Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienić(jeżeli się da) w APS przed aneksem i negocjować z konsultantem ofertę, łącznie ze zwolnieniem z opłaty za dzierżawę...?

 

 

Podczas okresu wypowiedzenia, chyba już się nie da wymienić w punkcie? :) Przed złożeniem wypowiedzenia Pani proponowała możliwość wymiany, ale nie wiedziałem, czy wynajmowany dekoder za 20zł/msc będzie atutem w negocjacjach czy wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oferta z dzisiaj:

Comfort+, extra+, 6xcanal+, hbo na 6m-cy za 0zł, nc+ go, multiroom 12x0zł, a później 10zł.

Umowa na 24 miesiace. Rok za 59,99, rok za 69,99zł.

Obecnie mam universe+, paczkę c+ i pace 500.

Umowa do końca maja, wypowiedzenie zarejestrowane.

Powalczę o hbo na cały okres i multi za 0zł + drugi dekoder. (Pace'a też podobno muszę wymienić, bo multi na nim nie pójdzie)

Co sądzicie o ofercie i moich planach? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aphi chyba lepiej jak przeniesiesz się do właściwego wątku viewtopic.php?f=174&t=30710&p=942595#p942595 W Twoim przypadku numer umowy to numer abonenta.

 

@marx01 przed migracją tak właśnie mogłeś uzyskać PVR za 0zł a w NC+ nie wiem, jak nie idzie Ci z konsultantem to co pozostaje? Kto nie ryzykuje ten nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca kwietnia mialem pakiet Platinium+ za 59zl (w obecnej ofercie byloby by to Comfort+, Extra+, Sport&Film+) z dekoderem Peace PVR za 0 zl.

 

2 tygodnie wyslalem wypowiedzenie, dzisiaj otrzymalem telefon od konsultanta, zaproponowal pozostanie w tych samych warunkach ( okolo 58 zl/miesiac)

Chcialem zeby dorzucil nowy decoder Turbo+ ale powiedzial ze one sa tylko na wynajem za 10 zl i nie ma takiej opcji.

 

Koniec koncow do tej pory bylem zadwolony z tego co mialem i z ceny, wiec powiedzialem zeby dorzucil HBO na kilka miesiecy gratis to biore od reki.

Skonsultowal to ze swoim przelozonym i dal HBO gratis na 9 miesiecy z opcja przedluzenia.

Zgodzilem sie.

 

Podsumowanie:

 

Comfort+ / Extra+ / 6x Canal+ i HBO za darmo na 9 miesiecy

Umowa na 15 miesiecy

Abonament sredni wychodzi okolo 58 zl( pierwsze 5 miesiecy 0 zl, pozostale 10 miesiecy 79,90 zl)

Zostaje z Peace PVR za 0 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 15 miesiecy

Abonament sredni wychodzi okolo 58 zl( pierwsze 5 miesiecy 0 zl, pozostale 10 miesiecy 79,90 zl)

Zostaje z Peace PVR za 0 zl.

 

kiboll w takim rozbiciu średnia wychodzi 53 z haczykiem, a nie 58

 

tez wlasnie zdalem sobie z tego sprawe przed chwila, zadzwonie na infolinie i dopytam.

 

kilka razy upewnialem sie czy nie bede placil wiecej niz 59zl, wiec albo konsultant podal mi zla srednia albo te 5 zl miesiecznie wiecej to jakies koszty o ktorych nie wiem.

 

Update:

 

na Infolinii powiedzieli mi ze konsultant musial zle wyliczyc srednia i potwierdzili ze pakiet ktory wybralem bedzie mnie kosztowal:

0 zl przez 5 miesiecy i 79,90zl przez 10 miesiecy. tak wiec srednia to 53 zl z hakiem. wiec nawet lepiej dla mnie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo - 10 minut to oczywiście przesadziłem. Około dwóch minut się uruchamia mydelniczka(uruchamianie, sprawdzanie aktualizacji, pobieranie listy kanałów)

 

Najgorsze jest to ciągłe łączenie z głównym dekoderem(mediabox+) przy każdym zwiechu routera. Jak mi się router zawiesi(7 urządzeń po wifi) to muszę go wyłączyć na sekundę z prądu. Po tej akcji mydelniczka 4 razy łączy się z głównym dekoderem(połączy się raz, po minucie - dwóch drugi, trzeci etc). W trakcie łączenia i pomiędzy łączeniami nie da się zmienić kanałów. Jeśli jakimś cudem się uda, to przy łączeniu dekoder wraca na tvp1.

 

PS

 

Wynegocjował ktoś wimpa za friko na cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem najpierw 4x0 i 11x79,9, średnio 58,59 zł za obecną opcję.

Konsultant źle zapoznał się z moim pakietem, gdy go o tym poinformowałem powiedział o średniej 53,26 zł, czyli już w porządku, ale przyda się jeszcze coś ugrać, nie wiem czy lepiej HBO czy pace 500. Co łatwiej da się wynegocjować?

 

Ma dzwonić w czwartek, a ja powiedziałem że pogadam z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą oferta:

 

Comfort+

Extra+

Superpremium+

 

Całość za 109,90. No prawie z krzesła spadłem. To była oferta przygotowana SPECJALNIE dla mnie. Z każdym telefonem coraz gorzej. Dzwonili z numeru 22 344 6180

 

W tej cenie to powinien jeszcze być filmbox, redlight, multiroom standard i mediabox. Żadne VOD, picture, seriale itp mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...