Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ktoś ma gdzieś 4K? 

 

Dzis telefon, że jest przygotowana dla mnie super oferta i abym przyjechał do APS i sobie ją zobaczył :crazy:

 

Nie miałem wtedy jak rozmawiać, ale czy kogoś u nich powaliło czy w APS są jakieś mega hiper oferty? 

Edytowane przez Migracja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był do 30.11:

Comfort 34,99zł + 8C+ 24zł (3x0zł + 12x30zł) + Mediabox 5zł średnio 63,99zł 15 miesięcy.

 

Propozycja:

Comfort 22,5zł + 8C+ 36,25zł (6x25zł z możliwością wyłączenia + 18x40zł) + Mediabox 5zł średnio 63,75 24 miesiące.

Edytowane przez Mike_CK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem:

- VIP+MAX 199zł

- ultraBOX+ 0zł / 0zł mies.

- Multiroom Standard (wifibox+) 0zł / 0zł mies.

Co to za promocja? Mi takie coś dawali za 179 i nie brałem a ostatnio za 165 zł i dalej negocjuje. Jak wszedłeś na 199 zł to nie licz, że ci po skończeniu umowy zejdą o wiele niżej. Ja siè tak w ch... zrobiłem rok temu i teraz muszè ostro negocjować żeby coś zeszli bo oni jak raz jelenia złapią co buli to nie chcą zejść niżej. Inni robiąc pakiety składaki od Superpremium w górę majà dużo taniej niż ci co biorą VIPa niestety.

 

W Nc+ majà politykę, że jak ktoś płacił dużo to niech płaci dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Najem i Mulitroom mam darmowy, ty pewnie nie masz bo masz po Cyfrze+. Dawniej mialem ultraBOX+ za 10zl i MR za 10zl. Co daje 20zl, wiec tak jakbym mial VIP+ za 179. Pelny pakiet bez wszelakich VOD kosztuje 149, tyle co CP + 50 za C+. Te 30zl to prawie za reszte VOD w tym HBO GO, prapremiery TVP i inne i dodatkowo nc+go bez limitu. Dla mnie nie problem mam jeszcze 2x INT 100GB i 4x Tel od nc+. Napisałem jako ciekawostke że rabatują ultraBOX+ i MR.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultraBOX+ i MR rabatują jak widać

Jak 2 paki się płaci za pakiet, którego całego nie ogarniesz, to nic dziwnego. Pytanie tylko, czy warto? Ten rabat na MR i sprzęt, to żaden rabat. Wszystko wyliczone. ;-)

 

Ale czego się go czepiasz zapewne stać go na to ma swój rozum przemyślał temat i podją taką decyzję.

Sorki, ale ma rację i nie wiem czy to czepianie. Raczej prawda.:-) Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku tygodniach nie odbierania z 12.....

taki smsik:

Black Friday zaczynamy już dziś.

Pakiet Extra+,8C+ i 3 hbo JUŻ OD 89.99

HBO GO w cenie paietu

Ato tylko jedna z naszych propozycji.

Zadzwoń 12 294 78 79

I co można?Można.

Poczekam jeszcze chwilkę,podobno Kubica wraca do F1 to może dorzucę do stówki te eleveny,czy cuś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku tygodniach nie odbierania z 12.....

taki smsik:

Black Friday zaczynamy już dziś.

Pakiet Extra+,8C+ i 3 hbo JUŻ OD 89.99

HBO GO w cenie paietu

Ato tylko jedna z naszych propozycji.

Zadzwoń 12 294 78 79

I co można?Można.

Poczekam jeszcze chwilkę,podobno Kubica wraca do F1 to może dorzucę do stówki te eleveny,czy cuś ;)

Kolego też dostałem podobnego smsa z nc tylko że extra z kanałami x8 w cenie 69,99.Myślę ze w końcu podpiszę jak nie chcą dać 11 za 7,95.

Dzwonie do konsula i się pytam o co chodzi z tą ofertą na black friday. W moim przypadku 8 kanałów za 69,99 przez 6 miesięcy a 18 za bodaj że 85 zł . No super oferta tylko dla jelenia, w tej ofercie gość nawet nie wspomniało darmowych miesiącach. 

Podsumowując oni muszą ja co najwyżej mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

jestem świeżakiem na tym forum i to mój pierwszy post :)

Mam pytanie, ponieważ 30.11.17 kończy mi się umowa ( wypowiedzenie złożone w punkcie NC+ po 8 latach) konsultanci "naparzają" niemal codziennie z numeru krakowskiego i przy moim pakiecie:

superpremium+Canal+x8, eleven sports,HBO, multiroom(2xpace 0zł) dotychczasowa opłata 115,80zł, po kilku rozmowach z nimi stanęło na 97zł za wszystko jak miałem do tej pory na 2 lata i jeszcze proponują mi wymienić dekoder (nie dopytałem, ale chyba chodzi tylko o 1szt.).

 

1.Czy to dobra oferta?

2. Czy warto wymieniać dekoder/ry, a jeśli tak to na jaki/ie? (nie ukrywam że PACE ze swoją szybkością działania mnie coraz bardziej irytuje, nie muszę mieć dwóch PVR)

3.Czy negocjować tego ultraboxa, czy wifipremiumbox i jaki wtedy dostanę do MR? (czytając wątek wifiboxa na forum to szczerze wszyscy odradzają że to złom itd.).Zapytałem przy ostatniej rozmowie o ultrabox i konsultant odradzał bo jak mówił drogo i się nie opłaca (15zł/m-c).

 

Z góry dziękuję za pomoc i POZDRAWIAM :))

 

Mam pytanie. 

 

W tym superpremium+ prócz HBO jest Cinemax i Flimbox?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...