Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam obecnie Pakiet Universe + , dekoder(biały) bez VOD, PVR za 54zł

Chciałbym utrzymać to samo tj w obecnej umowie Comfort+,Extra+,Sport&Film+ - ewentualnie zrezygnować z Film+ na rzecz Sport+

 

Powiedzcie jaki mogę wywalczyć abonament? - wstępna propozycja to 59zł

 

Dziś wysłałem wypowiedzenie.

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ irek22 są różne taktyki :wink:

Ja złożyłem wypowiedzenie po tygodniu sam wykonałem telefon do DUK i przystałem na ofertę a po pół roku obecności w NC+ zmieniłem na pakiet ten co widać w syg 8)

jedni piszą o asertywności inni o dobrej gadce 8)

Tylko "błagam" :wink: podczas rozmowy z konsulem nie wspominajcie że ktoś tam na forum dostał takie i takie warunki :wink:

Bo to nie ma sensu ........ nie ma co się błażnić :lol2::wink:8)

poza tym większość konsultantów wie mniej niż my ,a to ze jest forum takie czy inne to już prawie w ogóle nie wiedzą .....

tylko rozmowa z kimś z "DUK" ma sens i to też nie zawsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolejna propozycja od konsula (na stwierdzenie że chcę stałą cenę przez cały okres):

Comfort+

Multi+

Extra+

C+ sport&film

Pace PVR i 2x cameleon za 0zł

do tego HBO+Filmbox na 7mcy za 0 (potem 25 lub wyłączenie)

umowa 15mcy za 79,90

przez moment myślałem nawet że to niezła oferta... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@longinus i taka by była, ale bez HBO na całą umowę to raczej kiepska oferta w tej cenie. Oczywiście należy uwzględnić co i za ile masz teraz.

dokładnie tak pomyślałem :-)

Obecnie:

C+ Silver, C+ Premium OP (czyli 6xC+), HBO, Pace PVR 500 2xCamel = całość za 64pln

umowa do końca maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam aktualnie następującą ofertę:

Universe, Pełna paczka C+, Multiroom z 2 kartami i dekoder Pace PVR. Za całość płacę 59 zł. Umowa kończy mi się z końcem maja.

Dziś z ciekawości przedzwoniłem, bo nie lubie bawić się w wysyłanie tych wypowiedzeń, ale dostałem śmieszną wręcz ofertę.

 

Comfort, Paczka C+, Ekstra + (0 zł przez 6 mieś, potem 10 zł), Multiroom z 2 kartami za 79 zł (po 6 mieś jak nie zrezygnuje z Ekstra to 89 zł)

 

Rozumiem że nie ma innej opcji jak wysłanie wypowiedzenia i potem czekanie na telefon?

Czy jest szansa ugrania tego samego co mam? Bo konsultantka powiedziała że takich ofert już nie ma i nic takiego w takiej cenie nie dostane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem kilka chwil po rozmowie telefonicznej z nc+.Było:

1.Universe+ Canal+ HBO 12m-cy za 59zł.

 

Propozycja pana konsula:

1.Comfort+ Extra+Sport&Film+ na 15 m-cy za 58,59

dodatkowo HBO przez 12 m-cy 0zł (możliwość automatycznego wyłączenia po okresie)

MRS 0zł przez 6 m-cy później 10zł/m-c

 

Mogę prosić o Wasz komentarz.Czy umowa godna uwagi?, bo zakręcił mnie trochę ten konsultant , ale warunki te powtarzałem telefonicznie a on potwierdził.Dodam ,że wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem, a umowa poprzednia do końca kwietnia.

Ktoś może jeszcze dodać komentarz do tej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam aktualnie następującą ofertę:

Universe, Pełna paczka C+, Multiroom z 2 kartami i dekoder Pace PVR. Za całość płacę 59 zł. Umowa kończy mi się z końcem maja.

Dziś z ciekawości przedzwoniłem, bo nie lubie bawić się w wysyłanie tych wypowiedzeń, ale dostałem śmieszną wręcz ofertę.

 

Comfort, Paczka C+, Ekstra + (0 zł przez 6 mieś, potem 10 zł), Multiroom z 2 kartami za 79 zł (po 6 mieś jak nie zrezygnuje z Ekstra to 89 zł)

 

Rozumiem że nie ma innej opcji jak wysłanie wypowiedzenia i potem czekanie na telefon?

Czy jest szansa ugrania tego samego co mam? Bo konsultantka powiedziała że takich ofert już nie ma i nic takiego w takiej cenie nie dostane.

 

Witam

Posiadam to samo za 49 zł, umowa do maja.

Propozycja od nich bez wypowiedzenia:

-Comfort

-6CPLUS

-Multi-2cameleony

-Pace500gb

-ekstra+ na 6 miesiecy gratis (pozniej 10zł miesiecznie albo rezygnacja)

HBO na 6 miesiecy gratis (pozniej płatne lub rezygnacja)

umowa na 18 miesiecy w tym 6 miesiecy bez opłat, pozniej 12x69 zł czyli wychodzi srednio 46 zł miesiecznie lub 52,66 zl miesiecznie z ekstra+ (czyli to co mam teraz za 49).

 

Odmowilem i wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olis

Ale czy ta oferta jest spoko z tym multiroomem.? Nie miałem do tej pory multi, ale mam drugi telewizor i mógłbym go wrzucic do sypialki:) Żonka ogląda melodramat, a ja mecz Ligi Mistrzów;).Co potrzeba jeszcze do oglądania nc_ na 2 telewizorach?napisze ktoś?

Może ktoś się jeszcze wypowie na temat mojej oferty od pana konsultanta.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem kilka chwil po rozmowie telefonicznej z nc+.Było:

1.Universe+ Canal+ HBO 12m-cy za 59zł.

 

Propozycja pana konsula:

1.Comfort+ Extra+Sport&Film+ na 15 m-cy za 58,59

dodatkowo HBO przez 12 m-cy 0zł (możliwość automatycznego wyłączenia po okresie)

MRS 0zł przez 6 m-cy później 10zł/m-c

 

Mogę prosić o Wasz komentarz.Czy umowa godna uwagi?, bo zakręcił mnie trochę ten konsultant , ale warunki te powtarzałem telefonicznie a on potwierdził.Dodam ,że wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem, a umowa poprzednia do końca kwietnia.

Dość dobra. Miałeś wcześniej multiroom? Jeśli tak, to postaraj się zbić do zera na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...