Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dzwoniła miła i rzeczowa kobita szukająca [beep]i lub głuchych starszych ludzi. Powiedziała że jest nc+. Dzwoniła z nr. 503 228 877( Raczej to nie nr nc). Zaczęła mi mówić, że HBO mam za darmo...tamto i owamto. Że darmowe oglądanie TV się skończyło. Pytam się jak darmowe? Przecież płacę stówkę/m. Czy ona wie ile Polak w PL musi tyrać i urabiać się na tę stówkę? Zapadła cisza...

 

Umowa moja nr 1 do końca stycznia. Pakiet jaki mam to:

nc+GO nSport

nc+GO Multi+

Najem ultraBOX+

HBO

CANAL+ VOD

Najem PVR (Multiroom) 2x Pejsate

MULTIROOM STANDARD

Redlight HD

Cinemax

HBO GO

EXTRA+

Filmbox

Aktywacja NC+ GO internet

nc+GO CANAL+ Sport

History HD

Premium Sport &Film

Multi+

SunDance HD

Płacę 99,90.... Zaproponował ma za to 170... Oczywiście podwyżka 70% za oglądanie coraz to większej ilości reklam nie wchodzi w grę...co dałem jej do zrozumienia. Moje pytanie.

Ile mogę za to wyciągnąć? Ewentualnie Superpremium z HBO Go.? Wypowiedzenie nie złożone.

Kolekcjoner...śmieci :roll: ?Jest sens o to walczyć...?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zapytanie z wczoraj: czy propozycja przedłużenia umowy z aktualnego Start+ za 9,90zł (15 miesięczna banicja ze słynnego łamańca 5x0/10x79,90)

na Start+ oraz 8xC+ Pace 500GB 6x34,99 / 9x49,99- umowa na 15 miesięcy, to max. co teraz można ugrać?

Nie zależy mi na wyższym pakiecie, bo mam MAX EXTRA HD w UPC. Chodzi mi tylko o podstawowe kanały oraz Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam taką ofertę z ICA

Pakiet Extra 54,99  24m.

7 canal+ (brak 8.?) 0 zł 24m.

HBO i GO do 2m. gratis potem 25 zł. miesiąc

Kolekcja kino świat 0 zł 24m.

Ciekawa oferta, tylko zastanawia mnie ten 8 canal+ ?.

 

Jednak to kanały tematyczne nie paczka Canal+.

Łatwo się pomylić szczególnie jak się jest niedoświadczonym jak ja, dobrze, że jest to forum na którym można rozwiać wątpliwości.

Trzeba poczekać mam umowę do końca roku, wypowiedzenie wysłane.

Pozdrawiam

Edytowane przez kazio1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...