Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma znaczenie psychologiczne gdyż np.przy następnym przedłużaniu konsultant może wyskoczyć z tekstem Przecierz płacił Pan tyle i tyle więc z skąd to zdziwienie ale nie musi tak być.Niektórzy wolą płacić co miesiąc daną kwotę i już mimo iż może to oznaczać wyższe rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę informował o negocjacjach chodź umowę mam do końca września to w ciągu tygodnia na razie 2 telefony zobaczymy co dalej. (lepsza oferta przy pierwszym telefonie o 10 zł taniej niż przy drugim a mianowicie " 69,90 za: U+ Ekstra 6xC+ i HBO na 12 m-cy a umowa na 24". Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam były Universe + 6xC+, obecnie chciałbym przedłużyć TYLKO z samym pakietem COMFORT+ zaszli z 39.90 na 34,99 zł tak że masakra jakaś... Mam umowę do końca czerwca czyli teoretycznie mam jeszcze tydzień na przedłużenie. Myślicie że zaproponują coś lepszego? Ktoś na forum niedawno pisał nawet że COMFORT + dostał za 19 zł możliwe? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Silver + 6C + HBO + pace za 74 pln. Umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane. W sobotę dostałem ofertę za to samo 5 x 0 i 10 x 104,9. Srednia wychodzi prawie 70 PLN. Warunki odrzuciłem. Powiedzieli mi, że to po kosztach (haha) i to już ostateczna oferta, ale jak zwykle w to nie wierzę. Przy dwóch poprzednich przedłużeniach dogadywałem sie ostatniego dnia, więc nie panikuje póki co ;)

W tej cenie to liczę dodatkowo na Cinemax i VOD. Albo to co mam za ok 60PLN. Zobaczymy.

Stay tuned.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 1 lipcu.

Przedwczoraj tel z propozycją:

- Umowa 24mc - Comfort+ Extra z pełną paczką Canal+ + MRS na 24 mc

- Przez 6mc - 10zl/mc + HBO GRATIS na 6mc

- kolejne 6mc - 89 zł

- kolejne 12 mc 99zł

- najem dekodera Mediabox 5zl / mc

 

Co daje w przeliczeniu na mc ~79 zł, teraz płacę 74 zł.

 

Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem - dobrze ze sami mi przypomnieli o kończącej się umowie :P

 

Mam dwa pytania:

1. Wypowiedzenie czym prędzej wysłać?

2. Jeśli MRS brałem w grudniu 2013 na 12mc, to czy teraz jeśli wyślę wypowiedzenie, nie będę miał z tego tytułu żadnych problemów z nimi?

Zaznaczam, pakiet wziąłem w Lipcu 2013, a MRS w Grudniu 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty są tak zakręcone, że musiałem usiąść i policzyć ile to wychodzi a konsultant podał mi to wszystko i pyt się czy się decyduje? Po czym jak kazałem mu powtórzyć - to się zakręcił i sam już nie wiedział co kiedy i za ile jest płatne.. :P Po czym przeprosił i przyznał że jest to mega zakręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Wypowiedzenie czym prędzej wysłać?

2. Jeśli MRS brałem w grudniu 2013 na 12mc, to czy teraz jeśli wyślę wypowiedzenie, nie będę miał z tego tytułu żadnych problemów z nimi?

Zaznaczam, pakiet wziąłem w Lipcu 2013, a MRS w Grudniu 2013.

 

ad.1 Tak

ad.2 Nie

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klejny telefon na wypowiedzeniu do 31.05

tym razem Pani "nie chciała mi wydlić oczu" i zaproponowała po rozmowie z kierownikiem

comfort+Extra+6xC i HBO na 4 miechy za średnią 52 na 15 miesięcy.

 

powiedziałem że nie satysfakcjonuje mnie ta oferta

przedstawiłem swoje warunki po czym powiedziała że oferty są płynne i zmieniają się codziennie i ze może jeszcze ktoś zadzwoni proponując to HBO na cały okres

 

akceptowałen warunki to Comfort+Extra+6xC+3xHBO+netVOD+seriale+ za ok 60zł - do tej pory przy łamańcu płaciłem 58

Jakby dorzucili MRS lub cameleona to bym się nie obraził. a czytając posty wiem że takie oferty były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...