Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja oferta na 15 msc

comfort+extra

6x canal

mediabox 500gb - 5 zł mies

tylko jest problem z dekoderem poniewaz z konsultantem, ustalono cene 5zł/msc gdy chcialem wymienic dekoder w punkcie obsługi dowiedzialem sie ze cena w systemie to 10 zł i musiała byc zlozona reklamacja. Czy ktos miał dzierzawe dekodera za 5zł przy umowie na 15 msc. Bo pani w nc+ poinformowała mnie ze rzadko sie zdarza taka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A promocja główna za ile? Poza tym widzę, że porzuciłeś cameleona na rzecz ADB, obyś był zadowolony 8)

 

Ciebie nie interesuje, że rzadko się zdarza, tylko to, że Ci się należy dekoder w dzierżawie 5zł/m-c. Reklamacja powinna załatwić sprawę.

Z tą firmą inaczej się chyba nie da :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym widzę, że porzuciłeś cameleona na rzecz ADB, obyś był zadowolony 8)

 

:roll:

 

 

czyli mediabox lepszy??? słyszałem ze na mediabox jest o wiele lepszy od sagecoma pod wzgledem jakosci obrazu prawda to??

Obrazu to nie,ale szybkością. To jedyna zaleta mboxa

 

@banita24. Później będzie płacz..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również udało się wytargować mbox-a za 5 zł. konsultant od razu mnie poinformował ,że przy odbiorze będzie 10 zł. ale zadzwoni do mnie po kilku dniach i zrabatuje do 5 zł.i tak też było.

Dostałem c+ hbo na 15 miesiecy za 54 zł + media 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Canal. Platinium.+hbo+Multiroom Standard +Box hd sagemcom. Place obecnie 140 co miesiac. Umowa konczy sie koniec wrzesnia Za ile moglbym wynegocjowac podobny pakiet czy ktos moglby mi doradzic Serdecznie dzieki

Na to nie ma jakiegoś idealnego "papierowego" wydania. Wszystko w Twoich rękach! A właściwie w umiejętności prowadzenia rozmowy negocjacyjnej. Twój cel, to minimum 90 PLN. Ale ile wyjdzie po wypowiedzeniu i po przeprowadzonych rozmowach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 140 na 79? To podsycanie frustracji :wink: @sinalco - jeśli wywalczysz ofertę za 90zł, to moim zdaniem powinieneś zdecydowanie odtrąbić sukces. A jak uwierzysz w szansę na otrzymanie oferty za 79zł, to jeszcze wpadnie ci do głowy innej nie przyjmować, a to będzie jak sądzę duży błąd. Oczywiście to co chcesz, można uzyskać za 79zł, a wręcz mniej przy ofercie łamanej, ale nie przy Twoich dotychczasowych rachunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 maja. Umowa do końca miesiąca, wypowiedziana już dawno. Za jakieś 3 tygodnie z hakiem zacznę być miła i odbierać ich telefony. Na razie odebrałam w styczniu i w lutym parę śmiesznych propozycji i od tego momentu ignoruję ich. Nie mam czasu na [beep]oły i głuche telefony z automatu. Jest trawka i zimne piwo. Czego i wam życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie udało sie chyba standardowo:

srednia 53,27zł

Comfort+Extra+Mulit 15msc

6xC+ z VODC+ 15msc

HBO na 12 msc

wymiana dekodera na turbo (nieodplatna w punkcie, ze starym dekoderem mialem problemy)

 

mimo to reklamacja w toku

jak sie dzis okazalo umowa wg NC+ nie zostala przedluzona i stara przeszla na czas nieokreslony. Obecnie mam to co mialem czyli Universe+ + 6xC+ (za 49zł w okresie promocyjnym). Zaniepokoil mnie brak HBO.

Rok temu mialem taki sam problem z C+. Chyba mam pecha. Mam nadzieje, ze nie potrwa do dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...