Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oferta 54zł była by jakby dali 8miesięcy za 0zł a poźniej 79,90 przy umowie na 24m są takie oferty ? na Comfort+Extra+6xC+

słyszałem ,że są 5m 0zł umowa na 15m = 53,30zł/m (5m HBO 0zł)

i ktoś dostał 6m 0zł 18m 79,90 na 24m = 59,92zl/m (6m HBO 0zł)

 

Wie ktoś może czy zamiast HBO można otrzymać Noc za 0zł/m przez 5 czy 6 m ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa:

Do końca kwietnia 2014

Universe + 6xC+ cinemax 6 mies gratis - za 49,90

 

Wypowiedzenie wysłane.

Dzisiaj telefon z oferta:

Full C+ i pakiet podobny do universe za 4mies gratis a 11 po 79,90zl

Po odmówieniu i zapytaniu o comfort+ oferta:

39,90 + filmbox na 6 mies gratis. Później oplata 15 mies.

 

Mam turbodekoder 500gb. Czy warto pytać/ brać oferty z wymiana na MB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
zadzwoniłem z pytaniem o FE do DUK i tradycyjna miła Pani stwierdziła, że full skończył się definitywnie w lutym. ...

Ktoś to potwierdzi?

Jedyna sensowna oferta :wink:

Ps.Gorąco polecam "Full Extra" 8) zwłaszcza płacącym 99pln i więcej ......

 

 

Potwierdzam, nie ma już Full Extra. Pewnie zarząd doszedł do wniosku że skoro nie ma konkurencja Canal+ to dlaczego mają sprzedawać full w cenie polsatu z C+

Dobrze że mnie to nie dotyczy 8)

Najgorzej mają ci co marudzili i wybrzydzali :wink:

"Chytry dwa razy traci" :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory (n) Univers+6c+ za 59 zl do końca kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane. Dziś dostałem ofertę Comfort+ Extra+6c+ vodc+ na 15m-cy w tym 5 za 0zl nastepne 10 za 79,90 czyli srednia 53,27zl. W cenie również 3hbo na 5m-cy, po tym okresie opłata 25zł. Poprosiłem o 2 dni na zastanowienie, ale raczej jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory (n) Univers+6c+ za 59 zl do końca kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane. Dziś dostałem ofertę Comfort+ Extra+6c+ vodc+ na 15m-cy w tym 5 za 0zl nastepne 10 za 79,90 czyli srednia 53,27zl. W cenie również 3hbo na 5m-cy, po tym okresie opłata 25zł. Poprosiłem o 2 dni na zastanowienie, ale raczej jestem na tak.

 

Z tego HBO można później zrezygnować?

 

Ja płacę horrendalne 79,90 za stary Comfort + 6x Canal+, na starym Sagecomie, bez dodatków i jestem niesamowicie zniesmaczony tym faktem. Dzwonili z propozycją 69,90 za Comfort+6xC+ i Extra za 5 miesięcy gratis, więc biednie. Tylko czy startując z mojego poziomu mogę coś ugrać?

 

Edit: już widzę, że z HBO można zrezygnować, fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nową umowę. 24 miesiące, Pakiet Comfort+extra+6c+hbo na pół roku za 0 zł. Pierwsze 6 m-cy za 0 zł, potem 18 za 69,90. Logując się do ICA mam jeszcze podpiętą jedną usługę MULTI+ za 15 zł-co to jest?? (multiroomu nie chciałem) I jeszcze przy EXTRA mam dopisek HB ITI. Czy ktoś wie co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mklobusz

 

Oferta dobra tylko umowa dlugawa...

 

MULTI+ to kanały z rodziny cyfry+ (kuchnia+ alekino+ itp.) aktualnie w standardzie dodawania do Comfort+

 

EXTRA+ a pozostałe HB ITI to tylko "dopisek". Prawdopodobnie pierwszy jego człon to skrót od sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Do tej pory miałem Uniwers+6c za 59 zł. Pierwsza propozycja ze strony nc+ to Comfort+extra+6c za 109 zł. Wypowiedzenie wysłane w czwartek i dziś od razu propozycja opisana w poprzednim poście. Dziś krótszej umowy niż 24 m-ce nie chcieli dać-w sumie to lepiej bo znów nie będę musiał słać wypowiedzenia za rok :). A i jeszcze dali dekoder na czas umowy BOX+. Nie był mi niezbędny bo mam swój ale skoro dawali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wczoraj wieczorem przedłużona oferta Uniwers+6c+ umowa 15miesięcy(5free, 10 79,9zł) oraz HBO 5mies free poźniej25zł. dla mnie ofera spoko bo taniej o10zł niż dotychczas. zależy mi na sporcie więc żadne hbo cinemaxy i inne viody nnie potrzebne.A dla tych co piszą że za rok startujemy z wyższego pułapu cenowego przypominam że za cyfry były też takie oferty ja miałem 9mies 53,5zł 3mies 107 po 10 miesiącach zmieniłem oferte na inną więc de facto wyszła średnia przyzwoita. zobaczymy za rok co będzie. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddzwoniła ułożyła mi pakiet Comfort+Extra/6xC/MRs oraz HBO na 5miesięcy(oczywiście wyłączę) przez 5x20zł potem 10x99.90 średnia 74zł umowa na 15miesięcy zgodziłem się :] .Bo wcześniej miałem Canal+Platinum/Mrs za 109 umowa mi się kończyła w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nową umowę. 24 miesiące, Pakiet Comfort+extra+6c+hbo na pół roku za 0 zł. Pierwsze 6 m-cy za 0 zł, potem 18 za 69,90. Logując się do ICA mam jeszcze podpiętą jedną usługę MULTI+ za 15 zł-co to jest?? (multiroomu nie chciałem) I jeszcze przy EXTRA mam dopisek HB ITI. Czy ktoś wie co to oznacza?

No i to jest świetna oferta! Jakby mi coś takiego dali to wziąłbym jeszcze dzisiaj. Przy 24 miesiącach mógłbym zainwestować w splitter i drugą kartą się z kimś podzielić i byłoby 35 zł miesięcznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nową umowę. 24 miesiące, Pakiet Comfort+extra+6c+hbo na pół roku za 0 zł. Pierwsze 6 m-cy za 0 zł, potem 18 za 69,90. Logując się do ICA mam jeszcze podpiętą jedną usługę MULTI+ za 15 zł-co to jest?? (multiroomu nie chciałem) I jeszcze przy EXTRA mam dopisek HB ITI. Czy ktoś wie co to oznacza?

Hbo masz na cały okres czy tylko na 6 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę bodajże silwer z 6 c+, po wypowiedzeniu proponują 12 miesięcy za 49zł. potem następne 12 po 79,90 średnia wychodzi 64,90zł. teraz płacę 64zł. Chciałem dobrać pace 500g, ale konsul mówi, że niemoże dołożyć i teraz się zastanawiam...Jak radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...