Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dzwoniłem na infolinię i dostalem następujące oferty:

Comfort+ Extra + 6x Canal+ umowa na 15 m 5 m 0zł 10m 79,90zł (5m/ 0zł HBO lub FilmBox później cena standardowa) srednia przez 15m 53,50zł

Comfort + Extra + 6x Canal+ umowa na 24m 6m 0zł 18m 79,90zł (HBO na 6m gratis później 25zł albo moge wyłączyć) średnia przez 24m 59,93zł

 

Mam do Was następujące pytanie ,którą opcję wybrać na 15m czy na 24m i czy można coś jeszcze ugrać ? i czy przy tych opcjach odbiore Canal+ VOD (dosyły) na własnym sprzęcie oraz HBO OD ?

i czy jest możliwość dobrania dekoderów Pace PVR HD lub Philips PVR HD 250 GB (po dawnej Cyfrze+) ? Pytałem konsultanta powiedział ,że może mi zaproponować Mediabox ze sparowaną kartą Conax. Obecnie mam własny dekoder HD oraz karte po Cyfrze+ .

Konsultan powiedział ,że karty po C+ będą dalej działały dla osób ,które je posiadają a sprzęt ADB ze sparowaną kartą Conax oferują nowym abo. ,bo jest nowocześniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

ale to w sklad pakietu Canal+ 6x nie wchodzi C+ VOD ?

Nie nie wchodzi

 

image.jpg

ps.platyny już chyba nie ma "oficjalnie" :wink:

Albo wywalczysz sobie jako "bonus" do pakietu albo zapłacisz 30 pln ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

ale to w sklad pakietu Canal+ 6x nie wchodzi C+ VOD ? i dlaczego nie odbiore go na własnym sprzęcie jak i HBO OD jak są dosyły w nocy Canal+ VOD i HBO OD i te dosyly łapie teraz mi działają jak nagram oczywiście mowa od C+ VOD :)

Dosyly leca z predkoscia ok razy 2. Nagrac,nagrasz,ale i odtworzysz tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedstawię ofertę jaką otrzymałem i zaakceptowałem w dniu dzisiejszym

Do tej pory canal+silver+6canal+2x multiroom standard razem 89 złotych(69+20mr)

dzisiejsza propozycja po delikatnych negocjacjach

Comfort+ Extra + 6x Canal+ umowa na 15 miesięcy, 5 miesięcy za 20zł (za 2xmr) następne 10m 99,90zł (HBO 5 miesięcy za free później cena standardowa) średnia przez 15m około 74,00 zł( w tym 2xmr) do tej pory to samo za 89 zł. także myślę że nie ma tragedii.

I zapomniałbym do tego canal+vod na cały okres umowy gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie jestem po kolejnej rozmowie z konsultantem.

Dzisiaj udało mi się wynegocjować Comfort+ Extra+ Sport&Film+ na cały okres umowy (15 lub 24 miesiące) za 79,90 (aktualnie płacę za to samo 79zł). Dodatkowo PVR Pace który cały czas posiadam za 0zł zostaje za 0zł.

Wypowiedzenie jest w drodze (wysłane w poniedziałek). Jak stwierdził konsultant jeszcze do nich nie dotarło. Umówiłem się z nim na poniedziałek bo chciałem trochę czasu do namysłu.

Zastanawiam się co mogę jeszcze ugrać i czy w ogóle coś jeszcze mogę ugrać. HBO, Cinemaxy i inne Filmboxy mnie nie interesują.

Cyfrę mam od 1998 roku i za każdym razem trzeba przechodzić te cyrki z wypowiedzeniem umowy żeby coś wynegocjować.

Co sądzicie o takiej ofercie? Walczyć jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem na infolinię i dostalem następujące oferty:

Comfort+ Extra + 6x Canal+ umowa na 15 m 5 m 0zł 10m 79,90zł (5m/ 0zł HBO lub FilmBox później cena standardowa) srednia przez 15m 53,50zł

 

Też przed chwilą dzwoniłem do DUK i zaproponowali mi to samo bez wypowiedzenia. Wezmę, bo z tego co widzę nie ma lepszej oferty. Umówiłem sie z konsultantem na jutro, bo dzis juz zamykali interes :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie aż dojdzie wypowiedzenie! Ludziom na wypowiedzeniu może nie dają tego za 69 tylko też za 79, ale do tego jest w zależności od długości umowy 5-6 miesięcy gratis całość lub chociaż część umowy. Więc jak dają Wam bez wypowiedzenia za 79 miesięcznie to przeczekajcie, gorszej oferty nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mnie już od kilku dni bombardują telefonami.Umowa kończy mi się w maju.Posiadam Mulitrooma pakiet Universe+ za który płacę 69zł.Mam pytanie(zapewne jutro ponownie będą do mnie dzwonić) o co mogę powalczyć do ceny tej którą płacę tj 69zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... umowa u mnie do końca czerwca.... odpowiedni papierek wysłany :) ale mam jedno pytanie , odnoście tych średnich cen.... czy jeżeli dają mi 5 m/0 pln a 10 kolejnych za 79.90 , gdzie średnia wychodzi 53,50 pln. to czy można im płacić abon. właśnie w takiej cenie - 53,50 pln/miesiąc ??? Bez gratisowych miesięcy ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...