Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta z dziś Comfort+Mulit+MR (2xClone) za 29,90zł do tego Filmbox 0zł na 3 miesiące i obniżenie opcji Redlight HD z 15zł na 10zł przez cały okres 15 miesięcznej umowy umowy. Druga oferta, którą mi przedstawiono Comfort+Multi+Extra+MR (2xClone) 9 miesięcy za 34,50zł a kolejnych 15 miesięcy 54,50zł i do tego Filmbox za 0zł przez okres 9 miesięcy. Oczywiście Filmbox i opcja Extra+ możliwe do wyłączenia w ciągu 9 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisałem im meila ,żeby nie tracić czasu na neocjowanie z niekompetentnymi konsultantami jestem zainteresowany Comfort + Extra+ 6xC+ za średnią 55zł miesięcznie

w umowie na 24m.

wtedy wycofam wysłane wypowiedzenie w przeciwnym razie przechodze do CP :)

1 propozycja z konca lutego 59złUniverse i 6xC+

2 propozycja z przed tygodnia Comfort + Extra + 6xC+ za 89zl i HBO na 4m podziękowałem za 49zł konsultant oferował mi tylko Universe+ bez C+ totalny ułom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana

Comfort+ Muli+ Extra+ 6c+ vodc+ na 15m-cy w tym 5 za 0zl, następne 10 za 79,90 czyli średnia 53,27zl. W cenie również 3HBO na 5m-cy, po tym okresie opłata 25zł, bądź wyłączenie. Nie udało mi się wyrwać nc+go w cenie,"nie ma takiej opcji, nawet sam Julian tego nie może dać :)"

Wcześniej miałem

Univers+6c+ za 59 zl do końca kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Niedługo pierwsi z "Full Extra" będą przedłużali umowę czekam na info ,jak idzie walka z NC+ 8)

pierwszy chyba będzie Leonk1974 :wink:

wysłane wypowiedzenie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą 1-sza propozycja, a w zasadzie dwie: umowa na 15 m-cy: paczka Univers ( czyli komfort + extra) 6 Canalów i HBO przez 12 m-cy ( potem po 25 zł.) średnia 69,90

umowa na 24 miesiące to samo jak wyżej bez HBO - 5 miechów po 59,90 pozostałe 19 po 69,90.

W ogóle dzwoniąca pani bardzo chaotyczna.....".... wie pan mamy ponad 200 opcji...." - ale jak co do czego to qpa - żadnych innych propozycji.

W ogóle to uważajcie jak przedstawiają ofertę, bo nie mówią ile wynosi abo na miesiąc, tylko określają tak jak tu forum "... średnio.." - mnie taki sposób przedstawiania oferte nie odpowiada, zaciemnia po prostu obraz.

 

Moim zadaniem jest zachowanie tej oferty co mam przy obniżeniu ceny - jeśli się to nie uda, to bye bye ncplus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

ircios

Z góry zwracam honor co do ostatniej naszej dyskusji na temat podwyżek. Miałeś racje nie znaczne ale jednak były :oops:

 

Ja jednak z innej beczki. Wiecie może czy nadal dają Cinemax i Filmbox za 4,90 na pół roku? Bo promocyjny odbiór tych kanałów mi się kończy a nc+ przestało błędy popełniać i chyba w końcu muszę zacząć płacić za te kanały :shock: Jest ktoś zorientowany w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...