Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób, które otrzymały mediaboxa w dzierżawie za 5zł na m-c przy umowie na 15 m-cy.

 

Czy wcześniej mieliście już mediaboxa, czy przy przedłużeniu wymienialiście inny dekoder na ten?

 

Ja w tej chwili mam Pace pvr i chcę wymienić go na mediaboxa, ale konsultant przy umowie na 15 m-cy nie chce mi go dać za 5 zł tylko po 10 zł. Przy umowie na 24 m-cy dałby za 5 zł.

 

Również wspomnę, że nie musiałbym płacić aktywacji 49 zł za mediaboxa. Byłem zaskoczony tym bardzo, bo miesiąc wcześniej Pani mi mówiła, że aktywację muszę zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z posiadaczy All inclusive+ miał jakieś propozycje przedłużeniowe ?

 

tak ja miałem za 6 lat (cyfra+nc+) zaproponowali mi obniżenie abonamentu o 5 zł z 179 na 174 plus 10 zł dekoder

Witam.

Ja teraz płacę 179. Umowa wygasa 31.07. Wypowiedzenie wysłałem. Każdą propozycję powyżej 70 pln będę traktował jak obelgę pod moim adresem.

Jestem zdeterminowany rozwiązać z nimi umowę.

Najwyżej podpiszę nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warte, ale odpisz Panu, że bierzesz jak da HBO na 12 m-cy ;-)

Odpowiedziałem na maila informując o akceptacji oferty przy HBO 12 mies. Konsultant oddzwonil w ciągu 15 minut przedstawiając ofertę:

comfort, multi, extra, 6C+, hbo12mies

Cena średnia 53zl na 15 mies (5mies 0zl, 10 mies 79,90). Wszystko prócz HBO na cały okres umowy.

Brak rzetelności ncplus ciąg dalszy. Dzisiaj zarejestrowałem się w nowym, dla mnie ICA. Okazuje się ze za maj naliczono mi opłatę za HBO - 25 zł. Zadzwoniłem z reklamacją i czekam na rozpatrzenie. Celowe działania konsultantów. 3 razy potwierdzalem ofertę, raz mailowo. Ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania. Zgodziłem się na taki abonament, bo byłem łosiem. Uwierz mi, mam powody walczyć o swoje po ubiegłorocznej wpadce nc+. Przysłano mi uszkodzony dekoder, którego nie mogłem wymienić przez ponad 2 tygodnie i jeszcze na dodatek, to co zostało cenowo ustalone z konsultantem, ni jak się miało do otrzymanej pierwszej faktury. Nie obyło się bez reklamacji. A do CP mi nie prędko, mam UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem: Comfort+, Extra+, Superpremium+, Filmbox, Sundance HD, History HD, Vod w tym: Picturebox+ i z dzierżawą turbobox+ na 24 miesiące za stałą kwotę 99,90 zł cały okres umowy.

@kambap jestem sam zdziwiony, że to tak się zatrzymało. Miałeś wyjątkowego pecha z wyjątkowym konsulem.

Nie wszystko stracone...

 

@bogdan425 Jakoś się tym nie przejmuje za bardzo i fakt, nie mam szczęścia. Nc+ tak zależy... Dobrze, że mam jeszcze UPC. Rodzina nie została bez telewizji podczas majówki :]. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie postawilem ambitny cel sam Comfort + i 6xC albo 3xC. Zobaczymy jak wyniknie z negocjacji wszystko Za ok 30zl.

Nie ograniczaj się. Niech NC+ Ci dopłaci ze 30 zł :-)

Znam politykę tej firmy można rzec ze znam ich jak własna kieszeń wiem o co mogę walczyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie u mego ojca 2 telefony, propozycja 109 zł , zaś druga 139 zł, w tej chwili posiada dekoder z MR (biały dekoder) wszystko w cenie 99+10 zł za MR i płaci dodatkowo 10lub 15 za cinemaxy, konsultant jakoś mu wcisnął, chce pozostać przy MR , podstawa to kanały z paczki C+ mogły by być dodatkowo cinemaxy jak i HBO, po wypowiedzeniu da radę to otrzymać za 109 zł z opłatą za MR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze można było mieć nawet Fulla Extra z MRs. Moim zdaniem płacenie za Comfort+/Extra+/6xCanal+/HBO/Cinemax/MRs ponad 90zł jest nieporozumieniem przy aktualnych ofertach. Zapewne trzeba brać również poprawkę na aktualny abonament i cierpliwość oraz asertywność Taty, ale ja celowałbym w max.80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów

 

Aktualnie posiadam (wyciag z ica)

pakiet:

CANAL+ Silver109zł

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD 20zł

Najem ultraBOX +20zł

Kanały CANAL+ Film i Premiere 40zł

HBO 25zł

 

 

Umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane przed swiętami.

Za wszystko płaciłem 69zł bez HBO, HBO włączyłem na ostatni miesiąc czyli ostatni rachunek będzie 94zł.

 

Jeden dekoder mam na własność + pace pvr 500 na wypożyczenie za 0zł.

-Chciałbym wymienić mój dekoder na nowszy.

-Multiroom

-Paczke kanałów zbliżoną do tej którą posiadam z Canal+ 6x

-HBO

 

Liczac na Wasza pomoc i doświadczenie w negocjacjach, pytam się Was jaka cena będzie optymalna?

 

@ kamgnie. Cena optymalna 79

 

Telefoniczna propozycja nc+ po zarejstrowaniu wypowiedzenia: umowa na 15 miesięcy; comfort+, extra+, 6xC+, HBO, MR 0zł, wypożyczenie pace pvr 0zł, wymiana dekodera do MR wypożyczenie 0zł.

całość najpierw 99, po chwili jako że stały klient itp 89, po odmowie Pani stwierdziła że za taka bogatą ofertę taniej nie będzie:)

Dadzą taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...