Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, przeanalizujmy to raz jeszcze, bo już mam wodę z mózgu. Czyli jednym słowem część z Was uważa, że lepsza będzie oferta stała co miesiąc 69 zł za Comfort, Extra, 6C+ oraz HBO niż taka sama oferta ze średnią, dającą na koniec umowy 79,90 zł? To jest 10 zł różnicy w końcowej fazie, ale w przeciągu całej umowy średnia wychodzi dużo taniej. Natomiast druga część uważa, że negocjacje zaczną się przy następnym aneksie od 80 zł i NC+ ni ni ch... nie zejdzie z tej kwoty? Idzie zwariować. Chyba w ogóle nie będę przedłużał tej umowy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę. Wątek ten śledziłem od dobrych kilku tygodni i bardzo mi pomógł.

 

Do tej pory miałem goły Universe za 49 zł przez 12 miesięcy. Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane w połowie lutego.

Rozmowa bardzo rzeczowa. Trwała kilka minut.

 

Przystałem na:

- Comfort +

- Extra +

- 6x Canal+

- Canal + VOD (o to zapytałem przy okazji i dostałem za 0 zł)

- HBO - 5 miesięcy gratis

5 mcy - 0zł

10 mcy - 79,90 -> średnia 53,27 zł

 

Tak wiem, że to średnia, a nie stała cena, choć dla mnie stała to ich średnia. Zależy od punktu widzenia. Za 15 miesięcy przedstawię im swój.

 

Wiem, że część ludzi obawia się o to, że w trakcie przedłużania następnej umowy konsultanci będą patrzeć na kwotę ostatniej faktury. Idąc tym tokiem rozumowania, to równie dobrze mógłbym mieć umowę 14 mcy - 0 zł, a ostatni za 799 zł. Bo dlaczego nie? Czy to oznacza, że wtedy konsultant zadzwoni do mnie za 15 miesięcy i będziemy schodzić z ceny 799? Nie sądzę. Tzn. może inaczej. Sądzę, że to może być podstawa do negocjacji z numerów nie DUK'owych, ale nie sądzę, żeby wśród osób, które umieją się targować, coś w tej sprawie wskórali.

Dla wszystkich, którzy płacą stałą stawkę 53,27 argumentem jest stała cena i tyle.

 

Takie kilka groszy ode mnie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios tak jak napisałem, że jest to ostateczne rozwiązanie i pod warunkiem, że będzie się kalkulowało-wszystko zależy od warunków umowy głównej. Chyba zgodzisz się, że finalnie taniej go wyjdzie aktywacja 49zł i +10zł/m-c za MRs niż MRp płatny co miesiąc 20zł?

 

@krzych_krak do tego sprowadza się nasz "konflikt" na forum, ale Twoja konkluzja jest błędna. Teraz tak czy inaczej dostaniesz dobre warunki więc o nie przedłużaniu powinieneś myśleć w ramach kolejnego kontraktu a nie obecnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie podpisalem nowa umowe (stara byla do konca kwietnia, wypowiedzenie zlozone).

 

Comfort+ Extra+ 6C+ przez 6 miesiecy za darmo

Comfort+ Extra+ Sport+ przez nastepne 18 miesiecy za 69,90 zl

 

czyli srednio miesiecznie wychodzi to 52,42 zl

zalezalo mi na pakiecie sportowym przez caly okres umowy. jak sadzicie, dobra oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dekodera ITI-2851S działającego w Multiroom Standard HD można podłączyć dysk USB (ponad 80 GB) i nagrywać. Dekoder obsługuje dyski USB do 1,5TB. Działa także funkcja time-shift.

 

Dzięki za info i rozumiem że ten timeshift na zewnętrznym dysku sprawdzałeś i działa :)

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cm812 znalazlem juz w google co i jak wczesniej dlatego edytowałem posta ze jest do skasowania ale dzięki za odpowiedz to ze taka funkcja jest u mnie na dekoderze to wiedziałem tylko nie wiedziałem ze to jest akurat ten własnie timeshift myslałem ze to jest jeszcze jakas inna funkcja ktorej nie znam

 

Co do ofert ktoś pare stron wczesniej pytał czy ktoś dostał comfort+ extra+ 6xC+ do 65 zł na cały okres umowy odpowiedz brzmi tak ja w tamtym tygodniu dostałem za 64.90 zł tylko teraz nie pamietam czy to było jeszcze z History bo obecnie posiadam i płacę 60.99 zł odmówiłem chciałem to w tej samej cenie co mam teraz czekam dalej umowa do końca maja więc jak widać nie tylko są oferty łączone.

 

 

edit: zapomniałem jeszcze napisać ze dawali HBO i filmboxy na 9 miesięcy gratis do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wcześniej, aby brać. ,ale moderatorowi coś się nie podobało, albo ma kiepski dzień i po wywalał posty.

Przeanalizuj posty, które leżą w koszu i pomyśl, jaka drętwa dyskusja o niczym. Niech się cieszy @ misiek2424, że jego postu, jako pytającego też nie wywaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, przeanalizujmy to raz jeszcze, bo już mam wodę z mózgu. Czyli jednym słowem część z Was uważa, że lepsza będzie oferta stała co miesiąc 69 zł za Comfort, Extra, 6C+ oraz HBO niż taka sama oferta ze średnią, dającą na koniec umowy 79,90 zł? To jest 10 zł różnicy w końcowej fazie, ale w przeciągu całej umowy średnia wychodzi dużo taniej. Natomiast druga część uważa, że negocjacje zaczną się przy następnym aneksie od 80 zł i NC+ ni ni ch... nie zejdzie z tej kwoty? Idzie zwariować. Chyba w ogóle nie będę przedłużał tej umowy :brawo:

A jaka to różnica od jakiej kwoty startuje się w negocjacjach, czy to będzie 59,69 lub 79 zł i tak pierwsza oferta jest z tych nie do przyjęcia i będzie się pewnie zaczynała od ponad stówy, więc o co takie wielkie halo z ofertami stałymi czy średnimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś otrzymałem ofertę:

 

6xC+ HBO na 24msc gratis Filmbox 6msc gratis umowa na 24msc za 66zł stała cena lub pół roku za darmo i potem wyższa cena

 

jak myślicie? tunera nie chcą wymienić na ten z dyskiem za darmo - 5zł / msc dopłata jedynie

 

a jakby jeszcze próbować Canal+ VOD i nc+ go?

 

teraz mam do końca kwietnia za 64zł Platynę bez HBO Cinemax i Filmboxów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i ja odebrałem telefon, nr 122947872. Mam do końca kwietnia Universe, 6xC+ za 49 pln. Propozycja 1: to samo co do tej pory + HBO za free przez 9m-cy. Do zapłaty 5x0pln, 10x79,90 (średnia 53,23). Propozycja 2: to samo co mam teraz + HBO na 12 m-cy free. Do zapłaty 6x0pln + 18x79,90pln (średnia 59,92). Pani przyznała, że za 15 m-cy faktycznie może być start negocjacji od 79,90 ale nie mam co myśleć o tym, co będzie za 15 m-cy ;) Walczyłem o HBO na całe 15 m-cy free; nie udało się póki co, więc nadal czekam na propozycje ;) Całą rozmowę nagrałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wróżbitą i cenię sobie, że każdy ma swoje zdanie. Z tym, że zakładam, że następnym razem na przykład, możesz usłyszeć: 6 X 0 PLN + 18 X 92 PLN!

I też będzie średnia :> Niemożliwe!

Wiem, wiem zawsze można przecież zrezygnować :roll:

Zgadza się jest taka możliwość, ale dla mnie ważne jest tylko i wyłącznie jaką opłatę(nawet średnią) będę wpłacał miesięcznie i czy mieści się w moim budżecie domowym tzn. nie przekroczyć kwoty abonamentu który płacę obecnie a nawet go zmniejszyć i lata mi to koło......ucha jak oni to sobie tam rozpiszą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Jakbyś miał teraz HBO w pakiecie, to pewnie byś dostał

na całą umowę. Może czas włączyć już HBO? W tym miesiącu i tak nie zapłacisz za tą paczkę.

 

I to jest bardzo dobre za przeproszeniem posunięcie. Oferty ustalane są pewnie na podstawie arpu z ostatnich trzech miesięcy (bez ostatniego, bo jeszcze nie ma faktury, a jak przedłuży z HBO to i tak mu nie doliczą za bieżący miesiąc), oraz dotychczasowej oferty programowej. Podobnie było z nFilmem przy migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...