Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapytałem o umowę 24 miesięczną , to cena była wyższa niż tej 12 miesięcznej i konsultant musiał policzyć , więc poprosiłem aby odpuścił jak ma być wyższa, a w dodatku był , to pierwszy telefon , byłem deczko zaskoczony gdyż do końca września , sporo czasu   jak i nie miałem jak się temu na chłodno zastanowić gdyż złapał mnie w nieodpowiedniej chwili i nie mogłem zbyt rozmawiać. W takim razie chyba póki co odpuszczę , chyba że dostanę 8C+ mimo, że praktycznie tych kanałow nikt w domu nie ogląda, drożej już nie będzie , a jak będzie , podziękuje platformie na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa 12 miesięczna do końca czerwca , obecnie extra (6C+) + cinemaxy + MR premium za 79,99, wypowiedzenie wysłane jedyne oferty jakie dostaje to extra(6c) za 69,99 na 24m i teraz pytanie do Was bo z chęcią pozbył bym się MRP i zastąpił to dwoma MRS (tak wiem że + 2 x aktywacja) ale konsultant uparcie twierdzi że nie mogę teraz dobrać MRS .... co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialies ze standardowa dla wszystkich ale na 24 miesiace, a kolega dostal na 12 m co diametralnie zmienia sytuacje

Nic nie zmienia, bo nc nie powinno robić łaski dając staremu abonentowi umowę na 12 m. na ćwierć roku przed końcem starej umowy. Teraz płaci podobne pieniądze + 12 m. za 3 m to daje 15 miesięcy takie samej kasy. To, że dojdzie mu C.max to mało ważne dla nc. Liczy się kasa, która będzie praktycznie taka sama.

 

@anonim69. Oferty na 24 m. są tańsze. Co Ty myślisz, że dostaniesz taniej na 3 m.przed końcem.? Zapomnij.

 

@bart1. Możesz. Rezygnujesz z końcem tej umowy z MRP i bierzesz SD.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory dwie umowy (wypowiedzenie wysłanie - kończą się lipiec/sierpień)

Ze względu na przeprowadzkę będę korzystał w jednym domu z czterech dekoderów , czyli zamiast opłacać dwie umowy jak do tej pory ( w sumie za dwie około 160 zł cx6,hbo ,eleven multiroom cameleony) bardziej chyba mi się opłaca z jednej umowy zrezygnować a do drugiej dobrać dekodery ( zwłaszcza że telefonicznepropozycje przedłużenia oscylują na chwilę obecną w okolicach 100 zł za jedną umowę :)

Jak to teraz cenowo wygląda ?

Np.C x 8 , HBO, można wyrwać za 79 z groszami i dobierając do tego multiroom i w sumie 4 dekodery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duupy nie urywa, ale zaakceptowałem dzisiaj jak niżej. Nie wiem czy coś lepszego można dostać, jakoś nie trafiłem na forum, do tej pory płaciłem średnio 60 zł więc niestety zwyżka jest.

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:
 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 69,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-07-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-06-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6),, Filmbox Pack, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Edytowane przez stamber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od2miesięcy obserwuje wątek z wiadowego względu-koniec umowy 30czerwca telefonów sporo do tej pory odrzucane dzisiaj oferta extra+6c za69,9zl. Na chwile obecną mam karte Cameleon-1dekoder, potrzebuje multiroom ofeują umowe na24m(12m-69.9 12m-79.9) wymiane dekoderów ale musze opłacić aktywacje za 1dek- 149zl za 2-50zl czy jest szansa na zejście z tych opłat??lub zejscie z 10zł za multiroom??pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. umowę mam do końca czerwca, abonentem już troszkę jestem (z c+).

obecna umowa:

 

Multiroom Standard
EXTRA+
Akt. MULTIROOM Std SLAVE
Najem mediaBOX+
Akt. MULTIROOM Std
CANAL+ VOD
Premium Sport &Film
Multi+

 

Płacę za to 95zł.

Wysłałem wypowiedzenie, dostałem ofertę na obecny pakiet za 84zł. Do tego, konsultant wspominał o filmboxie za 0 i o hbo, też za 0 (jedno na miesiąc, drugie na pół roku, nie pamiętam dokładnie). Spytałem o możliwość Eleven - standardowa cena 12zł.

Zapytałem się również o euro i te kanały polsatu. Podał dwie możliwości - albo płacę jednorazowo albo w ratach. Ale nie chcę dopłacać do euro, więc nie podejmowałem wiecej tematu.

To było pierwsze połączenie, jak odrzucę tę ofertę to jest szansa na coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem na 24 m-ce. Poprzednia umowa do końca czerwca, kwota 59,93 zł/m-c, wypowiedzenie wysłane pod koniec maja. To co miałem, czyli Extra+ 6xC+, Pace PVR i Sagemcom HD z multiroomem po Cyfrze, PLUS Filmbox na 1 miesiąc (nie chciałem, ale nie mogła Pani tego wyrzucić) i HBO na 6 miesięcy (nie chciałem, bo później trzeba pamiętać, żeby zadzwonić i wyłączyć, a przez 9 lat w Cyfrze nie obejrzałem nawet całego filmu na HBO) za 69,90 zł.

 

To był ich pierwszy telefon po wypowiedzeniu, a i tak wiedziałem, że nic więcej nie wydębie, bo oferta raczej standardowa. Chciałem co prawda "tylko" Eleveny, ale albo standardowa opcja 15,90 zł (kiedy chcę to włączam i wyłączam) ewentualnie 11,90 zł (przynajmniej rok muszę mieć włączone). Temat odpuściłem. Włącze go sobie na Gran Derby i na mecze Sevilli z Realem i Barcą (może nawet uda się, że będą w jednym miesiącu :-) )

 

Poprzednia propozycja bez wypowiedzenia za 80-kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca jest jak piszesz. Ja dostałem EURO za free przy Superpremium+ za 99,99 MR za 0 (na cameleonach), ale umowa na 24 miesiące to fakt.

 

[...] Byliście po 1 czerwca Euro jest jak karta przetargowa i można uruchomić darmowy dostęp do każdego pakietu przy przedłużeniu. Oczywiście z rozsądkiem i ograniczeniami dla konsoli jak z HBO.

Odpowiedż z działu reklamacji na temat ofert z Euro cyt.- podpisanie nowej Umowy lub przedłużenie aktualnie obowiązującej na okres 24 miesięcy oraz aktywowanie opcji dodatkowej Multiroom Standard z opłatą co najmniej 10zł miesięcznie,

- przedłużenie Umowy wraz z posiadaną już usługą Multiroom Standard HD lub Premium HD na okres 24 miesięcy z opłatą za sprzęt uzupełniający co najmniej 10zł miesięcznie,

- podpisanie nowej Umowy na okres 24 miesięcy wybierając pakiet Superpremium+ lub VIP+ Max

- przedłużenie aktualnie obowiązującej Umowy na okres 24 miesięcy wybierając pakiet:

1. Superpremium+ w cenie od 129,90 zł miesięcznie,

2. VIP+ w cenie od 149,90 zł miesięcznie,

3. VIP+ Max w cenie od 199,90 zł miesięcznie,

- posiadanie Umowy w ramach oferty VIP+ Max, w której opłata miesięczna za Pakiet w trakcie okresu gwarantowanego korzystania wynosi przynajmniej 199,00 zł miesięcznie

- jako opcja dodatkowa z jednorazową opłatą 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz scren z e-maila do aktywacji, sam sobie tego nie wymyśliłem:

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 103,94 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Eleven Sports, Filmbox Pack, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD, Mistrzostwa Europy 2016, NAJEM PVR Wybrane promocje Mistrzostwa Europy w piłce nożnej - Euro 2016, Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tu masz scren z e-maila do aktywacji, sam sobie tego nie wymyśliłem:

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 103,94 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Eleven Sports, Filmbox Pack, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD, Mistrzostwa Europy 2016, NAJEM PVR Wybrane promocje Mistrzostwa Europy w piłce nożnej - Euro 2016, Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Możesz wkleić tą ofertę z ICA?Bo jak to prawda to leci kolejna reklamacja za wprowadzanie w błąd przez konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę wkleić z ICA, bo kopiuje się wszystko z numerem abonenta. Reklamacja nic Ci nie da bo konsule gadają co chcą i zależy na kogo trafisz. Dla mnie np Exra+ 8C było za 79,99 jak chciałem HBO to +35PLN, a Superpremium+ za 99,99. Na końcu rozmowy jak już wszystko ustaliłem (Eleven MR sprzęt) to zapytałem o EURO i o dziwo powiedział, że mi się należy cytuję: "spełnia pan warunki promocji", w sprawie zgody marketingowej też się nie zająknął tylko jak wyraziłem zgodę to powiedział, że przysługuje mi rabat -5PLN. Także takie sztuczki stosują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie możesz zasłonić numeru abonenta to może tabelkę z meila z ofertą?Ja nie mam zamiaru reklamować tego dla Euro.Tylko udowodnić że konsultant kolejny raz wprowadza mnie w błąd jeśli chodzi o ofertę.A do tego dochodzi błędny rachunek jak i przysyłanie marketingu pomimo zakazu.A to chyba za wiele jak na te kilka dni tego miesiąca.Ale trzeba przyznać mają gest skubańce po tym wszystkim.Oto dalsza część odpowiedzi na reklamację cyt.Wyjaśniam, iż z przyczyn technicznych oferta Superpremium+ za 129,90 zł miesięcznie na Pana kontrakcie jest niedostępna u naszych przedstawicieli i w Telefonicznym Centrum Abonenta. W przypadku chęci skorzystania z tej promocji proszę o powiadomienie operatora o takim zamiarze powołując się na treść niniejszej wiadomości. Wówczas skontaktuje się z Panem doradca z Sekcji Ofert Reklamacyjnych w celu przedstawienia odpowiedniej Promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, proszę doradźcie mi co mam zrobić..

Miałem umowę do końca maja, 8x C+, hbo, 3 multiroom, umowa byla na 2 lata, rok placilem 105 zl potem roslo o 15 az do 150 zl pod koniec umowy.

Umowa się skonczyla, LICZA mi za czerwiec 290zl !!!, za kolejny tez raczej bede musial tyle zaplacic jesli zdecyduje sie na rezygnacje (bo 30 dni maja), a jesli nie, to oferuja mi teraz za 150 zl SUPERPREMIUM z HBO GO i trzema multiroomami. Co zrobic? Rezygnowac? Nie mam pojecia. Tak [beep]owa oferta.

Jeszcze 3 tygodnie temu dostalem oferte na to wszystko za 105 (bez multiroom), no to zawsze chociaz te 15-20 zl mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę wkleić z ICA, bo kopiuje się wszystko z numerem abonenta. Reklamacja nic Ci nie da bo konsule gadają co chcą i zależy na kogo trafisz. Dla mnie np Exra+ 8C było za 79,99 jak chciałem HBO to +35PLN, a Superpremium+ za 99,99. Na końcu rozmowy jak już wszystko ustaliłem (Eleven MR sprzęt) to zapytałem o EURO i o dziwo powiedział, że mi się należy cytuję: "spełnia pan warunki promocji", w sprawie zgody marketingowej też się nie zająknął tylko jak wyraziłem zgodę to powiedział, że przysługuje mi rabat -5PLN. Także takie sztuczki stosują.

 

 

cyknij screena i zamaż co chcesz czy to naprawde takie trudne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę wkleić z ICA, bo kopiuje się wszystko z numerem abonenta. Reklamacja nic Ci nie da bo konsule gadają co chcą i zależy na kogo trafisz. Dla mnie np Exra+ 8C było za 79,99 jak chciałem HBO to +35PLN, a Superpremium+ za 99,99. Na końcu rozmowy jak już wszystko ustaliłem (Eleven MR sprzęt) to zapytałem o EURO i o dziwo powiedział, że mi się należy cytuję: "spełnia pan warunki promocji", w sprawie zgody marketingowej też się nie zająknął tylko jak wyraziłem zgodę to powiedział, że przysługuje mi rabat -5PLN. Także takie sztuczki stosują.

Jeśli nue masz mr za 10 zł to na bank zapłacisz 99 zł za euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...