Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę tylko potwierdzić, z dotychczas prowadzonych rozmów zostałem poinformowany, że do każdego pakietu można dobrać sobie wszystkie 8x Canal+ albo w opcji 6x25 zł reszta umowy 40 zł albo 3x0 zł, później 30 zł.

O tyle atrakcyjne jeśli ktoś sobie wyrwie np. Comfort za 14,90zł i dorzuci 8xC+ to dawałoby mu cenę 14,90zł x3msc i 44,90zł x12msc.  

 

Ja wciąż walczę o ten nieszczęsny Start+ i dorzucenie ew. C+, mam czas do końca miesiąca. Ciągle słyszę 19,90 zł za Start+ i nie ma możliwości zrobienia tego za 9,90 zł. Schodzę z Extra, 8xC+, HBO z GO za 85 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet jaki mamto  Extra + 6C+ Multi na kameleonach + pvr 500 z c+ za 69,90
umowa do końca sierpnia (czyli była 12M)

Dzwonili trochę w czerwcu, lipcu odnośnie przedłużenia - powiedziałem że póki co nie jestem zainteresowany,

wypowiedzenie złożone na początku lipca w salonie.

 

Od tamtej pory cisza, jeden sms z początku sierpnia (ale to była promo na Comfort+)

 

myślicie że zaczną dzwonić? Czy w ice dać opcję że chce przedłużyć i podać nr żeby zadzwonili.

W zasadzie jak czytam ostatnie strony to fajnie by było wyrwać to co mam za te same pieniądze,

ale piszecie że to już raczej nierealne. Czy może samemu zadzwonić na 12-2947879??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze,

Dzisiaj pierwszy telefon z propozycją przedłużenia umowy mimo iż obecna obowiązuje do końca roku.Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Wysłuchałem konsultanta, który zaproponował :

Superpremium - 99,90 zł

2x Pace 500 GB - 0zł

Multiroom - 0 zł

100 godzin/mc nc+ GO

 

Szczerze mówiąc jeszcze nie myślałem o negocjacjach ale chciałbym się dowiedzieć czy jest to dobra oferta.

Obecnie płacę 89,90 za:

 

Comfort+ ,Najem ultraBOX+ ,EXTRA+ ,Premium Sport ,Premium Film ,HBO ,CANAL+ VOD ,Najem PVR (Multiroom) ,MULTIROOM STANDARD ,Multi+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

Najem ultraBOX+

EXTRA+
HBO GO
Filmbox
HBO
MULTIROOM STANDARD
Cinemax
Premium Sport &Film

Multi+

Płacę 89,90PLN.

Dzisiaj do mnie dzwonili z DUK i ciągle proponuję Superpremium za 99.90PLN. HBO Go mogą dać tylko na 6 miesięcy za darmo. Potem chcą 20PLN, przy umowie na 24 miesięcy.

Próbowałem wynegocjować Extra+, 8 x C+ i HBO x3 za 79,90PLN (wszystko na cały okres umowy). Nie da rady, w tym wypadku są w stanie dać HBO za darmo na 6 miesięcy.

Nie proponują nic nadzwyczajnego. Extra+, 8 x C+, HBO x3, HBO Go są w stanie dać też za 99,90PLN. Musiałbym wybrać, albo Cinemax'y, albo HBO Go.

@ircios

Co mogę wynegocjować by zachować to co mam jak najmniejszym kosztem. Mogę zrezygnować z Filmbox. Przy czym się upierać, z czego zrezygnować? Czy ten "święty gral" czyli 79,90PLN za Extra+, 8 x C+, HBO x3 jest osiągalny dla tych co płacą więcej?

@bazyliszek22

Oferta standardowa. Nic nadzwyczajnego, moim zdaniem.

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co zrobić, żeby dostać takie oferty jak wy? Umowa kończy mi się ostatniego wrzesnia i zaoferowali:

Extra+ z 8 C+ za 79,99 zł, co wydaje mi się drogo, bo aktualnie mam jeszcze HBO i płace 79,99 zł... Help.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać

 

Obecnie mam:

Najem ultraBOX+

 

EXTRA+

 

HBO GO

 

Filmbox

 

HBO

 

MULTIROOM STANDARD

 

Cinemax

 

Premium Sport &Film

Multi+

Płacę 89,90PLN.

Dzisiaj do mnie dzwonili z DUK i ciągle proponuję Superpremium za 99.90PLN. HBO Go mogą dać tylko na 6 miesięcy za darmo. Potem chcą 20PLN, przy umowie na 24 miesięcy.

Próbowałem wynegocjować Extra+, 8 x C+ i HBO x3 za 79,90PLN (wszystko na cały okres umowy). Nie da rady, w tym wypadku są w stanie dać HBO za darmo na 6 miesięcy.

Nie proponują nic nadzwyczajnego. Extra+, 8 x C+, HBO x3, HBO Go są w stanie dać też za 99,90PLN. Musiałbym wybrać, albo Cinemax'y, albo HBO Go.

@ircios

Co mogę wynegocjować by zachować to co mam jak najmniejszym kosztem. Mogę zrezygnować z Filmbox. Przy czym się upierać, z czego zrezygnować? Czy ten "święty gral" czyli 79,90PLN za Extra+, 8 x C+, HBO x3 jest osiągalny dla tych co płacą więcej?

@bazyliszek22

Oferta standardowa. Nic nadzwyczajnego, moim zdaniem.

Od kiedy to HBO Go kosztuje 29 zł? Bzdura. Superpremium taniej nie dostaniesz. HBO Go też nie dają za free. Jeśli za duża kwota to musisz zrezygnować. Superpremium z HBO Go i MR możesz mieć za 105. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko potwierdzić, z dotychczas prowadzonych rozmów zostałem poinformowany, że do każdego pakietu można dobrać sobie wszystkie 8x Canal+ albo w opcji 6x25 zł reszta umowy 40 zł albo 3x0 zł, później 30 zł.

O tyle atrakcyjne jeśli ktoś sobie wyrwie np. Comfort za 14,90zł i dorzuci 8xC+ to dawałoby mu cenę 14,90zł x3msc i 44,90zł x12msc.  

 

Ja wciąż walczę o ten nieszczęsny Start+ i dorzucenie ew. C+, mam czas do końca miesiąca. Ciągle słyszę 19,90 zł za Start+ i nie ma możliwości zrobienia tego za 9,90 zł. Schodzę z Extra, 8xC+, HBO z GO za 85 zł

Myślę, że szanse na wyrwanie pakietu start+ za 9,90zł masz niewielkie. Schodzisz z dość wysokiego pakietu, a wtedy oferują ceny standardowe jeżeli chodzi o pakiety bez C+.

 

Mimo wszystko oferta 15-miesięczna, którą podajesz nie jest zła. Start+ za 19,90zł z Canal+ 3x0zł i 12x30zł to średnio 43,90zł [ (19,90x15)+(30x12) = 658,50:15=43,90zł). Ta cena jest porównywalna z ceną za CANAL+Start za czasów Cyfry+. Myślę, że to bardzo dobra oferta. Jeszcze do niedawna proponowano przy przedłużeniach Start+6C+ za 54,90zł. 

 

 

Start za 9,99zł  (dopełnienie na miesiąc do comfort)  8c+  3 miesiące za 0zł  12miesiecy za 30zł  umowa na 15 miesięcy, plus HBO na miesiąc  gratis.   dostał ktos  w  tym miesiącu taką propozycję?  wiem że kiedyś nie było z nią problemu a ja.... walczę o nią od prawie dwóch tygodni i nie chcą mi nic takiego zaoferować.... jak już to start za 19,99zł plus 8c+ za 30zł.... jest szansa wywalczenia startu za 9,99zł?

Podobnie jak powyżej - schodzisz z wysokiego pakietu. Marne szanse na start+ za 9,90zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start+,8 canali,multi 2 cameleony,pace z nagrywarką i sagemcom  na 15 miesięcy ze średnią ceną 45 zł brać? czy da radę 10 zł taniej,bo o 5zł nie bedę walczył... aha,a jest jakaś opcja żeby dostać drugi pace,chociażby z dopłatą?

Edytowane przez aniol1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać

 

Od kiedy to HBO Go kosztuje 29 zł? Bzdura. Superpremium taniej nie dostaniesz. HBO Go też nie dają za free. Jeśli za duża kwota to musisz zrezygnować. Superpremium z HBO Go i MR możesz mieć za 105.

Nigdzie nie napisałem, że HBO Go kosztuje 29PLN. Rozumiem, że 105PLN za Superpremium + HBOGo + MR jest osiągalne. Spróbujemy...

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że szanse na wyrwanie pakietu start+ za 9,90zł masz niewielkie. Schodzisz z dość wysokiego pakietu, a wtedy oferują ceny standardowe jeżeli chodzi o pakiety bez C+.

 

Mimo wszystko oferta 15-miesięczna, którą podajesz nie jest zła. Start+ za 19,90zł z Canal+ 3x0zł i 12x30zł to średnio 43,90zł [ (19,90x15)+(30x12) = 658,50:15=43,90zł). Ta cena jest porównywalna z ceną za CANAL+Start za czasów Cyfry+. Myślę, że to bardzo dobra oferta. Jeszcze do niedawna proponowano przy przedłużeniach Start+6C+ za 54,90zł. 

 

 

W sumie jestem gotowy klepnąć tę umowę, gdyby była opcja wymiany dekodera na Mediabox/WifiPremiumBox choćby za opłatą 5zł/msc a konsultant uparcie twierdzi, że nie mogę zmienić swojego dekodera na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sz3ur jesteś w podobnej sytuacji pakietowej i cenowej jak ja byłem z umową do końca sierpnia. Na początku była tylko oferta za 79,99 o 69,99 mogłem pomarzyć. Wreszcie zadzwoniłem sam bo niby dostałem smsa o pilny kontakt i miła pani zaproponowała mi to co kilka postów wyżej.

Edytowane przez strashak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start+,8 canali,multi 2 cameleony,pace z nagrywarką i sagemcom  na 15 miesięcy ze średnią ceną 45 zł brać? czy da radę 10 zł taniej,bo o 5zł nie bedę walczył... aha,a jest jakaś opcja żeby dostać drugi pace,chociażby z dopłatą?

10zł taniej? Nie ma raczej szans. Cena 45zł wydaje się i tak już ceną promocyjną przy tym co proponowali jeszcze kilka tygodni temu (Start+6xC+ za 54,90zł). Co do drugiego Pace'a to już chyba dawno nikt nie dostał drugiego dekodera z nagrywarką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10zł taniej? Nie ma raczej szans. Cena 45zł wydaje się i tak już ceną promocyjną przy tym co proponowali jeszcze kilka tygodni temu (Start+6xC+ za 54,90zł). Co do drugiego Pace'a to już chyba dawno nikt nie dostał drugiego dekodera z nagrywarką. 

ok,dzięki.zostanę w takim razie przy tym.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Złożylem wypowiedzenie umowa konczy mi się z początkiem września br.

 

Obecnie mam Comfort+ z 39,90, Opcje premium - Premium Sport&Film za 40,00, Extra+ za 10,00, Multi+ - 0,00, Multiroom Standard za 10 zł, Eleven Sports za 7,95 + najem sprzętu za 5,00 zł.

Płacę więc za wszystko ok 113  zł . Uważam że to zdecydowanie za dużo dlatego zlożyłem wypowiedzenie. Po zlożenia wypowidzenia mialem już dwa telefony z poropozycją pozostania ale obie oferty były na podobnym albo nawet wyższym poziomie - ta druga to 105 + 11,99 za Eleveny!!!  Powiedzialem temu konsultantowi, że chyba sobie żartuje z tą ceną i przy takich warunkach nie jestem zainteresowany kontynuowaniem wspólpracy z nc+.

 

I teraz jestem ciekaw czy tylko mnie próbowali naciągnąć na taką super ofertę czy to ich "normalne ceny' za taki pakiet? Za ile powiniennem dostać to co mam (Extra+,8 canal+, Premium Sport&Film, MR, najem sprzetu?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona

dotychczas 

Extra, 8xC+, HBO, HBO GO, PACE PVR HD 84,90zł

 

od teraz

 

24 miesiące

Start+ 21 zł 

8xCanal+  3x0zł reszta umowy 30zł w każdej chwili możliwe wyłączenie

HBO i HBO GO 1 msc za darmo, dalej możliwe wyłączenie w każdej chwili

Dopełnienie do Comfort+ 1 msc

Mediabox+ 0zł aktywacja, 5zł/msc

 

W sumie jestem nawet zadowolony, priorytetowo chciałem wymienić Pace'a za Mediaboxa. Przy Start+ za 19,90zł musiałbym zapłacić dzierżawę 10zł msc i 49zł aktywacji za Mediaboxa lub 10zł msc i 29zł za WifiPremiumBoxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Comfort + 8C+ za 69,90zł + 5zł za Mediaboxa na 12 miesięcy do końca sierpnia. Wypowiedzenie złożone.

Dzisiejsze propozycje:

Comfort + 8C+ za średnio 58,99zł + 5zł za Mediaboxa na 15 miesięcy.

Extra + 8C+ za średnio 78,99 + 5zł za Mediaboxa na 15 miesięcy.

Pierwsza oferta pewnie zostanie zaakceptowana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start za 9,99zł  (dopełnienie na miesiąc do comfort)  8c+  3 miesiące za 0zł  12miesiecy za 30zł  umowa na 15 miesięcy, plus HBO na miesiąc  gratis.   dostał ktos  w  tym miesiącu taką propozycję?  wiem że kiedyś nie było z nią problemu a ja.... walczę o nią od prawie dwóch tygodni i nie chcą mi nic takiego zaoferować.... jak już to start za 19,99zł plus 8c+ za 30zł.... jest szansa wywalczenia startu za 9,99zł?

 

Tak,

 

start - 9,99 (cały okres umowy), 8c+(6 nie ma możliwości) 3 miesiące za 0, kolejne do końca umowy za 30,00, MR za 0 (na cały okres umowy), opłata za dekodery za 0 (na cały okres umowy), C+ VOD za 0, dostęp do Premiery VOD, NC+ GO za 0 (100 godzin/miesięcznie) czyli razem po wykorzystaniu 3miesięcy gratisowych canal+ = 39,99 za wymienione usługi - 15m lub 24m bez znaczenia długość umowy dla warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W październiku kończy mi się umowa z NC+. Aktualna posiadana przez mnie oferta to:

 

Najem ultraBOX+

EXTRA+

Adventure TV HD

Filmbox

HBO

History HD / H2

MULTIROOM STANDARD

Cinemax

Premium Sport &Film

Multi+

 

Płacę za to 103 zł.

Dzisiaj dzwoniła do mnie Pani konsultantka z ofertą identyczną tyle że za 104 zł w tym Filmbox przez 12msc za darmo później 15zł.

 

Warto przedłużyć czy walczyć i wysyłać wypowiedzenie??

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,

 

start - 9,99 (cały okres umowy), 8c+(6 nie ma możliwości) 3 miesiące za 0, kolejne do końca umowy za 30,00, MR za 0 (na cały okres umowy), opłata za dekodery za 0 (na cały okres umowy), C+ VOD za 0, dostęp do Premiery VOD, NC+ GO za 0 (100 godzin/miesięcznie) czyli razem po wykorzystaniu 3miesięcy gratisowych canal+ = 39,99 za wymienione usługi - 15m lub 24m bez znaczenia długość umowy dla warunków.

Dostałeś taką ofertę? Ktoś ją dostał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak to zwykle bywa u mnie też zaczyna się telenowela z przedłużaniem umowy z NC+. Umowa trwa do końca roku i właśnie przed chwilą dostałem pierwszy telefon z Krakowa. Zapytałem tylko czy Szanowny Pan chce mi zaproponować mniejszy pakiet za wyższą cenę, odpowiedział, że tak, bo takich warunków jak mam już więcej nie dostanę. Moja obecna oferta to  Comfort+,EXTRA+, Multi+, Premium SportPremium Film, HBO,  Multiroom StandardAktywacja MR Standard Najem mediaBOX+, przez pierwsze 12 miesięcy było 59,99, drugie 12 miesięcy 69,99 Nie mam zamiaru płacić więcej, bo czasu na oglądanie mniej i mniej. A to na czym mi najbardziej zależało, czyli liga hiszpańska i tak już zabrali. Bez wypowiedzenia się nie obędzie. Kiedy najlepiej wypowiadać?  I czy w ogóle jest o co walczyć czy dać sobie spokój i nie marnować na nich czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą ofertę jak TY :-) Wypowiedzenie zostawione w Punkcie.

Przed wypowiedzeniem 3 telefony z Warszawy....propozycje od czapy :-( szkoda pisać.

Po wypowiedzeniu po otrzymanych smsach z prośbą o kontakt zadzwoniłem osobiście.

Tak się składa, że mam jeszcze jedną umowę na firmę i od tej zaczęliśmy negocjacje. /Obydwie umowy do końca 2016/

Otrzymałem propozycję Comfort+ dopełnienie do Extra+ z HBO za 49.99, umowa na 15 miesięcy. /służbowa/

Druga umowa i tutaj schody do tej pory tak jak powyżej i propozycja 99 zeta. Odmówiłem kolejne dwa telefony z usprawiedliwieniem, że nie mogą zejść na 79,99.... na tą bym się zgodził, ale miła Pani powiedziała, że do końca pewnie będą lepsze oferty teraz system nie przyjmuje. Podziękowałem oświadczając, że oczekuję telefonu kiedy system już wygeneruję dla mnie tę ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

Comfort+,Najem ultraBOX+,H2,HBO,Eleven Sports,MULTIROOM STANDARD,Cinemax,EXTRA+,HBO GO,Filmbox,netVOD+ konto podstawowe,History HD,Premium Sport &Film,Multi+ za wszysko 111,83 umowa do 30.11.2016

Jak myślicie, da rade zejść niżej z ceną to samo co mam teraz? Wypowiedzenia nie wysylałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...