Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja posiadam dwa pace 500 gb dobrałem przy poprzedniej umowie(13.11.2012) w tym roku przy przedłużeniu(26.11.2013) nie chcieli dać dwóch za 0 zł ale pod koniec umowy zmiękli i mam pakiet C+ silver 6xcanal+ 3xHBO MR (cameleon) 2x pace PVR HD 500GB za 69zł na 12 miesięcy więc myślę że się da musisz po negocjować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam pakiet C+ silver 6xcanal+ 3xHBO MR (cameleon) 2x pace PVR HD 500GB za 69zł na 12 miesięcy więc myślę że się da musisz po negocjować

Tylko pogratulować tak świetnej oferty! Ja za każdym razem przy przedłużeniu umowy zapominam o odblokowaniu dysku. Teraz już tego błędu nie popełnie bo kanały HD są strasznie miejscożerne co wymusza coraz częstsze usuwanie starszych nagrań.

Co do warunków przedłużenia umowy, jak widać dużo zależy od samego klienta i umiejętności sprawnej negocjacji. Konsultant jest szkolony w tej kwestii w momencie jest w stanie stwierdzić z jakim "typem" klienta rozmawia. Ważne jest aby nie dać po sobie poznać że nam zależy na kanałach raczej podejść do sprawy zlewająco z nutką konkurencji w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pakiet C+ silver 6xcanal+ 3xHBO MR (cameleon) 2x pace PVR HD 500GB za 69zł na 12 miesięcy

 

Mi konsultant zaproponował taką opcję (z sagemcomem zamiast drugiego pace) za 64 zł. przy pierwszej rozmowie i bez żadnego targowania.

Chciałem drugiego pace i nie dogadaliśmy się. Zaczekam, w końcu to było dopiero pierwsze podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi to samo zaproponowal konsultant 129zl to powiedzialem ze za drogo, powiedzial zeby próbować na 6mies przed koncem umow, wtedy to sa juz specjlalne oferty przedluzeniowe przygotowywane, na moje pytanie o otrzymanie pakietu univers z canal+ 3x(film) hbo i cinemax za cene okolo 69-74zl, otrzymalem odpowiedz zeby próbować na wypowiedzonej umowie, przed samym koncem wynegocjowac takie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie oferty można negocjować cały czas, tylko pytanie czy na lepsze. Ja miałem umowę do końca 08/2014, a już wczoraj ją zmieniłem. Najlepiej skorzystaj z formularza kontaktu, który znajduje się na stronie NC+, przedstaw swoje warunki, napisz im co Cie "boli" w dotychczasowej ofercie i poproś o niezwłoczny kontakt konsultanta i walcz o swoje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Mam umowę do 09/14 pani mówiła że oferty będą już w Marcu czy to możliwe?

Propozycje zmiany oferty dostaje już się po 6 miesiącach trwania umowy ....... ( mowa tu o umowie na 12 miesięcy :D )

ja tak przeszedłem z "Gold" na "Full Extra" :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miałeś i co teraz sobie wywalczyłeś blade?

 

W sierpniu migrowałem na Universe+, 6xC+, umowa na 12 miesięcy za 59 zł. Później dokupiłem sobie pakiet HBO za 20 zł przez 6 m-cy. Więc płaciłbym 79 zł. Natomiast w ten poniedziałek udało mi się zmienić warunki na: C+ Silver (6xC+), 3xHBO, (HBO GO/ 6 m-cy - 0zł), Canal+ VOD, to wszystko za 69zł + mediabox 5zł/mc (bez dodatkowej opłaty aktywacyjnej). Umowa na 18 mc-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak jestem w szoku ;) doczekałem się na telefon od konsultanta (https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=32968&start=585#p892663) umowa do końca kwietnia, mogę przejść z Golda na Full Extra od 1 stycznia ma 12 miesięcy, z tym że opłaty za multiroom premium i wynajem mediaboxa zostają, także robi się opłata 129zł a to już nie jest aż tak atrakcyjne ;).

 

migrowałem w kwietniu z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dokupić w nc+ multiroom ale cena 15 zł/mies według mnie jest zbyt wysoka patrząc na to że biorąc nową umowę mogę płacić 10 zł i opłatę aktywacyjną o połowę mniejszą :/

Czy ktoś z was brał może multi ostatnio i dostał taniej? Proszę o porady :)

Umowę mam do końca czerwca na Silver z canalplusami za 69zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...