Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok podpisalem nie chcialo mi sie juz dluzej czekac pierwsza propozycja:

 

-umowa na 24m multiroom,extra,multi,comfort,c+ sport i premium i hbo na 6 miesecy gratis cena 6x0 i 18x79.90 (tyle płace teraz bez HBO) powiedzialem ze nie interesuje mnie tak dluga umowa.

 

-i druga propozycja multiroom,extra,multi,comfort,c+ sport i premium 7x59 i 8x69 po negocjacjach konsul dorzucil HBO na caly okres umowy za 0 powiedzial tylko ze za pierwszy miesiac mam zaplacic 25 a reszta 14 miesiecy za 0 zł. Czyli srednia 413+552+25=66

 

Wczesniej za te kanaly bez HBO placilem 79,90 teraz z HBO srednia wychodzi 66 pln. Chcialem czekac i mysle ze dalo by sie ugrac za to wszystko 59 srednia i to byl moj cel ale jak to mówią nie wytrzymalem cisnienia, nie jest zle z rodzicami na pol miesiecznie wychodzi 33 pln. Powo w negocjacjach ja do czerwca 2015 mam spokój :wink:

 

Czyli masz wszystkie Canal+?

 

Do mnie już dzisiaj dzwonili ale nie mogłem rozmawiać bo byłem w pracy i powiedziałem niech zadzwoni później. Zobaczymy co przedstawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarne_oczy a znasz kogoś kto by nie wziął Universe+/6xCanal+ za 47zł? :mrgreen:

 

Nawet na tym forum są tacy co nie zaakceptują tej ceny tylko dlatego, że to średnia. :wink:

 

@ czarne_oczy. HBO z reguły dostają ci za 0, co już je mają w pakiecie

 

Ja już wcześniej dostałem propozycje z HBO/0zł za 69zł na całą umowę. Ale jej nie przyjąłem bo HBO traktuję jako kartę przetargową w zamian za Filmbox. Będzie to będzie, a jak nie będzie ale obniżą mi abo to jeszcze lepiej.

 

-i druga propozycja multiroom,extra,multi,comfort,c+ sport i premium 7x59 i 8x69 po negocjacjach konsul dorzucil HBO na caly okres umowy za 0 powiedzial tylko ze za pierwszy miesiac mam zaplacic 25 a reszta 14 miesiecy za 0 zł. Czyli srednia 413+552+25=66

 

Nad tą propozcją bym się pochylił ale męczyłbym konsula o 7x49zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój ojczulek przedłużył umowę, bez żadnej konsultacji ze mną ;) Miał Universe+, 6xC+ za 59/m-c. Podpisał na 24 m-ce Comfort+, 6xC+, nie wiem jak z Extra+ (on też nie wie ;), oprócz tego HBO na 9-m-cy za 0 pln, później może wyłączyć. Opłaty 12x49pln + 12x79pln. Średnia 64pln. Dobrze, czy się pospieszył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój ojczulek przedłużył umowę, bez żadnej konsultacji ze mną ;) Miał Universe+, 6xC+ za 59/m-c. Podpisał na 24 m-ce Comfort+, 6xC+, nie wiem jak z Extra+ (on też nie wie ;), oprócz tego HBO na 9-m-cy za 0 pln, później może wyłączyć. Opłaty 12x49pln + 12x79pln. Średnia 64pln. Dobrze, czy się pospieszył?

 

Jak bedzie extra to nie najgorzej ale jak bez exstra to troszku lipa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem drugą ofertę:Comfort+,Extra+,6xCanal +,HBO na 5 miesięcy za 79 zł miesięcznie i umowa na 15 miesięcy. Kolejny raz podziękowałem i się rozłączyłem. Wypowiedzenia nie wysyłałem, bo umowę mam do końca czerwca i mam jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co masz na myśli. ale akurat mnie te 70 zł urządza i też wiem ze jest to średnia. Chodziło mi o to że cały czas płacić równo przez cała umowe,bo nie lubie bawienia sie w kilka miesiecy gratis.

Wiadomo, że oferta więcej niż spoko tylko wkurza to ściemnianie konsultantów, że abo stały. Jasne, że płacić można sobie co miesiąc średnią, tak jak ja sobie płacę abo raz na 2-3 miesiące. Ale niech nie opowiadają, że cena jest stałą BO NIE JEST!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elliotek a jakiej oferty spodziewałeś się na 5 m-cy przed końcem aktualnej? Do sierpnia masa czasu jeszcze a po wypowiedzeniu i im bliżej końca aktualnej umowy oferta nabierze kształtów do przyjęcia. Nową umowę policzysz sobie tu https://ncplus.pl/sklep/promocje , ale chyba za wcześnie na takie plany.

 

Mam wrażenie, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jasno napisałem, że jestem świadomy że mam jeszcze 5 miesięcy do końca. A napisałem, żeby się dowiedzieć ile jestem wstanie ugryźć z tej ceny w przyszłych negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś stopniu masz racje,ale jeśli chodzi o konkretną ofertę to zalezy na jakiego konsultanta trafisz. Bo kilku dzwoniło wcześniej i prawde mówiąc nie było z nimi żadnej rozmowy,jesli coś Ci nie pasowało to padało stwierdzenie,że nie ma takiej oferty po czym zawsze się rozłączałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktoś pisał o jakieś ofercie full za 130,99?? Co jest w tym pakiecie i za ile to można stargować. Interesował by mnie pakiet full bez erotyków z multiroom premium żeby się zmieścił w kwocie co teraz płace za canal platinium, prapremiery , seriale i multiroom standard. Dało by to radę uzyskać na 15 miesięcy za 109zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...