Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Obecnie posiadam universe plus sundance channel place 51.99 umowe mam do konca lipca, wypowiedzenie wyslane.Przy nastepnej umowie chcialem dobrac multiroom standard i zrezygnowac z sundance.Dzisiaj dzwonil konsul i zaproponowal mi oferte lamana na 24 m-ce w kwocie 50,70 za comfort, multi, extra plus aktywacja za mediaboxa 49zl drugi dekoder bez aktywacji.Konsul bedzie dzwonil w przyszlym tygodniu czy warto brac to w tej cenie?

Z tego co pamietam zrozmowy to multiroom 12x0zl i 12x10zl. I mediabox 5zl miesiecznie.Razem 50.70zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu trudno utrzymać? To zależy czy odpowiada Ci oferta łamana. To co masz w podpisie można otrzymać średnio za 58,60zł (0zł przez 4 miesiące i 79,90zł przez 11 miesięcy), a nawet za 53,27zł (0zł przez 5 miesięcy i 79,90zł przez 10 miesięcy). Ja otrzymałem tę ostatnia ofertę. I do tego HBO i Filmbox na 5 miesięcy gratis. A płacić będę od pierwszego miesiąca po 53,27zł. I jestem zadowolony. Jest też opcja na 24 miesiące z średnią 59,98zł (0zł przez 6 miesięcy i 79,90zł przez 18 miesięcy). Jeżeli liczysz na stałą cenę to cenę w granicach tego co masz teraz to nie masz na co liczyć. Wielu już liczyło - i co niektórzy się przeliczyli. Najniższa stała cena jaka tutaj padła za Twój obecny zestaw to chyba 69,90zł o ile się nie mylę. Ale to były naprawdę wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedtem miałem na koncie nc+ 189zl a teraz mam takie coś :

"Aktualnie posiadasz

PAKIET

COMFORT+59zł

OPCJE DODATKOWE:

MULTIROOM STANDARD20zł

NAJEM ULTRABOX+20zł

MULTI+15zł

EXTRA+ HB ITI30zł

HBO25zł

PREMIUM SPORT &FILM69zł

238zł"

Ważne żeby rachunek faktyczny się zgadzał a to co widać u mnie na koncie jest nieistotne ale za to samo plus HBO warte 25 zł jest ogólnie 50 zł wyższy abonament. Zastanawiam się skąd oni biorą te ceny i czy oni myślą , że Polska to Niemcy albo Uk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77

W obecnej chwili nierealne.

 

Parcia na posiadania nc+ nie mam. Mam kartę białą orange z pakietem podstawowym, do tego kartę n na kartę nieopłaconą - obie leżą i czekają w razie co do tego dochodzi dvb-t polskie, czeskie oraz fta z hotbirda i astry co dostępne na nbox. Na sporcie mi nie zależy - jedynie filmy ale coraz więcej powtorek na C+.

 

Więc wybor mam co oglądac za free - dobrą ofertę w tamtym roku dostałem już po terminie umowy i poprawiłem reklamacjami przez błędy nc+.

Teraz to im będzie zależec a nie mi. To oni żyją z moich pieniędzy a nie na odwrot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ceny bez żadnych rabatów. Taki rachunek może się u Ciebie pojawić jak skończy się okres minimalny umowy, a Ty zapomnisz wysłać wypowiedzenia w czasie lub przedłużyć umowy na nowych warunkach. Wszyscy abonenci nc+ mają widoczne takie ceny na ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505,

dzięki za odpowiedź.

Oferta łamana na 24 miesiące ze średnią 59,98 złotych byłaby OK.

Proszę potwierdź mi tylko, czy moja aktualna (stara) oferta jest równa ofercie (nowe nazewnictwo pakietów):

 

Comfort+Extra+

Premium Sport+ & film

Multiroom

 

i rozumiem, że to o to muszę walczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, można byłoby jeszcze dodać Multi+ (kanały produkcji Cyfry+, np. AleKino+, Domo+, nSport). Co prawda stał się on integralną częścia pakietu, ale zawsze warto o tym nadmienić żeby nie powstawały nieporozumienia. Konsultant, który do mnie dzwonił też z resztą ten pakiet wymieniał przy przedłużeniu. No i oczywiście Pace PVR. Podsumowując:

Comfort+Multi+Extra+

Premium Sport+ & film

Multiroom

Pace PVR

6x0zł/18x79,90zł średnio 59,98zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę jakiś ruch wzmożony w wątku. Pragnę więc przypomnieć wszystkim takim jak ja, już prawie byłym abo, żeby nie zapomnieli pomachać za 15 minut gasnącemu sygnałowi (jeśli raz jeden nc+ zadziała regulaminowo). A potem wrócę posłuchać świerszczy przed domem i stukotu lodu w szklance ginu z gejpfrutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Ja natomiast nie widzę na chwilę obecną lepszej alternatywy.Mam na myśli kwotę abonamentu w stosunku do zawartości aneksu do umowy.W gratisie na 2 lata HBO, cinemaxy,sundance i history, oraz multiroom za free przez rok 8)

Co będzie za dwa lata?zobaczymy...Niektórzy snują teorię, że będzie się zaczynało negocjacje od kwoty końcowej:stawka 89,90 w tym multiroom premium, nie jest źle 8)

Dużo zależy od nas samych-umiejętności negocjacyjnych,trafienia na"odpowiedniego"konsultanta,pewnego rodzaju przewidywania i dążenia do wyznaczonego celu.

Na pewno część osób,która deklaruje odejście z nc+ prędzej czy później i tak wróci... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle nc+ coś pokręciła...

Przedłużyłem umowę telefonicznie, miało być comfort+extra a jest comfort +multi+.

 

Oczywiście zgłoszę reklamację, ale pytanie jest inne. Z umowy zawartej telefonicznie mogę zrezygnować w ciągu 10 dni. Czy składając reklamację ten czas się wydłuża o czas rozpatrzenia reklamacji? Jakaś podstawa prawna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego własnie jest nbox ;) po rozwiązaniu umowy masz 14 lub 30 dni na zdanie sprzętu kart zależy to czy miałas starą umowę z C+ czy już nową z NC+.

Do czasu zdania sprzętu kart na nbox sygnał będzie ;)

 

No chyba nie bardzo będzie sygnał. Moje wypowiedzenie niestety nie zadziałało na konsultantów i od dzisiaj mam czerwoną wiadomość na telewizornii.

A posiadam stara karte N-kową i nBox Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego własnie jest nbox ;) po rozwiązaniu umowy masz 14 lub 30 dni na zdanie sprzętu kart zależy to czy miałas starą umowę z C+ czy już nową z NC+.

Do czasu zdania sprzętu kart na nbox sygnał będzie ;)

 

No chyba nie bardzo będzie sygnał. Moje wypowiedzenie niestety nie zadziałało na konsultantów i od dzisiaj mam czerwoną wiadomość na telewizornii.

A posiadam stara karte N-kową i nBox Turbo.

 

oczywiscie że zadziała tylko że ja mam na mysli nbox zakupionego na własnosc i przeprogramowanego na linux - E2.

Na oryginalnym sofcie ADB - N to jasne że nie zadziała ;)

Karta stara C+, N z nbox BSKA lub BSLA;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którym dzisiaj wygasa umowa i jednocześnie rezygnują z NC+, czy moglibyście napisać co wam oferowano? Oferty rzeczywiście były tak słabe?

 

Ja miałem dotychczas ofertę: Universe+, 6xC+ 3xHBO za średnio 51,75 (w schemacie 3x0+9x69,00).

 

Miałem sporo gorsze oferty utrzymaniowe: za Comfort+, Extra+, 6xC+ i 3xHBO średnio od 59 do 69zł oraz ze wzrastającą niechęcią do dawania HBO na cały okres umowy. Jak dolna część przedziału cen to raczej bez gratisów albo jakieś bezsensowne, np. Filmboxy, które można w nc+ wziąć za 4,90.

 

Oczekiwałem nie więcej niż średnio 59zł za Comfort+, Extra+, 6xC+, 3xHBO, 2xCinemax. Przy utrzymaniu oferty 51,75 bez Cinemaxów może tez bym w końcu przedłużył w nc+. Jak do tej pory "nie dało się", no to witaj CePie. : - )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W sierpniu kończy mi się roczna umowa za 99 zł. Dzwoniłem z zapytaniem o przedłużenie , jak to będzie wyglądać itd, był to pierwszy raz kiedy dzwoniłem i dowiedziałem się, że cena się nie zmieni. Potem zadzwoniłem drugi raz, dwa dni od pierwszego i powiedziano mi, że jeżeli podpiszę umowę teraz będę płacił 109 zł, a jak podpisze umowę już w czerwcu to będę płacił 150 zł. Oni udają takich czy jak, bo ja już nie wiem ? Widać, że nie da się z nimi dogadać, chyba trzeba napisać wypowiedzenie, może to coś pomoże, co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...