Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, i aż dziwne, że wielu osobom odpowiada to. Identycznie, jak w polszmacie, 6 m-cy gratis, WooW, ale że trzeba przez 22 czy 20 m-ce płacić wyższe rachunki, to tego się nie widzi, bo jakaś idiotyczna średnia, ale to Wasza sprawa i Wasz portfel.;d

 

Skoro powiedziałem,że płacił będę 53,26zł przy 59zł do tej pory to chyba jest różnica na plus. :?:

To, czy będę płacił 0 zł przez 5 m-cy czy co miesięcznie 53,26 to mój wybór.Jak pisałem wcześniej, ważne, by saldo na koniec równało się zeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, i aż dziwne, że wielu osobom odpowiada to. Identycznie, jak w polszmacie, 6 m-cy gratis, WooW, ale że trzeba przez 22 czy 20 m-ce płacić wyższe rachunki, to tego się nie widzi, bo jakaś idiotyczna średnia, ale to Wasza sprawa i Wasz portfel.;d

Tu się kolego z Tobą nie zgodzę :roll: Podam to na własnym przykładzie... przedłużyłem umowę... płace to samo a mam dodatkowo paczkę 6x canal+ dla mnie miodzio. umowa 15 miesięcy. 54 pln co miesiąc. Moim skromnym zdaniem wielu daje się nabijać w butelkę prosząc o canal+vod , seriale + itp dodatki które za darmo są w necie :)

Tak czy siak 2, 3 lata temu nie było szans na paczkę c+ w cenie 50 pl z z groszem w tym comfort oraz extra. :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy @kotwica1906 oraz @lemanio, wcale nie piję do Was, więc nie macie powodu, aby się gorączkować.;) np. jeśli bank daje Wam kredyt 6x0 a potem 16x80zł, a wszystko to na 0%, to myślicie, że instytucje tego typu są charytatywne ? Czy może jednak ich celem, jest zarobić na kliencie ? W życiu nic nie jest za darmo, a tym bardziej po określonym czasie będą chcieli się odgryźć, co czyni teraz NC+. Oczywiście, iż miło nam jeśli płacimy rozsądny rachunek, a dodatkowo dostaniemy bonus w postaci HBO na cały okres minimalny umowy i jeszcze milej, gdy to sam konsul zaproponuje, a my nie będziemy musieli się przy tym gimnastykować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

 

Universe

Cala paczka C+

HBO

MR

2* PACE PVR

RAZEM 99zl

 

Wypowiedzenie niewysłane. Pierwszy tel: taka smieszna i droga oferta ze nie zapamietalem.

Drugi tel: To co mam i oplata za drugi dekoder zrabatowana do 0zl.

Czyli to co wyzej za 79zl

 

Powiedzialem ze sie zastanowie i zeby zadzwonili jutro ale telefon gluchy do tej pory. A dzwonili w piatek. Mysle ze dobra oferta jak bez wypowiedzenia.

 

A i propozycja umowy na 15 m-cy i stala cena przez caly okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy @kotwica1906 oraz @lemanio, wcale nie piję do Was, więc nie macie powodu, aby się gorączkować.;) np. jeśli bank daje Wam kredyt 6x0 a potem 16x80zł, a wszystko to na 0%, to myślicie, że instytucje tego typu są charytatywne ? Czy może jednak ich celem, jest zarobić na kliencie ? W życiu nic nie jest za darmo, a tym bardziej po określonym czasie będą chcieli się odgryźć, co czyni teraz NC+. Oczywiście, iż miło nam jeśli płacimy rozsądny rachunek, a dodatkowo dostaniemy bonus w postaci HBO na cały okres minimalny umowy i jeszcze milej, gdy to sam konsul zaproponuje, a my nie będziemy musieli się przy tym gimnastykować. :)

 

kolego bank to jest ina instytucja jeśli ci daje kredyt to masz z góry ustalone odsetki a nc+ jest firma usługowa taka jak sieci gsm i przy kontynuowaniu umowy liczę na niszy abonament lub większy pakiet minut w tej samej cenie a tu nc+ próbuje mi wcisnąć to o miałem za dużo wyższa cenę wszyscy zdają sobie sprawę że to nie instytucja charytatywna ale każda taka firma próbuje pokazać że docenia stałego klienta i proponuje rabaty i gratisy a tylko nc+ okazuje to wyższym rachunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem u nich kupe lat od 2 lat same podwyzki ktore lykalem jak pelikan.Posiadam czysta platyne place 99 pln bez zadnych dzierżaw czy kaucji. Dzwonili z pakietami oczywiscie drozszymi. Ale nastepny telefon to ja skladam oferte a nie oni, i albo biora moje 99 pln albo przechodze na w**b.tv (jaja z tym weeb)

Oczekuje tym razem za 99 Superpremium + extra.

Co sadzicie o moich wymaganiach? Fair?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nirvanek, ale co ty porównujesz jakąś niby ofertę banku w sprawie kredytu do telewizji. Czyli według ciebie lepiej byłoby płacić ratę takiego kredytu na poziomie 60 zł przez 24 miesiące, tak? Kredyt spłacasz i jesteś wolny, więc liczy się ile zapłacę za cały kredyt. Porównanie z d..y. Każda instytucja stara się zarobić na kliencie, pomyśl trochę, bo na tym to polega.

 

@irek22 ale od ciebie zależy czy wcisną ci swoją ofertę czy wynegocjujesz to czego ty oczekujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irek22-Imperabe sibi maximum est imperium!

panuje nad sobą to tylko ekspresja wypowiedzi

Nie dajcie sobie wciskać tych ich mies. za 0 a potem np. 69 , 79 .to się równa dla tych co płacą 49 ,59 podwyżką za 15/24 m. i z tego będzie ciężko zejść. Plan mają dobry .

i tu kolega dobrze mówi przy kolejnej umowie zaproponują jeszcze 10 zł więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie spodziewasz się, że zaproponują mniej? To zawsze było przeciąganie liny by dostać dobrą ofertę.

no właśnie się spodziewam obecnie place za pakiet gold 79 +20 z mrp + history w tym jest seriale +liczę na cenę 59 + 10 mr tyle co płaciłem w ence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam to co w podpisie+ HBO za 20 zl czyli place ostatnio 79 na m-c. do maja 2014, wypowiedzenie w systemie.

 

Dzisiaj tel z z nr 223346180 i propozycja oczywiscie z bajerem o nowych kanalach itp. Gość do mnie, ze place 79 zl mowie mu ze tylko ost. m-ce a on po sprawdzeniu, ze tak faktycznie (czyli maja wgląd ile placilismy do tej pory).

 

Oferta 1.odpowiednik Univers czyli comfort, extra i multi z C+x6, HBO, MR i Pace za 5x0, 10x104.9 czyli średnio 69,93.

 

Na moje zapytanie o oferte na 24 m-ce gość mowi, ze oddzwoni.

 

Po 15 min tel z nr 223104545 ten sam konsul i oferta na 24 m-ce Univers czyli comfort, extra i multi z C+ x6, HBO, MR i Pace 6x0, 12x79,90 i 6x104.9 srednia 66,17.

 

Na moje pytanie o dekoder do MR gość dorzucił za 0 na m-c Sagema HD na cala umowę.

 

Konsul ma mi oferty wyslac na mail i ma dzwonic za 2 dni.

 

Srednia ok ale co oni z tymi ostatnimi miesiącami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek1 tak, zakładając, że każdy abonent to [beep]. To co oni proponują na początku a to na co ja finalnie się godzę to dwa różne światy-tak było, jest i będzie a obawy o stałą, średnią itp. są wyssane z palca, bo ostateczna wycena i tak zawsze należy do mnie-abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...