Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kończy mi się umowa z końcem kwietnia , jestem w nc+ na karcie Cyfry+ (dekoder wlasny) dostałem następującą propozycje:

Comfort+ Extra + 6xC+ umowa 15m 5m 0zł 10m 79,90zł + HBO lub FilmBox lub Cinemax lub Redlight HD na 9 mesięcy za 0zł

i dodatkowo jak teraz odbiore w pnkcie dekoder Pace PVR HD (dawnej C+) za 0zl miesięcznie przez całą umowe i Multiroom 0zł miesięcznie przez całą umowe - aktywacja 99zł (multiroom mnie nie interesuje) lub

to samo co wyżej tylko umowa 24m i 6 miesięcy bez oplat kolejne 18m 79,90zł

 

Pytałem o nc+ Go nie możliwo tylko dla posiadaczy Mediabox (koszt 10zł miesięcznie za udostępnienie dekodera) pytalem też o HBO GO i też tylko dla osób z mediabox.

 

Mam do Was pytanie jaka oferta i jaka ocja dodatkowa Waszym zdaniem będzie lepsza nie ukrywam ,że chyba lepsza jest umowa na 24m niż 15m co sądzicie na ten temat da się coś jeszcze ugrać ? Pytalem o umowy na 18m powiedział ,że nie ma i pytalem też o opcję Noc za 0zł mieięcznie , ale powiedział ,że takiej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ostatnia sprawa - o ile wiem w SMSie numer telefonu wysyłającego jest ZAWSZE.

Tak, w SMSie jest zawsze. Przy procedurze wysyłania numeru telefonu faktycznie użyłem trochę skrótu, ale z tego co wiem to nawet na policji, pogotowiu itp. nie pojawia się numer przychodzący i nie dostają tego z automatu, tylko muszą wystąpić o ujawnienie numeru do operatora. O możliwości zignorowania zastrzeżenia numeru nie wiedziałem, doczytam sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości....

Zakładam, że umowa kończy się ostatniego dnia maja.

Przepychanki z konsultantami nie dają pozytywnego efektu - nie chcą zejść do ceny akceptowalnej ;)

Błagają ostatniego maja, ale oferta nadal nie satysfakcjonująca

Nadchodzi nowy miesiąc,.... pierwszego czerwca, i mamy nadal miesiąc na oddanie sprzętu (C+)

wyłączają nam sygnał czy jest jeszcze szansa na przedłużenie skończonej umowy?

 

Tak mnie zastanawia czy można się z nimi droczyć do ostatniego dnia czy niestety musi nam zmięknąć pałka

ostatniego dnia umowy, jeśli w sumie musimy mieć NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie przedłużania umowy, chciałbym dobrać multiroom standard hd. Czy przy rozmowie telefonicznej, mogę powiedzieć, że dekodery dobiorę w APS, zamiast czekać na kuriera? Pytam, bo te oferowane przez konsultanta w rozmowie telefonicznej, to mediabox i 5800S. Zamiast tego drugiego wolałbym dobrać mydelniczkę ADB 2849/50/51, do którego można podłączyć dysk twardy i wówczas można korzystać z opcji nagrywania i mam nadzieję Time Shift, czyli naciskam pause i np. cofam sobie 90 minut (czyli zapamiętywany jest bufor, tego co się do tej pory oglądało).

 

Chciałbym to załatwić przy przedłużaniu umowy, bo można np. jakieś zniżki uzyskać. Z kolei, jeśli najpierw przedłużyłbym umowę, a później osobno dobierał multiroom w APS (gdzie wybrałbym sobie dekoder jaki chcę), to musiałbym pewnie płacić normalne stawki, tj. aktywacja mediabox, aktywacja multiroom, i dzierżawa mediaboxa. Nie wiem jakie są standardowe ceny za te 3 rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do końca maja. Obecnie Universe i paczka Canal+,59 zł. Wypowiedzenie wysłane w zeszłym tygodniu. Dzisiaj telefon z Krakowa. Uprzejmie informują mnie, iż wypowiedzenie zarejestrowane w systemie i standardowe pytania dlaczego, czemu, co się stało itd. itp.Ja na to za drogo, konkurencja nie śpi .Czego oczekuję? Ja, że to samo za max.50 zł.O'key jak tylko pojawi się taka możliwość zadzwonimy. Rozmowa była błyskawiczna i trwała około 2 minut , nie było żadnych negocjacji.

:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, bo konsul nie chciał zejść z ceny jeśli chodzi o opłatę miesięczną za multiroom standard 10zł. Ale opłatę za aktywację mediaboxa, 49zł może uda się zbić do 0zł. Comiesięcznej opłaty za dzierżawę (5zł) już nie.

 

Jeśli za:

Comfort+

Ekstra+

Superpremium+

zaoferują mi za 89,90zł (dla nowych standardowo 99,90), to mogę później dobrać w APS MRs z dekoderem jaki sam bym chciał, nawet za te 10zł miesięcznie. Wychodziłoby 89,90 zł + 10zł multiroom standard + 5zł mediabox = 104,90. No chyba, że jeszcze udałoby się coś zjechać z ceną :). Albo wywalczyć jakieś miesiące gratis, to wtedy średnia wychodziłaby również mniejsza.

 

Ostatnia oferta to:

Comfort+

Ekstra+

Superpremium+

Filmbox

Pierwsze 5 miesięcy 99,90zł kolejne 10 miesięcy 109,90. Średnia wychodziłaby 106,57 z fimboxami, ale bez MRs i mediaboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do końca maja. Obecnie Universe i paczka Canal+,59 zł. Wypowiedzenie wysłane w zeszłym tygodniu. Dzisiaj telefon z Krakowa. Uprzejmie informują mnie, iż wypowiedzenie zarejestrowane w systemie i standardowe pytania dlaczego, czemu, co się stało itd. itp.Ja na to za drogo, konkurencja nie śpi .Czego oczekuję? Ja, że to samo za max.50 zł.O'key jak tylko pojawi się ta/ka możliwość zadzwonimy. Rozmowa była błyskawiczna i trwała około 2 minut , nie było żadnych negocjacji.

:idea:

To o czym kolego piszesz, udało mi się ugadać na 53 pln/ miesiąc + pół roku HBO za free. :curious: Jak dla mnie bomba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie przedłużania umowy, chciałbym dobrać multiroom standard hd. Czy przy rozmowie telefonicznej, mogę powiedzieć, że dekodery dobiorę w APS, zamiast czekać na kuriera? Pytam, bo te oferowane przez konsultanta w rozmowie telefonicznej, to mediabox i 5800S. Zamiast tego drugiego wolałbym dobrać mydelniczkę ADB 2849/50/51, do którego można podłączyć dysk twardy i wówczas można korzystać z opcji nagrywania i mam nadzieję Time Shift, czyli naciskam pause i np. cofam sobie 90 minut (czyli zapamiętywany jest bufor, tego co się do tej pory oglądało).

 

Chciałbym to załatwić przy przedłużaniu umowy, bo można np. jakieś zniżki uzyskać. Z kolei, jeśli najpierw przedłużyłbym umowę, a później osobno dobierał multiroom w APS (gdzie wybrałbym sobie dekoder jaki chcę), to musiałbym pewnie płacić normalne stawki, tj. aktywacja mediabox, aktywacja multiroom, i dzierżawa mediaboxa. Nie wiem jakie są standardowe ceny za te 3 rzeczy.

kolego masz blednę informacje na mrs możesz dostać tylko i wyłącznie ten dekoder http://forum.installsat.pl/dekoder-tele ... -t958.html a on nie ma możliwości podłączenia dysku a dekoder adb czyli ten http://media2.pl/media/67066-ADB-Dekode ... iroom.html otrzymasz tylko jako mr premiu i tu tez się rozczarujesz bo wtedy ten dekoder korzysta z dysku nboxa i nie ma możliwości pauzowania tylko możesz nagrywać i odtwarzać nawet aktualny obraz leci po skrętce nie ważne że masz antenę podpiętą konsultant powie ci ze będziesz mógł robić co tylko zechcesz też dałem się z tym wydymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego @irek22 tak było rok temu, od prawie roku do MR standard w APS wydawane sa mydelniczki 2849/50/51, info do którego podałeś link już dawno jest nieaktualne, do mydelniczki w MR standard można podłączyć dysk USB :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie wydzwaniania do was codziennie przez konsuli ja jakoś się z tym nie spotkałem może dlatego że jak jeden z forowiczów po wysłuchaniu mojej rozmowy z konsulem stwierdził ze jestem nie miły lub stwierdzili ze nie namówią mnie na przedłożenie umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ,że umowa na 24 m lepsza mimo to,że średnia jest wyższa o 5zł niż przy umowie na 15 m to przez 24m mamy gwarancje odbioru na sprzęcie byłej C+ karta i dekoder a os. ,które przedłuża umowe na 15 m to po 15 m na 99% zaoferują już parowanie ;)
Nie masz zadnej gwarancji. Poczytaj regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ja wypowiedzenie wysłałem dosłownie przed chwilą i w drodze powrotnej z poczty zadzwonił konsultant. Big Brother czy co? (dla przypomnienia umowe mam do końca kwietnie, Univ + 6C+ za 49zł)

Pani mówiła bardzo sybko, aż ledwo rozumiałem o co chodzi. Przedstawiła ofertę: 24 mies: 6m - 0zł i potem 18 za 79,90zł Comfort, Extra i 6xC+.

nie dała dojść do słowa i na koniec zapytała czy może mi ją aktywować i będę miał już od kwietnia. Wyśmiałem ją i powiedziałem, że konkurencja ma lepszą ofertę i wysłałem wymówienie. Zapytała ile kasy u konkurencji? Hahaha. Potem dodałem, że warunki mnie nie interesują, a ona żebym przemyślał i zadzwoni pod koniec tygodnia i żebym się zastanowił bo będę miał jeszcze HBO przez 3 miesiące gratis a to najdroższe pakiety w nc+ są bo aż 25zł miesięcznie i prosta matematyka mówi, że to jest 75zł czyli jeden miesiąc abo po okresie 6miesięcy. No jakież teksty konsultantów. Powiedziałem, że z tą samą ofertą niech nie dzwoni nawet a jak ma lepszą to niech wyśle mi na maila podanego w danych konta. Powiedziała, że nie może bo mają odgórnie powiedziane, że nie mają wysyłać ofert na maila. Poprosiłem o połączenie z górą w tej sprawie po czym dodała, że wcale nie musi, bo takie mają instrukcje i ponownie zapytała czy ma włączyć usługę na zaproponowanych warunkach. Powiedziałem, że z takim traktowaniem, to odchodzę i wypowiedzenie w drodze i się rozłączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
a odnośnie wydzwaniania do was codziennie przez konsuli ja jakoś się z tym nie spotkałem

Ja też nie 8)

Pewnie dzwonią do tych co są strasznie napaleni na przedłużenie umowy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv

 

A czy na tych mydelniczkach z APS 2849/50/51, działa funkcja Time Shift po podpięciu dysku zewnętrznego, czy tylko nagrywanie? Oglądasz program, nic nie nagrywając i nie przełączając na inny kanał. Chcesz go obejrzeć jeszcze raz. Wciskasz pause i cofasz się do początku programu? Jednym słowem, czy podczas zwykłego oglądania na mydelniczce z podpiętym dyskiem, istnieje bufor, który można spokojnie cofnąć i obejrzeć jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...