Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warte, ale odpisz Panu, że bierzesz jak da HBO na 12 m-cy ;-)

Odpowiedziałem na maila informując o akceptacji oferty przy HBO 12 mies. Konsultant oddzwonil w ciągu 15 minut przedstawiając ofertę:

comfort, multi, extra, 6C+, hbo12mies

Cena średnia 53zl na 15 mies (5mies 0zl, 10 mies 79,90). Wszystko prócz HBO na cały okres umowy.

 

Czyli brak historyHD. Ofertę zaakceptowałem od reki, ponieważ nie interesuje mnie historyHD.

 

Cóż, temat śledziłem od początku marca. Zgodzilem się na tą ofertę, bo wydaje się bardzo atrakcyjna, a nie widziałem lepszej, w niższej cenie tutaj. Dokladam 4 zł do poprzedniej ceny 49 zli mam HBO na 12 mies (3mies bez HBO).

Również wydaje mi się, że oferty na tyle nie zmaleja, aby były bardziej konkurencyjne - beda chcieli niwelowac ubiegloroczne rabaty. Ale czas pokaże.

Podsumowując - dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warte, ale odpisz Panu, że bierzesz jak da HBO na 12 m-cy ;-)

Odpowiedziałem na maila informując o akceptacji oferty przy HBO 12 mies. Konsultant oddzwonil w ciągu 15 minut przedstawiając ofertę:

comfort, multi, extra, 6C+, hbo12mies

Cena średnia 53zl na 15 mies (5mies 0zl, 10 mies 79,90). Wszystko prócz HBO na cały okres umowy.

 

Czyli brak historyHD. Ofertę zaakceptowałem od reki, ponieważ nie interesuje mnie historyHD.

 

Cóż, temat śledziłem od początku marca. Zgodzilem się na tą ofertę, bo wydaje się bardzo atrakcyjna, a nie widziałem lepszej, w niższej cenie tutaj. Dokladam 4 zł do poprzedniej ceny 49 zli mam HBO na 12 mies (3mies bez HBO).

Również wydaje mi się, że oferty na tyle nie zmaleja, aby były bardziej konkurencyjne - beda chcieli niwelowac ubiegloroczne rabaty. Ale czas pokaże.

Podsumowując - dobra oferta?

 

Dobra! Masz multirooma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaakceptowałem ofertę na 15 miesięcy:

Comfort

Extra

Multi

6x Canal

HBO

PVR + MR

Całość za trochę ponad 53zł, w tym Canal+HBO na cały czas trwania umowy.

Muszę przyznać że nie spodziewałem się takiej oferty i nie bardzo miałem po co rozmyślać przez długie minuty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaakceptowałem ofertę na 15 miesięcy:

Comfort

Extra

Multi

6x Canal

HBO

PVR + MR

Całość za trochę ponad 53zł, w tym Canal+HBO na cały czas trwania umowy.

Muszę przyznać że nie spodziewałem się takiej oferty i nie bardzo miałem po co rozmyślać przez długie minuty :)

 

Bardzo fajna propozycja, jak wyglądają opłaty za poszczególne miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymuję nawet propozycje przedłużenia umowy na tych "super warunkach przygotowanych specjalnie dla mnie" w odpowiedzi na maila, żeby ustalili mi hasło cyfrowe do umowy bo zapomniałem. Odpisałem niech prześle, bo póki co jego koledzy przedstawiali śmieszne warunki. Jak się odezwie dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekam na haczyk i papierowy aneks, ale może tym razem się uda bez haczyków? ;)

argoncyc - niestety 5x0zł i 10x79.90, ale mogę płacić 'uśrednione' (tylko że to nic nie daje, bo w systemie nadal będą widoczne miesiące darmowe/płatne).

 

Dam znać jak przyjdzie aneks w formie pisemnej (ale to pewnie dopiero za kilka dni).

Na razie zaczęły świecić C+ i HBO, więc chociaż tyle dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Też otrzymałem taką super ofertę, decydując się na migrację.

Konsultant zaoferował mi 15 msc za paczkę COMFORT,EXTRA,6xCANAL+,MULTIROOM - kameleon,HBO za 78,27 z możliwościa rezygnacji z HBO w dowolnym momencie.

Jak się okazało system tą promocję widzi inaczej i po wyjaśnieniach z konsultantem powinienem placic

 

5 msc za 0 zł

HBO za 25 zł miesiecznie

a pozostale 10 msc za 79,90 zł

 

liczac wychodzi srednia jak wół 78,27 zł

 

Oczywiscie juz nie klocilem sie i stwierdzilem ze bede placil tak jak system wylicza.

 

Dodatkowo dorzucono mi

 

RedLight na 6 msc

Filmbox na 6 msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

ja rok temu przetrzymałem ich na maxa i byłem gotowy oddać dekoder mimo ze za mojego turbo 500 GB zapłaciłem w sumie 500 pln opląt aktywacyjnych (399 recorder + 99 przy przejściu na turboboxa),

rok temu wziąłem universe+ 6xC+ za 59,90 minus jednorazowy rabat (12 x 1,99 ) bo powiedziałem, że nie będę dopłacał 1,99 miesięcznie za możliwość korzystania z netVOD (tvnplayer) , a w telewizji n, konto podstawowe było za free - nc+ kazało i karze sobie płacić za ten przywilej 1,99 PLN / miesiąc,

rok temu wycofałem wypowiedzenie w ostatnich dniach maja, decyzją administracyjną przez cały maj 2013r. nc+ miało udostępnić pełną ofertę abonentom bez pobierania opłat,

na infolinii powiedzieli mi że mam umowę do 1 maja, wg mnie do 1 czerwca, mniejsza o to..

złożyłem już wypowiedzenie i zamierzam wynegocjować może nie tyle najtańszą ofertę, co po prostu taką, która będzie dla mnie do przyjęcia,

chciałbym to co mam do tej pory, za tyle samo co płacę w tej chwili,

co sądzicie o możliwości : comfort+ extra+ 6xC+ za kwotę poniżej 59 PLN przy założeniu stałej opłaty miesięcznej i max na 15 miesięcy, dodam, że na HBO mi nie zależy, wolałbym już dostać redlight za free na całą umowę

czy stała opłata jest możliwa ? Czy umowa krótsza niż 15 miesięcy jest możliwa?

 

jeszcze jedno, czy sądzicie że mogę bezproblemowo wymienić bez żadnych kosztów i dzierżawy mojego turbo boxa z n - ki na mediaboxa? kupiłem nowy telewizor samsunga i jego uniwersalny pilot nie obsługuje tego dekodera a mediaboxa ponoć można obsłużyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie PVR BOX+ HD 500 GB Pace. Czy warto go zamienić na mediaBOX+? No i czy jest to realne? Ew. na który dekoder zamienić?

Po płaceniu aktywacji jest to możliwe. Miesięczny koszt najmu 5 lub 10zł

 

 

@siarzewski. Oczywiście,że możesz dostać to co chcesz za 59. Możesz wymienić turbacza na Mboxa bez aktywacji.Jeśli konsul będzie Ci mówił inaczej,to znaczy,że chce Cię naciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, to od czego to zależy, że przy jednym płaci się za wymianę aktywację, a przy innym nie? Wracam do tematu wymiany mojego turboBoxa 500gb, bo jeżeli jest taka okazja przy przedłużeniu umowy, to czemu nie. A z drugiej strony po co płacić za najem, jak tego mam za free. Sam już nie wiem. Najchętniej to wymieniłbym tego białego od multirooma (nie ten mały, tylko ten duży jak turbobox, tylko biały), bo ten to dopiero działa mi na nerwy. Nie ma nawet klasycznej listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pantygrys napisał(a):Mam aktualnie PVR BOX+ HD 500 GB Pace. Czy warto go zamienić na mediaBOX+? No i czy jest to realne? Ew. na który dekoder zamienić?

 

 

Po płaceniu aktywacji jest to możliwe. Miesięczny koszt najmu 5 lub 10zł

Pytanie tylko czy to ma sens? Czy mediaBOX+ jest dużo lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przedłużyłem umowę na 24 miesiące, za C+, Extra i MR będę płacił 59,90 przez 12 miesięcy i 79,90 przez kolejne 12. HBO na 9 miesięcy gratis. Do tej pory płaciłem 69 za to samo (bez HBO).

A teraz bedziesz placil 69,90 i tez bez HBO,bo te kilka miesiecy jest na otarcie lez. W tej cenie HBO na cala umowe sie dostaje. Jak dla mnie drogo,ale jak Ci pasuje to ok. @pantygrys. Nie jest mbox lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...