Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było takiego przypadku, moduł można mieć tylko w nc+ mix (ale wtedy bez MR) albo jak masz kartę po cyfrze (a widzę, że masz mediaboxa, więc karta jest sparowana, odpada). Jak nie zależy Ci na MR to może rozwiąż umowę i kup moduł? Podpiszesz umowę na czas nieokreślony a potem możesz wysłać rezygnację i kombinować z negocjacjami :)

Jeśli się zdecyduję na moduł to to chyba będzie najlepsze wyjście.Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja już po przedłużeniu umowy z nc+ i muszę powiedzieć że tym razem DUK przeszedł sam siebie :D

 

wypowiedzenie wysłane w połowie lutego

 

umowa do 30 maja 2014

 

pierwszy telefon we wtorek 25 luty z DUK i od razu przedłużona umowa

 

było:

Universe+

6xC+

Mulitroom (2 Cameleon) 0zł

Sagemcom 0zł

Cena za wszystko 59zł na 12m

 

jest:

Universe+

6xC+

HBO na 12m

Mulitroom (2 Cameleon) 0zł

Sagemcom 0zł

Pace 0zł

 

Cena za wszystko 59zł na 12m (od 28 lutego liczona już)

 

Zero negocjacji, miły konsultant wszystko sam zaproponował :)

Czyli co ,dołożyli ci Pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z nc, i kolejna durna oferta. Mówię że chcę w dobrej cenie U+ 6xC+,HBO i Cinemax to mi gosciu mówi że 114zł i w tym w promocji filmboxy na 6 miechów i to bardzo dobra oferta. No to mówię ok nie chcecie zejść z tego 99zł platinum to proponuję ostatecznie full extra za tą kwotę.

-gosciu nie ma dla pana takiej oferty :D

pytam to dla kogo jest skoro nie ma dla starych abonentów

-gościu no tej oferty już nie ma

-no to mówię proszę zadzwonić jak będzie :D dziękuję do widzenia

Po niedzieli wysyłam wypowiedzenie, szkoda czasu na tak bezsensowne dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

 

To macie ciekawe oferty,mi się umowa kończy 31 maj 2014r, mam :

 

CANAL+ Platinum

HBO

MR 2 x karty z cyfry

Pace 500 Gb

 

Cena 79 zł

 

Propozycja z dziś... na wypowiedzeniu :)

 

Aż się usmiałem "promocja świąteczna" wszystko to co mam + cinemaxy w promocyjnej cenie 109 zł ...konsultant jak usłyszał mój śmiech w słuchawce ,podziękował i się rozłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem podpisałem nową umowę.na universe+,canal+op multiroom standart za 59zł oczywiście telefonicznie

Wczoraj dostałem pisemną umowę z której wynika że mam pakiet universe+canal+platinumop,hbo.multiroom standard cena 59zł,tylko że hbo nie jest włączone.

 

Zadzwoniłem do nc+ i facet mówi że mam tylko uniwerse+canal+platinum i multiroom

Co zrobić z tym fantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest adres korespondencyjny a adres siedziby, ale też przejdzie ;-) może troszkę dłużej to trwać, ale winno być o.k. Zawsze po jakimś czasie, w razie wątpliwości, możesz zapytać czy dotarło i jest zarejestrowane np. http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

Napisałem do nich i po godzinie telefon z DUK czemu to ja chcę zrezygnować.

Pytał się czy jestem niezadowolony z propozycji jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia.

Mam goły Universe++MRS chciałem żeby mi dorzucili 6xC+ wyliczyli mi 109 zł

Chciał mi dołożyć filmboxy wszystkie do tego co mam.

Powiedziałem, że chce to co mam + 6xC+ w rozsądnych pieniądzach.

Więc konsul na to, że mamy jeszcze trochę czasu bo umowa do końca maja i żebym spodziewał się telefonu z ofertą na przełomie marca - kwietnia, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa z nc+ kończy mi się wprawdzie dopiero we wrześniu, ale mam do Was pytanie.

Jaką ofertę cenową mogę wynegocjować jeśli będę chciał pakiet z całym Canal+ oraz multiroom, ale tym razem na 3 telewizory? Główny i 2 dodatkowe TV.

Dzisiaj mam pakiet platynowy i płacę 99zł + multiroom 15zł. Wychodzi mi 114zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...