Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

Mam pytanko w sprawie oferty czy opłaca się brać.

 

Skontaktowałem się z numerem przesłanym mi w esemesie 158149401 że maja dla mnie szczególna oferte:-)

 

Przedstawili mi nastepujacą oferte na 15 miesięcy:

Komfort+extra za 74.90 PLN

Dekoder Pace za 0 PLN

Dekoder Philips za 5 PLN

Multiroom za 0 PLN

Canal + zostaja

2 miesiace za 79,90 a 13 za 89.90 gdzie mogę po 2 miesiacach odłączyć pakiet Extra za 10 PLN

Wcześniej płaciłem 69 PLN za pakiet Silver+ z Canalami i multiroomem i 2 dekoderami

 

Wydaje mi sie ta oferta za droga średnia wynosi 88 PLn drozej o prawie 20 PLN

Umowe mam do 22 czerwca.

 

Czy mam negocjować z nimi dlaej. Wypowiedzenie nie wysłane

 

Za rady z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem telefon z NC+.

Dla przypomnienia mam teraz Platinium, MR (Cameleon) i Pace za 109 zł/msc.

 

Dzisiaj koleś przedstawił mi analogiczną opcję (teraz chyba comfort+ + 6xC+) za 79,90 na 15 miesięcy. MR i Pace w cenie.

Co Wy na to ?

 

A gdzie multi z ekstra? Tak czy owak drogo

 

 

Faktyczne. Sprawdziłem tą ofertę i jeśli to jest Comfort+ bez opcji Extra to te 79,90 jest do niczego...

Czekam na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca maja, obecnie posiadam: Universe +6C za 59 zł.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Dzisiaj pierwsza oferta: Comfort+ Extra+ Multi+ 6C+ Multiroom (2 karty)- umowa na 15 miesięcy:

4 miesiące za 0 zł, 11 miesięcy za 79,90 zł, średnio 58,59 zł.

Dodatkowo HBO na 4 miesiące gratis.

Konsultant powiedział, że obecnie nie ma już ofert ze stałą ceną, ale stwierdził, że mogę płacić co miesiąc 58,59 zł przez całą umowę.

Na razie podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wpisu Kolegi wally79 viewtopic.php?f=174&t=31287&start=480

Wielkie dzięki za linka :)

Z tego co rozumiem - istotny jest sposób w jaki taką rezygnację zapiszemy.

Nieświadomy niczego zapisałem to w takiej formie:

"Na podstawie obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług niniejszym oświadczam, że rozwiązuję Umowę ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego umowy."

 

Czy waszym zdaniem skutek takiego zapisu będzie 30-dniowy, czy wysyłać ponownie zmieniony tekst ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Extra+, 6xC+, MR, Pace za 79,90 zł, dodatkowo HBO na 7 miesięcy za darmo. Jakby nie było jest 30 zł taniej i takie coś mnie już satysfakcjonuje :)

 

Dziękuje za porady :) Głównie za tą, że jednak wysłanie rezygnacji to najlepsza opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca maja, obecnie posiadam: Universe +6C za 59 zł.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Dzisiaj pierwsza oferta: Comfort+ Extra+ Multi+ 6C+ Multiroom (2 karty)- umowa na 15 miesięcy:

4 miesiące za 0 zł, 11 miesięcy za 79,90 zł, średnio 58,59 zł.

Dodatkowo HBO na 4 miesiące gratis.

Konsultant powiedział, że obecnie nie ma już ofert ze stałą ceną, ale stwierdził, że mogę płacić co miesiąc 58,59 zł przez całą umowę.

Na razie podziękowałem.

 

Też dostałem taką ofertę tylko, że do tej pory za to co Ty płacę 49 zł. Da się dostać 5 miesięcy gratis i wtedy średnio wyjdzie 53,26 zł. Jak mi zaoferują 5 miesięcy gratis to biorę, bo póki co nikt za niższą cenę tego nie dostał. Dobrze, że póki co podziękowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem taką ofertę tylko, że do tej pory za to co Ty płacę 49 zł. Da się dostać 5 miesięcy gratis i wtedy średnio wyjdzie 53,26 zł. Jak mi zaoferują 5 miesięcy gratis to biorę, bo póki co nikt za niższą cenę tego nie dostał. Dobrze, że póki co podziękowałeś :)

 

Do końca maja mam jeszcze trochę czasu, także mogę poczekać z przedłużeniem umowy, no chyba, że dostanę tak dobrą ofertę, że mnie powali na ziemię z wrażenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! mam pytanie do tych, którzy przedłużyli już umowy godząc się na np. 0zł/5m-cy 79zł/10m-c?

Czy zastanawialiście się nad tym, w jaki sposób będziemy teraz płacić miesięczny abonament mogąc go płacić po wyliczeniu średniej z abo??

Nie dostaniemy przecież żadnego dokumentu faktury przez te 5 m-cy "gratisowe"że się tak wyrażę.Dodam, iż sam podpisałem taką umowę.Mnie wychodzi abo po 53,26zł.

 

I jeszcze jedno.Czy jeśli sam dzwoniłem do DUK to rozmowa jest na pewno nagrywana? Nie słyszałem tego komunikatu przed rozmową z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co będę się rozpisywać posłuchajcie sami na początku przedstawił się i mówi że dzwoni z centrali z krakowa bo otrzymali wypowiedzenie Głos 001.mp3

 

 

Jak słucham tych ich konsultantów to na wymioty mi się zbiera... Warunki faktycznie nie do przyjęcia.Cz oni w ogóle myślą, dzwoniąc do ludzi, zawracając im głowę i zabierając bezcenny czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedno, skoro prawdziwa jest teza, ze o nastepnej umówie decydować bedą ostatnie faktury, to mam zapytanie: ile zapłace jesli przez pierwsze 10miesiecy płacił bede po 79zł, a te 5 miesiecy gratisowych zrobie sobie na koniec umowy ? A tak w ogole decyduja faktury czy wpłaty w temacie usredniania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...