Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa kończy się dopiero w Październiku a już dziś dzwonili do mnie

Obecnie mam Comfort+ za 29zł Multi+ za 0zł Cinemax za 0zł wcześniej miałem HBO za 0zł

 

Teraz Proponują

 

Comfort+ z Multi za 29,90 do tego Opcja Extra+ na 7 mies za 0zł potem 20zł albo odłączam Umowa na 15m

Comfort+ z Multi + Extra+ 44.10zł na 15m

Comfort+ z Multi + Sport Premium 59zł na 15m

Comfort+ z Multi + 6xC za 69zł na 15m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ z Multi za 29,90 do tego Opcja Extra+ na 7 mies za 0zł potem 20zł albo odłączam Umowa na 15m

Comfort+ z Multi + Extra+ 44.10zł na 15m

Comfort+ z Multi + Sport Premium 59zł na 15m

Comfort+ z Multi + 6xC za 69zł na 15m

 

Na stronie www ncplus nie ma już opcji Multi. Kanały Multi zawierają się teraz w pakiecie podstawowym Comfort+. Dziwne więc, że proponują takie zestawy jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Witam,

Wcześniej -wszystkie pakiety tematyczne+pakiet Canal+, HBO i odkodowane cinemaxy w promocyjnej cenie oraz korzystałem z usługi multiroom.

Pierwsza propozycja:

za kwotę 83 zł: comfort+, extra+, cinemax, pakiet canal+(sport i film) i HBO+ opłata za multiroom. Nie zdecydowałem się.Umowa na 15 m-cy.

Druga propozycja:

za kwotę 83 zł -tutaj brak cienmaxów i odkodowane HB0 na pół roku dodatkowo oplata za multiroom. Umowa na 15 m-cy.

Złożyłem wypowiedzenie. Po telefonie z DUK-otrzymałem propozycję umowy na 15 lub 24 m-ce. Odpowiedziałem ,że jak będzie dobra to może być dłuższa.

Przystałem na następujące warunki:

Przez 12 m-cy kwota 79.90. W tym pakiet comfort+, extra+, wszystkie canal+, HBO, cinamaxy i multiroom za 0 zł.

Po upływie tego okresu czasu do końca umowy dochodzi opłata za multiroom, pozostałe warunki bez zmian.

Przystałem na tą propozycję.

Jestem zadowolony z przyznanejj oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie posiadam Universe+/MULTIROOM STANDARD/CANAL+ Platinum OP/Najem ultraBOX+ za 59 zł to mam Umowa kończy się w kwietniu.

Właśnie dostałem propozycje:

Comfort+ Extra + Sport&Film+Multiroom tak jak miałem, umowa na 15 miesięcy i na 4 miesiące HBO i Cinemax ( chciałem wymienić jednego dekodera sagem na ultrabox ale gościu mówił że nie może tego zaoferować) całość za 58,58 zł (mogłem coś pomylić z groszami)

Co sadzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...