Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Ukassiu18 napisał(a):

 

 

 

 

Konsultant upiera się, że nie ma szans na viaplay total za 15zl. Dostał ktoś z was taką ofertę?

A Viaplay Medium chce dać za 5zł? Bo jakby był w stanie za tyle dać to dopełnienie do Total za 10zł sam sobie w Strefie Abonenta włączysz. I też wyjdzie Ci 15zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam dylemat odnośnie Optimum+ vs Extra+

Obecnie mam pakiet Relax+ i chciałbym go podwyższyć i mam do wyboru dopełnienie do pakietu Optimum+ za 10 zł lub przejscie na pakiet Extra+ za 20 zl.

 

Czym różni się dopełnienie od pełnego pakietu Optimum+ i czy opłaca się wziąć jednak wyższy pakiet Extra+? Jakie kanały są z tego pakietu sensowne? 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mateuka napisał(a):

Czym różni się dopełnienie od pełnego pakietu Optimum+

Niczym. 

10 minut temu, Mateuka napisał(a):

pakiet Extra+ za 20 zl.

Nie ma pakietu Extra za 20 zł. Chyba, że dla umowy specjalnej dla abonentowbrezygnujacych z MR po C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał(a):

Nie ma pakietu Extra za 20 zł. Chyba, że dla umowy specjalnej dla abonentowbrezygnujacych z MR po C+.

Akurat w ogóle nie pytam, czy jest za tyle, czy nie ma. Dokładniej chodziło o to, że będę płacił dodatkowo o 10 zł więcej do abonamentu w przypadku dopełnienia do Optimum i o 20 zł więcej w przypadku przejścia na pakiet Extra+. Teraz ok?

 

Może ktoś odpowiedzieć, są jakieś warte uwagi kanały w pakiecie Extra+? 

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, k05 napisał(a):

A Viaplay Medium chce dać za 5zł? Bo jakby był w stanie za tyle dać to dopełnienie do Total za 10zł sam sobie w Strefie Abonenta włączysz. I też wyjdzie Ci 15zł. 

Dzieki za informację

 

I jeszcze jedno da radę zejść z optimumC+(8) na 6 kanałów z 79,99 na 69,99?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do 30.04.2023, wypowiedzenie aktywne.

Propozycja:

Extra+ 54,99 zł 15 m

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20),

HBO i HBO GO 25 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

x2 MULTIROOM STANDARD 12 zł/m

Najem N9 UltraBox+ za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Łącznie: 131,89  zł

 

Prośba do Was, co myślicie o takiej propozycji?

Ewentualnie czy da się coś więcej uzyskać w tej cenie.

Z góry dziękuję :)

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Krzysiek11:) Mam umowę do końca sierpnia 2023. Miesiąc temu zaczęli wydzwaniać. Obecnie posiadam pakiet:

Extra+CANAL+ za 84.99pln

Mistrzowska piłka za 0pln

Movies fun za 0

Series fun za 0

Eleven sport za 11.9pln

Najem 4k ultrabox+ za 3pln

 

Razem 99, 89

Czy istnieje szansa na przedłużenie po tej samej cenie? Ewentualnie dodanie viaplay tej słabszej wersji(nie interesuje mnie formuła1)  Konsultantom kazałem się odwalić i przestali dzwonić :) Wizyta w salonie też nie przyniosła oczekiwanego rozwiązania. Pozdrawiam

Edytowane przez BeDeZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał(a):

Trochę za wcześnie, aby przejmować się przedłużeniem. 

Czyli SMS ze salonu typu: "przedłuż umowę do końca miesiąca a unikniesz podwyżek" to taka bujda? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem na bieżąco z ofertami, ale już nie mam C+. Mój ojciec ma umowę do końca maja (Extra+). Była na rok z ceną 59,99. Zadzwonili do niego by przedłużył na dotychczasowych warunkach, ale widzę że mu wpisali umowę na 2 lata, a cena też 59,99. Rok temu 2-letnia umowa była po 49,99.

Jak jest teraz? Czy faktycznie podnieśli ceny? Dzięki z góry za odpowiedź.

Edytowane przez Marcines
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał(a):

@BeDeZetSkoro proponowali Ci droższą ofertę 

Otóż w salonie oferowali i tak wyższą cenę aniżeli posiadam. SMS ma mnie "zachęcić" aby przedłużyć u Nich....bo może być jeszcze drożej 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, un5p0ken napisał(a):

dziś ostatnia szansa na telefon z DUK czy dzwonią w sobotę??

Do mnie dzwonili w ubiegłą sobotę.

W dniu 26.04.2023 o 15:49, ircios napisał(a):

A nie taniej Optimum za 29,99 czy nawet 34,99 + C+ za 19,90? 

Czyli:

Optimum 29,99

Canal+ 19,99

C+4k 0 zł

Eleveny 11,90

Mistrzowska Piłka 0zł

Multi Standard 0 zł

Dekoder 4k 5zł

Viaplay Total 15zł

Hbo max 25zl(3 miesiące darmowe)

 

Razem niecałe 107zl

 

Jest do ugrania?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2023 o 03:17, Olek007 napisał(a):

Czyli chcąc zejść do Optimum i uzyskać kwotę do 50 zł będę musiał zrezygnować z Viaplay? A gdybym chciał pozostać przy pakiecie Extra, to do ilu najmniej jestem w stanie zejść, gdybym chciał zachować Canal+ i uzyskać ten Viaplay? Czy dobrze kojarzę, że będzie to łącznie około 70 zł? Oczywiście przy założeniu, że rezygnuję z Mistrzowskiej Piłki, chyba że jej pozostawienie nie wpłynie na wzrost ceny przy jednoczesnym uzyskaniu Viaplaya. 

 

 

Kolejny dzień rozmawiam z konsultantami i stanęło na opcji Relax + Canal+ + Mistrzowska Piłka za 44,89. Wczorajszy konsultant powiedział mi, że bez problemu będę mógł dopełnić sobie sam do Optimum za 10 zł, dzisiejszy już nie chciał mi składać deklaracji co do ceny, jako że sam może dać je bez zniżek za 30 zł. Czy mogę zrobić dopełnienie w dowolnym momencie trwania umowy czy przedłuży mi ją ono o jakiś okres? Czy w serwisie internetowym będę mógł je znaleźć za 10 zł czy nie jest to takie pewne? Finalnie wyszłoby mi wtedy 55 zł, ale nie musiałbym teraz dopełniać, skoro nie mam takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...