Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam -może-takie dziwne pytanie. Obecnie mam pakiet za 79zł- programy, które mam i cena mi odpowiadają. Dzwoni konsultant w sprawie przedłużenia umowy i twierdzi,że nie mogę mieć dalej tego samego w tej samej cenie i proponuje mi to za 99zł. Czy jeśli nie napiszę wypowiedzenia ani nie przedłużę umowy, to przejdzie ona ( umowa ) " w stan" na czas nieokreslony na tych samych warunkach, które mam teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banita24 to nie ICA po Cyfrze i u "Nas" takich luksusów brak :mrgreen:

 

@ernet niezmiernie rzadko umowa przechodząca na czas nieoznaczony zachowuje wcześniejszą cenę. Napisz maila i zapytaj ile będziesz płacił kiedy to się stanie http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas Masz abo w N czy NC+, bo Twój podpis jest dziwny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banita24 to nie ICA po Cyfrze i u "Nas" takich luksusów brak :mrgreen:

 

@ernet niezmiernie rzadko umowa przechodząca na czas nieoznaczony zachowuje wcześniejszą cenę. Napisz maila i zapytaj ile będziesz płacił kiedy to się stanie http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas Masz abo w N czy NC+, bo Twój podpis jest dziwny?

dziekuję za odpowiedź. Jestem w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ernet ale nie jest powiedziane, że nie uda Ci się prolongować umowy na takich samych warunkach. Najlepsze efekty zazwyczaj daje złożenie rezygnacji, cierpliwość i negocjacje.

Skoro NC+ to chyba nie WPT a Universe+?

:-) nawet nie wiem, jak się nazywa mój pakiet :D . Za to wiem, jakie programy mam (chyba) :-) i ile płacę :-)

Zrobię zatem, jak napisałes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem na infolinię. Posiadam Platinum za 99 zł przy starym dekoderze który został po umowie z N. Umowę mam do października wiec jeszcze długo. Interesował mnie multiroom. Miły Pan zaproponował mi to w cenie 114 zł. Dostałbym Mediabox plus jakiś drugi dekoder podobny do tego który posiadam obecnie. Mam możliwość przejścia na Full Extra, wtedy cena wzrasta do 124 zł. Można coś wiecej wyciągnąć czy czekać do wakacji i składać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...