Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś sam zadzwoniłem do działu promocji i skorzystałem z następujących ofert. Nie czekałem na to co zaproponuje konsultant, tylko od razu powiedziałem jakie promocje mnie interesują (poczytałem w internecie co obecnie proponują) i nie było żadnego problemu z uzyskaniem takich ofert:

 

1. Umowa:

- umowa do końca kwietnia 2014 (złożone wypowiedzenie)

- dotychczas: Universe+ + 6C+ + HBO + 2 dekodery uzupełniające Multiroom Standard = miesięczna opłata 89zł

- nowa oferta na 15 miesięcy: dawny Universe+ + 6C+ + HBO (na 5 miesięcy gratis z możliwością wyłączenia) + kanały Filmbox (na 5 miesięcy gratis z możliwością wyłączenia) + 2 dekodery uzupełniające Multiroom Standard = pierwsze 5 miesięcy 20zł, kolejne 10 miesięcy 99,9zł. Średnia miesięczna opłata: 73,27.

Podsumowując: Średnia opłata miesięczna mniejsza o 15zł tracąc na 10 ostatnich miesięcy umowy dostęp do HBO (którego i tak nie oglądam) oraz zyskując dostęp do kanałów Filmbox na 5 miesięcy.

 

2. Umowa:

- umowa do końca maja 2014 (złożone wypowiedzenie)

- dotychczas: Comfort+ = opłata miesięczna 29zł

- nowa oferta na 24 miesiące: dawny Universe+ + HBO (na 6 miesięcy gratis z możliwością wyłączenia) = pierwsze 9 miesięcy 24,9zł, kolejne 15 miesięcy 44,9zł. Średnia miesięczna opłata: 37,4

Podsumowując: Średnia opłata miesięczna wzrasta o 8,4zł zyskując na okres całej umowy kanały z pakietu Multi+ oraz Extra+ oraz na okres 6 miesięcy dostęp do kanałów HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tej opcji już nie ma (mieszkam z konsulem i sami mamy platformę z cenami po cięciach reklamacyjnych)

Mówił że od 3 marca 'góra' zrobiła konsulom taka matrycę z ofertami że nawet po rozmowach z przełożonymi czasami nie da się abonentom dać czegoś dobrego. Zobaczymy pierwsze wypowiedzenia umów które się kończa w tym miesiącu czy jest opcja negocjacyjna, bo póki co nie mogą edytowac ofert jak chcą . Chybać zarząd nie ufa Call Center jeśli chodzi o sprzedaż i naniosła blokady na oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie mam umowę na 2 lata za 99zł miesięcznie (czyli jak dotychczas) a w tym na cały okres:

-komfort

-extra

-6xcanal+

-HBO

-Cinemax

-pakiet Filmbox

W tym na 9 miesięcy:

-History HD (potem 1.99)

opcje VOD Picture box, seriale, prapremiery (trzeba pamiętać i wyłączyć) bo naliczają po tym okresie chyba 60zł :?

 

ircios, 7 mar 2014, o 16:16 napisałeś:

Dobra oferta. Sam na taką będę polował.

 

U mnie: podstawa, 6xCanal+, 3xHBO, 2xCinemax, paczka FilmBox, 1xMultiroom, Canal+VOD, PictureBox i Seriale na 9 mies gratis w średniej cenie 105 zł.

 

ircios, wczoraj, o 21:01 napisałeś:

Dosc drogo.

 

W sumie to niemal identyczne oferty a zmiana twojego "cenowego" podejścia (po tygodniu) jest dosyć znaczna.

Podpowiedz mi zatem o co mogę jeszcze powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@komi04 dobre oferty.

 

@eNCe peNCe nie obraź się, ale jakoś Ci nie wierzę. Od momentu powstania nieustannie się słyszało, że tej promocji już nie ma a i tak ciągle udawało się ją dostać. Może i zmiany marcowe definitywnie zakończyły żywot Fulla, ale nawet zakładając, że z nazwy Fulla Extra nie dostanę wcale jeszcze nie oznacza, że odpowiednika w tej cenie nie można sobie stworzyć.

 

@SlaWasII średni miesięczny przychód z abonenta.

 

@Guzler to nie była zła oferta i jak najbardziej powinieneś ją rozważyć, ale mając w pamięci Fulla Extra może warto ofertę spróbować poprawić? http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html za 99zł można ją było wynegocjować razem z MRs w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wszystkie obawy co do "średniej" i nie mogę przestać się dziwić wszystkim podejrzliwym i przestraszonym... Zluzujcie stringi, ludzie.

 

Odnoszę podobne wrażenie i wszystkim z grona "antyśrednia" proponuje wyluzowac temat. Jesteśmy osobami myślacymi i większość z nas pamięta co sie działo 15 czy 24 miesięcy wcześniej. Zatem, zawsze możemy przy kolejnych negocjacjach "pobawić" sie średnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

 

Zastanawiam się, co zrobić aby w perspektywie kolejnego przedłużenia umowy (kończy mi się dopiero za 9 miesięcy), uzyskać jak najlepszą ofertę.

 

Obecnie mam umowę na Universe za 64. Dobrałem nc+go za 3zł czyli wychodzi 67. Z WiMP zapłaciłem z góry na rok, poza nc+ bo wychodzi taniej.

Z końcem miesiąca, mogę zostawić sobie C+ Film oraz HBO za dopłatą 50zł. Miesięcznie wzrośnie więc do aż 117zł! :D

 

I teraz pytanie. Lepiej przemęczyć się z pół roku i zacząć negocjacje z poziomu 67zł i "żądać" gratis dodatków, czy lepiej mieć kupione te dodatki i zbijać cenę?

W miesiącu nie oglądam więcej, niż 4-5 filmów bo zwyczajnie nie mam czasu, więc równie dobrze mógłbym je wypożyczyć i zapłacić miesięcznie tyle samo, albo rozejrzeć się po kanałach typu Alekino albo MGM, żeby zaoszczędzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś telefon iiiiiii...................

przedłużyłem umowę na 15 miesięcy, w skład oferty wchodzi: Comfort+, Extra+, multi+, 6xC+, Canal VOD, 3xHBO. Wszystko na cały okres trwania umowy, tylko HBO na okres 12 miesięcy ( 3 ostatnie miesiące płatne po 25 złotych).

Średnia miesięcznego abo bez płacenia za HBO wynosi 68,23.. z zapłaconym abo za 3 miesiące HBO wyniesie 73 złotych.

Mój aktualny abonament to 70,99. Taka zwyżka to nie zwyżka........

 

Ja jestem zadowolony z tego uzyskałem. Jak Wasze zdanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś telefon iiiiiii...................

przedłużyłem umowę na 15 miesięcy, w skład oferty wchodzi: Comfort+, Extra+, multi+, 6xC+, Canal VOD, 3xHBO. Wszystko na cały okres trwania umowy, tylko HBO na okres 12 miesięcy ( 3 ostatnie miesiące płatne po 25 złotych).

Średnia miesięcznego abo bez płacenia za HBO wynosi 68,23.. z zapłaconym abo za 3 miesiące HBO wyniesie 73 złotych.

Mój aktualny abonament to 70,99. Taka zwyżka to nie zwyżka........

 

Ja jestem zadowolony z tego uzyskałem. Jak Wasze zdanie???

No i już zaczynają się lepsze oferty, w końcu HBO na dłużej niż 5 miesięcy gratis. Ile dokładnie płacisz w których miesiącach? Ja będę celował w 5 miesięcy za 0 i kolejne za 69, zobaczymy, czy się ugną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś telefon iiiiiii...................

przedłużyłem umowę na 15 miesięcy, w skład oferty wchodzi: Comfort+, Extra+, multi+, 6xC+, Canal VOD, 3xHBO. Wszystko na cały okres trwania umowy, tylko HBO na okres 12 miesięcy ( 3 ostatnie miesiące płatne po 25 złotych).

Średnia miesięcznego abo bez płacenia za HBO wynosi 68,23.. z zapłaconym abo za 3 miesiące HBO wyniesie 73 złotych.

Mój aktualny abonament to 70,99. Taka zwyżka to nie zwyżka........

 

Ja jestem zadowolony z tego uzyskałem. Jak Wasze zdanie???

No i już zaczynają się lepsze oferty, w końcu HBO na dłużej niż 5 miesięcy gratis. Ile dokładnie płacisz w których miesiącach? Ja będę celował w 5 miesięcy za 0 i kolejne za 69, zobaczymy, czy się ugną :)

 

Ja pierwsze 7 miesięcy 54,9 a pozostałe 8 79,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Dostał ktoś w ostatnim czasie pakiet full extra po tych zmianach??

Ktoś już tu pisał że nie ma tego pakietu.....

Zadzwoń to się dowiesz :wink:

Najlepiej do DUK 8)

ps.trzeba było brać jak ci oferowali :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane ("stara" umowa do końca kwietnia). Dzisiaj telefon z Krakowa. Proponowana oferta w umowie na 24 mies:

Comfort+

Multi+

Extra+

Superpremium+

Canal+VOD

FilmBox

Multiroom standart po N-ce

PictureBox i Seriale na 9 mies gratis

Cena: pierwsze 12 mies 99,90; kolejne 12 mies 109,90

 

Innymi słowy: podstawa, 6xCanal+, 3xHBO, 2xCinemax, paczka FilmBox, 1xMultiroom, Canal+VOD, PictureBox i Seriale na 9 mies gratis w średniej cenie 105 zł.

Propozycji nie przyjąłem bo chciałem 99,90 na cały okres umowy.

 

Co sądzicie o tej ofercie?

 

A co masz do tej pory w tej umowie do końca kwietnia tego roku?

 

Mi podobny pakiet proponowali za taką samą cenę, ale bez multiroom'u (którego obecnie nie mam) i opłaty za mediaboxa, którego musiałbym dobrać. Nic mi nie mówiono o Canal+VOD, PictureBox i seriale, a w sumie nie wiem czy mi to potrzebne. Jak zapytałem o MR, to konsultant mówił o opłacie za MR standard i mediabox 15zł (10zł+5zł). Czyli 114,90, a później 124,90. Ofertę odrzuciłem. Dodatkowo aktywacja MR standard 49zł. Nad Twoją ofertą bym już się mocniej zastanowił. Może powalczył jeszcze o fikołki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,do tej pory Uniwers+,6 C+, MR standart ( 2 cameleony) za 59 zl, umowa do konca maja. Dzis pierwszy telefon od przemilej pani i propozycja: umowa na 24 mies. comfort+, multi, extra 6xC, MR standart w cenie pakietu, dodatkowo HBO i Filmoxy na 9 miesiecy, pozniej mozliwosc wylaczenia. Wypowiedzenia jeszcze nie wysylalem. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...