Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem propozycje tj: na 15 m-c (5m x 0zł + 10 x 79,90zł)

Comfort+Extra, 6xC+, HBO przez 5m za 0zł,

wypowiedzenie złożone

aktualnie mam pakiet Universe+, z 6C+umowa do końca 31.07.2014

 

plusem jest to, że umowa mogła by wejść z początkiem czerwca

czyli dwa miesiące do przodu

tylko cały czas walczę jeszcze o HBO na cały okres umowy za 0 zł

ale chyba nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 3 telefony ta sama oferta co Gregor595 (kilka postów wcześniej). W związku z tym Panowie, mam następujące pytanie: oferta jest dobra, ale jakoś uparłem się na 15 ms-cy x 53,27 zł a nie jakieś łamańce. Jest szansa dostać to w stałej cenie, bo muszę przyznać że konsule tak się wycwanili, że prawie nie zdradzali się że to łamaniec. Gadali cały czas, że "proszę co miesiąc wpłacać 53,27 zł...". A dla mnie to cały czas podejrzane było, dopytywałem się siedem razy podczas trzech rozmów, czy to stała cena, a oni że stała (z tym że wyszło, że opłata stała a nie oferta:) ). Wczoraj telefon po godzinie od odrzucenia oferty z nr 223104545, tym razem z 223345180 z tą samą ofertą łamaną, którą odrzuciłem u poprzedniczki poprzednika:) Warto być nieugiętym?? Zależy mi na dokładnie takiej ofercie jaką mi proponują tylko za punkt honoru dałem sobie, że nie przyjmę łamańca, bo skoro oni są nieugięci (podejrzane), to czemu my mamy odpuszczać... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak dawali za te 60 zł Comfort+Extra, 6xC+ i HBO na nawet 24 miesiące to pewnie wszyscy by brali, ale trzeba czekać do końca i wtedy może się uda albo zadowolić się jakimiś łamańcami. Ja nadal czekam, zobaczymy. Znajomy dostał Comfort+, 6xC+ i HBO na 12M za 54,90 zł, a z Extra+ za 59,90 zł. Ale nadal niektórzy konsultanci twierdzą, iż taki umów nie ma, tylko telefon był w ostatnim dniu. A ja bym chociaż chciał bez HBO ale za 50 zł i było by git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do 31 maja 2014 r., także jeszcze sporo czasu na negocjacje;) Ja jestem zdania, że łamańce są po to by przez 15-24 m-cy nie zarobić zbytnio na klientach, ale po tym terminie negocjacje ruszą od kwot ostatnich miesięcy, np. 79,90 zł i wtedy niech każdemu abonentowi "urwą" 10-15 zł to i tak będą zarobieni 10-15 zł w stosunku do ofert z roku 2014. Moim zdaniem to taktyka długoterminowa nastawiona na zysk i podnoszenie cen abonamentów w kolejnych latach. Być może się mylę, ale to czas pokaże kto miał rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od miesiąca nękają mnie telefonami, ale nie miałem ochoty odbierać, bo obecna umowa ważna jest do końca lipca. Zdecydowałem się dzisiaj z nimi porozmawiać i nawet mnie zaskoczyli. Umowa na 15 miesięcy, to co mam, czyli universe (chyba, bo wydaje mi się, że nazywało się to silver) ze wszystkimi c+, w tym HBO gratis na 7 (?) miesięcy w cenie 79 zł, czyli tyle ile płaciłem. Najpierw zaproponowali za 89, ale po 10 sekundach zdecydowali się na obniżkę. Krótka i konkretna rozmowa, ale chcę płacić jeszcze mniej. Co da się z tego wyciągnąć? Jeszcze nie składałem wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe mam do końca roku, ale chciałem się zorientować w sytuacji jeśli chodzi dekoder, mam teraz biały kwadratowy adb bska na własność, są szanse żeby przy renegocjacji umowy dostać od nich jakiś lepszy dekoder? Obecna umowa to universe+6c+hbo (4miesiące) za 59zł, także warunki chciałbym aby zostały ale dekoder dostać nowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da rade z dwoma PVRami?? bo teraz płace 84zl i w tym mam 20 zl za Philipsa, i chciałbym żeby mi zrabatowali ten dekoder do 0zl i wtedy by wyszlo 64zl i by mi pasowało.A konsultantka jak mi wydziwiala ze mam dwa dekodery i wogóle, poczułem sie jakbym ja jeden w całym NC+ miał dwa dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jednak przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Umowa na 24 m-ce stała cena abonamentu 79,90 zł

 

W skład wchodzą

Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+ czyli Premium Sport&Film, 3xHBO, 2xCinemax, 5xFilmbox, Sundance HD, History HD oraz Canal+ VOD, Multiroom Stadrard 12m 0 zł/12m 10 zł-aktywacja 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...