przedłużenia? Wydaje mi się, że musiałbym wysłać najpóźniej 13-14 czerwca? Równy miesiąc przed upływem terminu umowy.

 

Cena pakietu nie była dobra wiem o tym doskonale, nie miałem jednak absolutnie żadnych szans jako, że byłem wtedy nowym klientem, mogłem wziąć jako nowy tylko to co dawali. Teraz jednak zastanawiam się czy jest szansa wyrwać podobny pakiet za niższą cenę? Oczywiście interesuje mnie cała paczka C+, oba Eurosporty, ogólnie rzecz biorąc nie chcę tracić kanałów, które mam, a szczerze mówiąc HBO, Cinemaxy, Filmboxy mnie nie interesują. No i multiroom musi być ;)

 

Nie siedziałem tutaj, nie wiem jakie są obecne realia, jakie haczyki, na co można liczyć, a na co nie - dlatego liczę, że Wy mi pomożecie :) Byłbym wdzięczny za dobre rady, przekopywanie kilkudziesięciu stron niespecjalnie mi się widzi ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa obowiązuje zawsze do końca miesiąca, czyli w twoim przypadku to 31 lipiec, wypowiedzenie wysyłasz w czerwcu(liczy się data stempla pocztowego)

Co do pakietu to możesz wyrwać comfort+ extra+ 6xc+ z MR za średnio 59-69zł

 

@helmud tak jest w nc+, on ma jeszcze umowę z c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]a jasna jestem wściekły na konsultanta. Moja obecna umowa to całe C+ i HBO i dekoder PACE za 89zł, umowa się kończyła więc wypowiedzienie kilka telefonów, i ostatecznie się zgodziłem na przedłużenie na C+ i HBO + media box za 94,90/ miesięcznie (5zł wynajem dekodera bez aktywacji). Wszystko wydawało się w porządku, jutro miałem jechać odebrać dekoder, więc wolałem zadzwonić i upewnić się... Okazało się że umowa oczywiście przedłużona za 89.90 + 5zł ale nie za media boxa, tylko turbo boxa (potocznie PACE). Czyli dokładnie to samo co mam tylko +5zł... A nie jest to możliwe bym się na to zgodził, bo kilkakrotnie informowałem że nie chce już pace, tylko zmienić na media boxa, ba z konsultatnet nawet chwile o tym pogadałem, bo sam takowego posiada... Standardowo 10dni odstąpienia od umowy nie obowiązuje, bo usługe mi już aktywowano O.o, jedyna opcja to gwarancja, którą złożyłem i teraz 30dni oczekiwania, a znając życie i tak będą się starali udowodnić że gdzieś popełniłem błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam szybkie pytanie - niestety nie moglem znaleźć odpowiedzi w dziale, być może słabo szukałem.

 

Ale co niesie za sobą zgoda na umowa na zasadach "lamanych" czyli przez x miesięcy za 0 a reszta za 100 ?

 

nie jest to tak, że później nie będzie można mieć niżej ceny niz właśnie te 100 pln ? mino ze średnia za cały okres to np 50 pln ?

 

z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzwoniłem dziś do nc+ w sprawie wymiany dekodera Pace na dekoder HD. Dowiedziałem się, że teoretycznie mogę to zrobić przy końcu umowy (kwiecień 2015), a i tak to się nie uda, bo Pace'a mam na własność. I teraz mam dwa pytania:

1) Co mogę zrobić, żeby uzyskać dekoder HD od nc+?

2) Jeśli się nie da, to jaki jest możliwie najtańszy dekoder na rynku HD, który obsłuży multiroom w nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znawców tematu i proszę o odpowiedz w temacie:

Miałem umowę do wczoraj tj.31 maj.Wypowiedzenie wysłałem z odpowiednim wypowiedzeniem i dzwonili do mnie kilka razy o przedłużenie umowy lecz warunki które mi proponowali były......delikatnie mówiąc nie do przyjęcia.Negocjowałem z nimi ofertę o której przeczytałem tu na forum ale też taką którą wynegocjował szwagier i znajomy...tj...Comfort + Extra, 6 ×C+, Hbo na cały czas trwania umowy, multiroom premium i wymiana chociaż jednego dekodera na Pace za 0 zł na całą umowę-umowa na 15 miesięcy(średnia opłata miesięczna to 52, 85 zł).

I teraz pytanie.Wyłączyli mi dzisiaj sygnał definitywnie i czy będą jeszcze może dzwonić i czekać cierpliwie, bez Tv da się jakiś czas żyć? Podpisywać nową umowę na inną osobę i tam negocjować?Ostatecznie zostaje mi oferta kablówki która jest jakąś alternatywą.

Z góry dziękuje za poważne potraktowanie problemu i w miarę szybką odpowiedz.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...