Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

Dodam tylko,że do konsultanta też trzeba mieć trochę szczęścia...powalczyłem potem o swoje a co..

Gość dawał ofertę z multiroom za 79,90 a potem po roku płatności miały wynieść 89,90.Stąd dyszka za premium.Dodatkowo skoro obiecał utrzymać CAŁĄ poprzednią umowę jako podstawowy warunek błędem byłoby się nie upomnieć o swoje -reklamacje przyznały rację.Negocjacje swoją drogą,trzeba trochę szczęścia..i kalkulacji.

 

Negocjacje to rodzaj gry.Tu nc+ rozdaje karty i wychodzi z pozycji silniejszego.Ma też swoje słabe strony.Im zależy na naszym portfelu czyli na zatrzymaniu klienta ,więc bez skrupułów trzeba walczyć o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam te pakiety i dobrze , że to zauważyłem np.

Pakiet sport & film -79.90 ale opcja extra i kanały przyrodnicze tam są (dlaczego to jest jako opcja)która jest bezpłatna tylko przez 6 msc.

Mam więc pytanko , który z nowych pakietów najbardziej odpowiada mojemu obecnemu ???

Universe +(cena w ica 79 zł) place 49zł

MR standard (20zł) 0zł

Canal+Platinum Op (70zł) 0zł

Pace -ultra box(20zł) 0zł

Dwie karty kameleon i tak chciałbym z tym zostać na wieki wieków a wyższego pakietu nie chce bo po co płacić za coś czego się nie ogląda. Czy ktoś z takim pakietem wywalczył umowę na 2 lata i może HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios dzięki za rozswietlenie czyli gdyby nie gapiostwo to za 49zł miałbym pewnie to samo a tak pozostaje mi albo czekać do końca sierpnia i za tyle przedłużyć albo spróbować przed końcem maja ale pewnie za więcej..

edit: ale w tym pakiecie nie ma 6 x Canal+ a ja to trzymam tylko dla canal ów +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diegom80. Piszemy tu o ofertach złożonych przez konsoli i co z tym można zrobić. Ty nawet nie dowiedziałeś się co Ci proponują, nawet nie napisałeś ile teraz płacisz, a my mamy Ci powróżyć . Wszystko masz w temacie. Poczytaj trochę.

 

@ vanulek7

Pisałem o zaminniku universe,.Cenę podałem Ci z HBO i 6c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diegom80 zakładam, że umowę w terminie wypowiedziałeś, chociaż przeglądając Twoje posty można odnieść wrażenie, iż miałeś ją do końca kwietnia? Płacisz chyba 99zł a odpowiednik oferty która Cię interesuje chodzi nawet po ~54zł. Nie mówię, że uda Ci się aż tak obniżyć abo, ale przynajmniej wiesz do czego dążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich szantaż już nie rusza

Dlatego zalecam umiejętnie gawędzić, aby tylko nie przesolić. Być na nie a jednocześnie pozostawić swoje niezdecydowanie. Być przy tym miłym, grzecznym i zagubionym. Po prostu grać. To kunszt. Negocjacje to piękna sprawa. Nawet jeśli się ma niepotrzebne do wydania pieniądze.

 

Z tym miłym, grzecznym i zagubionym i do tego niezdecydowanym to ja się akurat nie zgodzę. Też lubię te podchody i przeciąganie liny i jedną z rozmów postanowiłem odbyć właśnie w takim tonie i efekt był taki, że konsultant też wczuł się w klimat i postanowił ze mnie.. a jak, zedrzeć. "Ja Pana rozumiem ale Pan też musi mnie zrozumieć.." "Ja dla Pana wszystko ale to jest najlepsza oferta jaką mam w systemie.." "Ja tu się dla Pana narażę przełożonym i dodam nawet HBO na X miesięcy ale opłata XY to najmniej co ja mogę zaproponować.." Słodko-pier-dzący ton i duś [beep]a, duś. Wszystko pewnie zależy od tego na kogo się trafi po drugiej stronie ale ja osobiście więcej ugrałem będąc wytrwałym ale też zdecydowanym i stanowczym.

Pewnie, że można być bezczelnym. I konsul z tego powodu się wyłamie? I pewnie raz tak się zdarzy?

Nie mam skutecznej rady i sposobu na migrację, tudzież aneksowanie umowy. Ale intuicja w czasie rozmowy powinna pokierować odpowiednim dialogiem.

Z tego powodu przypomniało mi się mądre przysłowie: "pokorne ciele dwie matki ssie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Na zapytanie konsula ,że ma różne oferty a czas umowy na 15 mcy lub2 lata ,więc co mnie w tym temacie interesuje?Odpowiedź dotychczas miałem dobre warunki a jak zaproponuje coś lepszego to poprzestanę na tych pakietach co mam nawet dwa lata....wzbogacanie jakimiś filmboxami mnie nie interesuje.Chwila zastanowienia,konsultacji...i jakoś poszło w tym kierunku co założyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...