Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Martinos

 

Oferte masz fajna, malo osob dostaje HBO na 24 msc za free.

Co do elevenow ja bym zaczekal kilka dni, od jutra ma wejsc nowy eleven i pewnie w poniedzialek/wtorek juz bd wiadomo konkretnie ile bd kosztowac cala paczka, czy cos wzrosnie czy bez zmian.

 

właśnie dlatego mam obawy. dziś mam opcję 11,9zł. boję się, że w pażdzierniku będzie 20zł za to samo.

co do Eleven za 0zł na 12 m-cy to przedlądałem fora i nie spotkałem się zby ktoś to dostał przy przedłuzaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego mam obawy. dziś mam opcję 11,9zł. boję się, że w pażdzierniku będzie 20zł za to samo.

co do Eleven za 0zł na 12 m-cy to przedlądałem fora i nie spotkałem się zby ktoś to dostał przy przedłuzaniu umowy.

 

Nieee myślę ze tak rygorystycznie nie podejdą aby eleven już miało 20zl kosztować :D

Eleven jest tylko za darmo przy nowym kontrakcie, na 99% nie  bd za free przy aneksie :P

 

Przypomnijcie prosze na jaki adres mam wyslac wypowiedzenie i gdzie moge ustalic kiedy dokladnie konczy mi sie umowa

Skrytka pocztowa 8, w aps lub infolinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem kolejny telefon.....Na pytanie czego Pan oczekuje odp.

to co mam czyli Extra C8 HBO MS do tej pory 69,99 rozumiem, że podrożało mogę dać 79.99/

Krótka odp. konsula nie mam dla pana takiej oferty. Moja odp. OK poczekam.

Za chwilę z warszawskiego ocena rozmowy i tutaj 1-1-1-5.

Czekam na kolejny telefon do końca grudnia daleko...pozdrawiam

Edytowane przez medor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przed godziny Extra + 8C+ C+VOD 3x HBO 24m-ce 79.99 Najem MediaBox 5PLN/m-c MRP 20PLN/m-c umowa do końca września.

 

Da się coś jeszcze wycisnąć? Walczyłem o MRP gratis ale twierdzą ze promocja skończyła się w połowie lipca. Najmu też nie zrabatują.

 

Czy przy HBO jest HBO Go czy ta opcja jest płatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem zapis w całym tym załączniku i pisze ze mozna wyłączyć canal plusy.

Nie przejmujcie się mi cały czas mówiono ze jest comfort za 39 na 24 albo 35 zl na 15 miesięcy.

Az tu nagle dali za 20 zl. Czemu nie wiem, ale byłem przekonany że takich ofert nie ma i ze każdemu daja za 39. Chociaż co niektórzy chwalili się i za 14, 99 ale myślałem że to bajki :-)

Możecie prześledzić moje wpisy jak nawet rozgoryczony atakowałem tych co dostawali rzekomo taniej, żeby przestali denerwować ludzi. A jednak czasami coś dadzą.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września. Do tej pory cały czas twierdzili że nie mogą dać HBO na 24 miesiące za 0 zł, a dziś znalazła się taka oferta. 

rozmowa o przedłużeniu gdy jest ponad miesiąc do końca umowy nie ma sensu... w ostatnim miesiącu przy twardym trzymaniu się swoich oczekiwań wszystko się znajduje...

 

No cóż chyba zaryzykuję i nie będę brał Elevenów (mam je do końca paździrnika za 7,95) i  jutro wezmę extra, 8C+, 3xHBO na 24miesiące za 79,99 + MR za 15. Bo z tego co czytam to tego taniej już nie dostanę.

Podpytam tylko czy dadzą to samo ale z 6C+ za 69,99zł

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zadzwonił konsultant i przedłużyłem umowę, podsumowując, za kwotę 79,99 zł dostałem pakiet EXTRA+ z 8xC+, multiroom 2 x, najem PVR, C+VOD, NC+GO 100 godzin, do końca października FILMOX z automatycznym wyłączeniem za FREE, umowa na 24 miesiące. Konsultant powiedział, że jest to najlepsza oferta jaką w tej chwili posiadają i dostają ja tylko nieliczni klienci. Była możliwość wzięcia HBO GO z opcją 6 miesięcy za FREE i 6 miesięcy za 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie ze jak Legia awansuje do LM to sobie wezmę. Ze wszystkich rzeczy będę oglądał tylko Legie i ewentualnie Lecha. Nic więcej. Uznałem że na LM obejrzę sobie z mniejszą ilością reklam.

Także czy mi się opłacaja te canale plus to rzecz względna..

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym cyrograf podpisany na kolejne 2 lata. Do tej pory Extra+ oraz opcja Sport&Film w wariancie 0_6 79,9_18. Od dzisiaj wygląda to tak:

 

f0xe1l.png

 

Wcześniejsze telefony nic nie wnosiły, standardowa propozycja Extra+ i 6C+ za 69,99_24, do tego HBO 0_6. Wariantu za 79,99_24 z HBO nie było, konsultanci twierdzili że nie ma w ogóle takiej propozycji. W dniu dzisiejszym oddzwoniłem po otrzymaniu smsa i trafiłem na mega kumatego i konkretnego konsultanta, któremu wprost powiedziałem o swoich oczekiwaniach a on po konsultacjach z przełożonym zaproponował mi powyższy wariant. 

 

Wahałem się jeszcze nad Elevenami czy nie poczekać do jutra i zobaczyć czy nie wzrośnie cena po wprowadzeniu Elevenu Extra. Konsultant zapewniał jednak, że cena nie wzrośnie a słuchając jak jest konkretny i profesjonalny jestem w stanie mu uwierzyć. Nawet jeżeli cena się zmieni to pewnie nie na tyle żeby opcja włącz/wyłącz była mniej opłacalna niż 12,9_12. Będę jeszcze dobierał multiroom i tutaj też udało się zbić cenę Wifi Premiumboxa ze 199 na 149. Do tego jeszcze 100h w nc+go tv, więc chyba udało się wyciągnąć maksa :)

 

Powodzenia w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...