Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam pakiet Extra+, paczka C+, HBO oraz MR Cameleon. Umowa na czas nieokreślony za 88,99. Dwa dni temu dostałem e-maila, że zmieniają się zasady MR "Dekodery, które działają w usłudze Multiroom, będą wymagały połączenia z dekoderem głównym lub czasowej aktywacji kartą z dekodera głównego". Czy został ktoś może na tym MR z opcją czasowej aktywacji karty z głównym dekoderem? Co jaki czas karta potrzebuje aktywacji? Interesuje mnie tylko opcja, którą mam lub extra+ z HBO. Jaka wysokość abonamentu wchodzi w grę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lesioo86 napisał(a):

Czy został ktoś może na tym MR z opcją czasowej aktywacji karty z głównym dekoderem? Co jaki czas karta potrzebuje aktywacji?

Na dzień dzisiejszy to juz prawie wszyscy mają taki MR. Nie trzeba latać z kartą i ja aktywować. Dekodery pracują w sieci i widzą się przez router. 

Latanie z kartą jak dekodery się nie widzą. 

50 minut temu, lesioo86 napisał(a):

Interesuje mnie tylko opcja, którą mam lub extra+ z HBO. Jaka wysokość abonamentu wchodzi w grę.

Z niezależnym MR nie zostaniesz. MR w sieci za 0 i wymiana sprzętu, albo zostajesz z tym co masz + druga umowa z pakietem E+, C+ I MP za 40zł.

Możesz nie brać MR I pozostać z jedną umową z tą sama ceną i ofertą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ircios napisał(a):

Z niezależnym MR nie zostaniesz. MR w sieci za 0 i wymiana sprzętu, albo zostajesz z tym co masz + druga umowa z pakietem E+, C+ I MP za 40zł.

Możesz nie brać MR I pozostać z jedną umową z tą sama ceną i ofertą. 

To łączny koszt 130 zł. Jestem w stanie coś ugrać ekstra do jednego lub drugiego pakietu? Ewentualnie dwie umowy E+, C+ i MP ale żeby było taniej.  Pierwsza propozycja to 88,99 (ale już bez HBO) i druga karta E+, C+ i MP za 45 zł lub Superpremium 4k za 110 zł i druga karta taka sama jak w przypadku pierwszej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie do 30.06

2 umowy

dotychczas nowy start za 25,99 x 2 

 

kluczowe dla mnie są krótkie umowy.

propozycje na dziś:

1umowa -12 miesięcy relax+ za 24,99 + moduł za 0zł

2umowa - 15 miesięcy optimum+ c+ viaplay medium za 55zł + dualbox za 5zł

 

coś jeszcze można zrobić? dobrać? 

konsul ma dzwonić jeszcze dziś

Edytowane przez wielkopolskawies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, umowa mi się kończy w 11/2023, ale już teraz dostaję  smsy w sprawie kontaktu.

Płacę obecnie 150,88 zł i na to składa się

Pakiet Extra+  54,99

Opcje dodatkowe DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 38,00

HBO Max - tv w aplikacji 2,00

HBO Max - wideo w aplikacji 3,00

VOD+ 0,00

CANAL+ 19,90

HBO 15,00

CANAL+4K ULTRA HD 0,00

Filmbox Pack 5,00

History HD / H2 2,99

Multiroom (1 urządzenie) 10,00

 

Czy jest szansa na jakąś ciekawą ofertę, jeżeli chcę zachować to, co mam z pakietów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otrzymałem poniższa propozycje przedłużenia umowy: 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Viaplay Medium 5 zł/m dla Abonentów (03/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Rachunek : 84,99 zł

 

Wcześniej to samo beż Viaplay za 69,99 zł

 

Pytanie czy jest to dobra oferta na tą chwilę  czy można coś jeszcze ubrać. Dziękuję za odpowiedzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Optimum+ z dekoderem 4K i dyskiem za 24,99zł. 

 

Umowa do końca czerwca. 

 

Propozycje:

 

1.

Optimum+ 

CANAL+

BBC Player

Dekoder 4k + dysk

44,99zł 

 

2.

Optimum+ 

CANAL+

CANAL+4K

BBC Player

Dekoder 4k + dysk

44,99zł 

 

3. 

Optimum+ 

CANAL+FILMY I SERIALE

Dekoder 4k + dysk

39,99zł 

 

4. 

Optimum+ 

CANAL+NETFLIX

Dekoder 4k + dysk

72zł 

 

5. 

Optimum+ 

CANAL+FILMY I SERIALE

Dekoder 4k + dysk

34,99zł 

 

6. 

Optimum+ 

CANAL+ 3m za 0zł z automatycznym wyłączeniem

HBO, Sundance i Extra+ za 0zł na 1m 

Dekoder 4k + dysk

24,99zł 

 

Może komuś się przyda.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej co można ugrać jak mam teraz taki pakiet przy przedłużeniu, czy od razu wysyłać wypowiedzenie:) 

PAKIET:

PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K

HISTORY HD

MISTRZOWSKA PIŁKA

SERIES FUN

NAJEM WIFI PREMIUMBOX+ (G5)

NAJEM DYSK

MULTIROOM STANDARD

za 112 zł ,

Jakie mieliście propozycje?  

Bo mi raz zaproponowali to co mam za 140 zł , i jak powiedziałem ze jestem z nimi prawie 14 lat i takie coś proponują , ze nic taniej tylko drożej , to pan powiedziała "ze on nie powiedział ze dzwoni z tańszą ofertą" 

 

Umowę mam do 31.08.2023

Edytowane przez remik1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa wypowiedziana a oni nic więcej nie dają. Niż :

Pakiet Extra+ 49.90

 

CANAL+ 19,90

 

HBO / Max 20,00

 

CANAL+4K ULTRA HD 0,00

 

Filmbox Pack 5,00

 

Viaplay Medium 19.00 ( podobno ten pakiet ma Premier League)

 

Eleven 11.90

 

Multiroom  20,00

 

dekodery 0

Tak..i wiem że ponad 9 lat i dwa abonamenty nie robi na nich wrażenia.

 

Ale czy jest możliwość wg was coś jeszcze uzyskać? 

Zegar tyka 30 czerwca ostatni dzień

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy co jest do wyciagnięcia przy 

 

Confort 24,99

canal+ 24,99

mistrzowska piłka 0zl 

 

co można jeszcze dołączyć w dobrych cenach 

viaplay medium za 5zl/m ?

filmbox za 5zl ?

player chyba za freee ?

czy jest szansa na c+4K za 0zl i ewentualnie hbo lub cinemax na miesiąc dwa trzy za free ? 
 

cos jeszcze można dobrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gumis1988 Opcję dodatkową CANAL+ Seriale i Filmy możesz otrzymać za 5 zł/m. Czasem mogą chcieć podwyższyć pakiet główny o 5 zł więcej do zaoferowania tej opcji. Ta opcja dodatkowa jest dostępna tylko dla tych klientów, co nie posiadają pełnej paczki CANAL+ na umowie.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Gumis1988 napisał(a):

Za ile można dostać Canal+ filmy i seriale do gołego pakietu optimum za 25zl???

Mam identyczny pakiet i żeby zacząć mówić o CANAL+Filmy i Seriale to najpierw było trzeba podnieść Optimum+ z 24,99zł na 29,99zł - i wtedy już konsultant mógł dobrać te opcje nawet za +5zł, czyli razem 34,99zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 To wynika z tego, że aby otrzymać opcję CANAL+ Seriale i Filmy, to trzeba podnieść cenę bazowego pakietu minimalnie. W przypadku przejścia np. z pakietu Nowy Comfort+ za 22,50 zł/m na pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m, to bez problemu można otrzymać opcję CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gumis1988 Przy pozostawieniu pakietu Optimum+ za 24,99 zł/m możesz otrzymać kolekcję BBC Player za 0 zł/m na cały okres umowy i ewentualnie na próbę opcję HBO z HBO Max na 2 lub 3 miesiące bez opłat z możliwością odłączenia z końcem okresu bezpłatnego. Jeśli byś tu dobierał pełną paczkę CANAL+, to koszt to 19,90 zł/m i ewentualnie do tego kanał CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m. Natomiast jeśli chcesz otrzymać paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m, to wymagane najpewniej będzie podniesienie pakietu Optimum+ do kwoty 29,99 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od lat czytam forum ale dotychczas nie było konieczności zadawania pytań.

Dostałem taką propozycję:

Optimum+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 33,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Viaplay Medium 5 zł/m dla Abonentów (03/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

54, 89 zł na całą umowe.

Obecnie start plus z 10 c+ z c+4 k i sprzętem za free za 34,89

Priorytet dla mnie to canal+ i viaplay, ale mam wrażenie że ta cena moglabyc nizsza. Dostał ktoś z Was relax, c+, viaplay za 45 zł?

Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawlo1920 napisał(a):

Priorytet dla mnie to canal+ i viaplay, ale mam wrażenie że ta cena moglabyc nizsza. Dostał ktoś z Was relax, c+, viaplay za 45 zł?

dla mnie też priorytetem były c+ i viaplay i przy umowe 15-miesięcznej nie da rady zejść niżej niż 55zł + dekoder 5zł w moim przypadku

nie interesowała mnie opcja 24-miesięczna, więc nie wiem jak jest w takim wariancie.

z własnych doświadczeń wnioskuje też że ważne jest to czy przedłużenie wiąże się z up czy downgradem umowy.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Z końcem sierpnia kończy mi się okres określony umowy w C+. Wypowiedzenie wysłane i przyjęte wczoraj. 

Moja dotychczasowa oferta:

EXTRA+ 54,99zł

Canal+ 4k 0zł

Viaplay 19zł

HBO 15zł

HBO Max 5zł

Mistrzowska piłka 30zł (dokupione w trakcie, bez okresu zobowiązania)

Eleven sports 11,9zł

Wynajem Ultrabox+ + dysk 0 zł

 

Łącznie 155,79zł.

 

Chciałbym przejść na Superpremium+ 4k + Mistrzowska piłka. (Jeśli dobrze patrzę to w tym pakiecie zawarte są już domyślnie HBO + HBO max oraz eleven sports, na których również mi zależy). Viaplay mogę wyrzucić...

 

Patrząc na poprzednie posty niektórych z was, widzę że Superpremium+ 4k za 110zł oraz Mistrzowską piłkę za 0, czy walczyć o taką stawkę? Telefonów z Działu utrzymania klienta (czy jak to się tam nazywa) jeszcze nie było. Jedyne co widzę to te oferty w panelu klienta, gdzie proponują Superpremium+4k za 120 i MP za 30.

 

Dzięki,

Jacek

 

 

 

Cześć wszystkim,

 

Z końcem sierpnia kończy mi się okres określony umowy w C+. Wypowiedzenie wysłane i przyjęte wczoraj. 

Moja dotychczasowa oferta:

EXTRA+ 54,99zł

Canal+ 19,90zł

Canal+ 4k 0zł

Viaplay 19zł

HBO 15zł

HBO Max 5zł

Mistrzowska piłka 30zł (dokupione w trakcie, bez okresu zobowiązania)

Eleven sports 11,9zł

Wynajem Ultrabox+ + dysk 0 zł

 

Łącznie 155,79zł.

 

Chciałbym przejść na Superpremium+ 4k + Mistrzowska piłka. (Jeśli dobrze patrzę to w tym pakiecie zawarte są już domyślnie HBO + HBO max oraz eleven sports, na których również mi zależy). Viaplay mogę wyrzucić...

 

Patrząc na poprzednie posty niektórych z was, czy 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...