Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zaskoczony dzisiejszą ofertą NC+: U+, 6xC+,HBO, MR, PVR P500 na 12 m-cy za 69 zł. BEZ WYPOWIEDZENIA !!! Obecnie sprzęt i karty starej poczciwej C+ i ta sama oferta, ale już bez darmowego HBO. Umowa do końca maja, czy coś jeszcze mogę ugrać np.History, Cinemaxy , może Filmboxy ?. Podpowiedzcie mam czas do końca miesiąca. Na nowym sprzęcie mi nie zależy ani na tych Vodo tryskach. Witam wszystkich po blisko roku, widzę, że co niektórzy tutaj na okrągło. Pozdro.

 

Jednak dzisiaj przedłużyłem bez wysyłania wypowiedzenia czyli: U+, 6xC+,HBO, MR, PVR P500 na 12 m-cy za 69 zł. Nic nie chciał dodać. Płacę dychę więcej za trzy HBO. Niektórzy wyrywali za 59 zł. ale chyba bez MR. Ogólnie mi pasi , dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chialbym sie poradzic doswiadczonych forumowiczow mam umowe do konca kwietnia 2014 mam canal+platinum wlasny dekoder bez multirooma bo mi nie potrzebny jak myślicie na jaką oferte moge liczyć nie znam sie bardzo na tych zawiłościach więc będe wdzięczny za miła rade bym sie nie naciął a dodam że dotychczas płacę za to 99 zł pewnie za dużo wic prosz eo rade co mogę od nich utargować jestem ich abonentem od 2000 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca września więc jest jeszcze trochę czasu na negocjacje ale mam trochę inne pytanie.Obecnie mam mediaboxa i niedawno kupiłem nowy tv z wejściem na moduł ci+.Czy podczas negocjacji próbował ktoś wymienić dekoder na moduł?Wiem że moduł jest dostępny tylko w nc+ mix ale przy przedłużaniu umowy może by się na coś takiego zgodzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wtopa. Dziś telefon z DUK i przedłużenie na 18 miesięcy U+ oraz 6C+ za 59 zł (było 64 zł) do tego MR Premium. Na koniec miłej rozmowy konsultant poinformował o odblokowaniu VOD C+ wspomniał jeszcze że zaznaczy w systemie by wcześniej się ze mną konsultowali w sprawie przedłużenia. Ponieważ VOD nie działa (kluczyk) poprzez forum nc+ skontaktowałem się z przedstawicielem. I wynik sprawdzenia: Umowa jest na 18 miesięcy z U+ do tego na 12 miesięcy 6C+ o VOD nie ma śladu! Reklamacja już poszła. Sprawdzajcie przy 18 miesięcznych jak jest z C+ w umowie. W ICA gołe U+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca września więc jest jeszcze trochę czasu na negocjacje ale mam trochę inne pytanie.Obecnie mam mediaboxa i niedawno kupiłem nowy tv z wejściem na moduł ci+.Czy podczas negocjacji próbował ktoś wymienić dekoder na moduł?Wiem że moduł jest dostępny tylko w nc+ mix ale przy przedłużaniu umowy może by się na coś takiego zgodzili?

Nie było takiego przypadku, moduł można mieć tylko w nc+ mix (ale wtedy bez MR) albo jak masz kartę po cyfrze (a widzę, że masz mediaboxa, więc karta jest sparowana, odpada). Jak nie zależy Ci na MR to może rozwiąż umowę i kup moduł? Podpiszesz umowę na czas nieokreślony a potem możesz wysłać rezygnację i kombinować z negocjacjami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja już po przedłużeniu umowy z nc+ i muszę powiedzieć że tym razem DUK przeszedł sam siebie :D

 

wypowiedzenie wysłane w połowie lutego

 

umowa do 30 maja 2014

 

pierwszy telefon we wtorek 25 luty z DUK i od razu przedłużona umowa

 

było:

Universe+

6xC+

Mulitroom (2 Cameleon) 0zł

Sagemcom 0zł

Cena za wszystko 59zł na 12m

 

jest:

Universe+

6xC+

HBO na 12m

Mulitroom (2 Cameleon) 0zł

Sagemcom 0zł

Pace 0zł

 

Cena za wszystko 59zł na 12m (od 28 lutego liczona już)

 

Zero negocjacji, miły konsultant wszystko sam zaproponował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...