Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@p.saw bo prawa filmowe i sportowe nie tanieją? ;-)

Podobnych powodów u dostawców internetu i telefonii komórkowej też można by się doszukiwać (rosnące koszta utrzymania infrastruktury itp.). Jednak usługi tanieją, bo takie są trendy światowe. Lepiej też jest mieć klientów niż nie mieć ich w cale, nawet za mniejszą opłatą jednostkową.

@pikoz11 racja ;-) dobre oferty dostaną "krzykacze" internetowi i świadomi klienci :mrgreen: a reszta płaci jak za zboże.

Czyli i tak wyjdą na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prawa filmowe i muzyczne to cały czas są drogie. Sport to teraz kopalnia kasy więc nie liczę w tym roku na spadki cen.

A co się tyczy ofert dla stałych abonentów to pewnie konsul musi przedłużyć umowę ze zwiększonym albo takim samym abonamentem. Czasem da jakiś rabat na dodatkowe programy ale w 99% nie zejdzie z ceny do pewnego minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Obecnie mam to co w podpisie, chcę dobrać HBO i teraz pytanie - zrobić to teraz za 20 zł w promocji i przy przedłużaniu umowy negocjować cenę na niższą ( widzę , że są z tym problemy) czy poczekać do negocjacji o nową umowę i wtedy dobierać HBO i starać się zostać przy obecnych 49 zł ewentualnie 59 zł. Który wariant będzie lepszy a może oba są skazane na taką samą cenę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem łatwiej podnieść abo do 59zł i aneksować tą umowę otrzymując HBO niż mieć wcześniej ten pakiet za 69zł i starać się utrzymać bądź obniżyć abo podczas prolongowania umowy.

 

Raczej nie patrzą na to jeżeli jest to Opcja dodatkowa, włączona na określony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też do mnie dzwonili z ofertą full extra za 109zł - ale nie przedłużyłem bo teraz za to samo place 99zł

PS kobieta mówiała mi że w sklad pakietu wchodzą wszystkie VOD - to prawda?

 

Masz te kanały i nie nazywa się to full extra i płacisz 99 pln ?? :wink: :

 

"Full Extra" 99 pln

 

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

 

Może ci proponują za 109 z RedlightHD lub MR ??

 

Interesuje mnie FullExtra za 99 pln. Na jaki czas jest umowa i czy wszystkie te opcje tez sa na caly okres. Przeszedlem z c+ do nc+ rok temu, dzis uslyszalem ze ta oferta jest dla tych ktorzy migrowali z n, czy to fakt? Pod jaki numer dzwonic, dzwonilem pod n dzial promocji i odeslali mnie pod inny numer tylko nie podali mi go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz uzbroić się w cierpliwość i negocjować. Jeżeli podczas aneksowania zgodzisz się wymienić odpłatnie dekoder na mediaboxa to może jest szansa na Full Extra. Natomiast jeżeli zechcesz pozostać przy karcie cameleon i dekoderze Pace oraz zależy Ci na Universe+/6xCanal+ to spróbuj to dostać za +-69zł-wymagać to może wielokrotnego mówienia "NIE" i ton ściemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncplus.pl/oferta/dekodery/mediabox-hd-pvr-500-gb w szczegółach znajdziesz do czego zyskujesz dostęp, ale większość tych rzeczy jest płatna, no chyba, że podczas aneksu załatwisz sobie to "extra"-najczęściej np. Canal+ VOD, HBO OD czy Seriale+ itp. Ja za Universe+/6xCanal+/HBO nie dam więcej niż 79zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Obecnie place 99 zł za Canal+ Platinum. Migrowałem z eNki i dostałem dodatkowo do końca roku HBO za darmo. Oczywiście z końcem roku zrezygnowałem żeby nie dopłacać. Posiadam dekoder nbox HDTV. Czy jest możliwość przejścia na ten Full Extra z takim dekoderem? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...