Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Pytanie: czy istnieje mozliwosc otrzymania drugiego dekoder z nagrywarka?.czy istnieje mozliwosc otrzymania drugiego dekodera bez aktywacji za 99pln ?

 

sorry za brak polskich znakow

 

Aktualnie podobno nie ma możliwości dostania drugiego PVR do MR a tylko coś PVR-ready http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... agemcom-hd

Myślę, że można wynegocjować zwolnienie z aktywacji albo zwolnienie z opłaty miesięcznej za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chilli: czy dobrze rozumiem, że w tej chwili nie masz MR, ale Ci to zaproponowali? Bez opłat za aktywację i w cenie pakietu?

Jestem w podobnej sytuacji i zastanawiam się, czy przed negocjacjami dobrać MR, czy nie ;-)

 

Odnośnie drugiego Packa - raczej teraz nie dostaniesz, chociaż ktoś wcześniej pisał, że dostał w pakiecie 2 deki z nagrywarką, ale już miał wcześniej MR. Więc może stopniowo - na razie weź MR, a przy kolejnych negocjacjach próbuj dobrać 2 dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowy wieczór w nc+!

Przedluzajac umowe dzis miedzy 17:00 a 21:00 otrzymasz gwarantowana nagrode. Zadzwon 122947879

:brawo::censored:

kto wie co to za nagroda? :mrgreen:

 

//takiego smsa dostalem, nie chce dzwonic, bo mi w koncu tych c+ nie dzadza ale ciekawi mnie co to za nagroda

 

 

Dzwoniłem - nagroda typu kubek, książka lub coś tam jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przeszedlem z C+ do NC+ w kwietniu 2013 roku (w C+ byłem rok)

Obecnie mam pakiet Gold + HBO + 6C+ + Sundance HD + Mediabox za 99zl przez 12 mc.

Rzuciłem wypowiedzenie.

Dzis dzwonili z taka sama oferta programowa tyle ze za 79 zl.

Mnie interesuje tylko U+ i 6xC+ za 59 zl.

Przed chwila dzwonil konsultant znow z ta oferta i w momencie kiedy przedstawilem mu swoje oczekiwania stwierdzil ze jestem niepowazny bo oczekuje takiej oderty bedac 2 lata z firma... Solidnie przekazalem mu "pare ostrzegawczych" i nauczylem kultury i sie rozlaczylem.

 

Teraz pytanie, czy moje oczekiwania vs staz faktycznie sa na wyrost?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...