Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się utarło, że dobre oferty daje tylko DUK, ale ja bym się nie przywiązywał do konkretnego numeru telefonu a raczej do oferty jaka będzie prezentowana. I tak najlepiej założyć, że aneks/migrację klepnie się dopiero w ostatnim miesiącu umowy, bo najlepsze propozycje padają zazwyczaj pod koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron czuję się nieźle wydymany przez konsultantów, chociaż w tym wszystkim mojej winy też jest trochę. Obecnie posiadam Platinium i multiroom do tego za 99 zł, głównie zależy mi tylko na kanałach sportowych. Umowa zawarta w dniu 11/07/13 na 12 miesięcy (to będzie 2ga umowa poprzednia była na 18 mscy), 15 czy 16 kwietnia zadzwonił konsultant z ofertą 109zł za to samo więc grzecznie odmówiłem, sytuacja powtórzyła się 4 krotnie z tym, że za 4 razem ostro się wkurzyłem i rzuciłem słuchawką. 28 kwietnia wypowiedzonko wysłane za potwierdzeniem odbioru oczywiście, wczoraj dzwoni numer 122947879 czyli niby DUK z ofertą to co mam, czyli Platyna + multiroom za 89zł. Teraz najważniejsze, czy jest do dostania Platyna + HBO + multiroom na 15 miesięcy za 79 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spalski odpowiednik jest do dostania w tej cenie a może i taniej. Comfort+/Extra+/6xCanal+ z VOD/HBO/MRs, ale na dobrą ofertę możesz trochę poczekać, bo umowę masz do końca lipca.

 

@kasiaaa to na co czekasz z tym wypowiedzeniem? Wątek dla Ciebie jest tu viewtopic.php?f=174&t=30710&p=956535#p956535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po miesiącu negocjacji dostałem propozycję: Pakiet Comfort+, extra, 3C+(sport) mulitiroom 0zł (sama karta) i za to wszystko stałe 64,9 zł na 15 miesięcy. Czy według was jest możliwość jeszcze coś utargować?, chodzi o pakiet 6 C+

Umowa ważna do końca maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolej jest dziwna sytuacja - wypowiedzenie wysłałem w kwietniu z terminem rozwiązania umowy na koniec maja. Przed wysłaniem dzwonili do mnie dwukrotniez propozycją przedłużenia umowy na dotychczasowych zasadach paczka C+ plus Comfort za 79 złotych, ja z kolei chcę paczke Comfort plus C+ sport za niższa cenę na co słyszałem odpowiedź odmowną. Natomaist od momentu kiedy otrzymali odmowe przestali dzwonić a zostało 3 tygodnie do termimu zero. Czekać, dzwonić ,a jak tak to najlepiej gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...