Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja umowa ma swój kres z końcem lipca ale już dzwonią z centrali.

Do tej pory było 6x canal, extra, red light oraz 6 m-c hbo w cenie 69,90 zł

Tydzień temu dostałem ofertę 6x canal i extra za 69,90 zł lub za 79,90 zł z man packiem, z eleven za 82 umowy na 24 m-c.

Dziś po konsultacji z kierownikiem uprzejmy i gadatliwy Pan zaproponował mi ofertę na 24 m-c za 79,90 zł 6 canal, extra i man pack oraz na cały okres hbo darmo lub to samo za 82 zł a w zamian man packa kanały eleven.

Dodatkowo za mojego wydłużonego Philipsa WiFi dekoder za 199zł. Da się jeszcze coś urwać z ceny dekodera czy nie ma na to najmniejszych szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i brak nawet jakichkolwiek prób z ich strony tylko od razu info, że nic się nie zmieniło i pakiet 6x canal + extra to 69,90 i do tego osobno eleveny- po czym zapytanie czy wiem gdzie oddać sprzęt i do widzenia. Już nawet nachalni nie próbują byc jak kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panika się u nich zacznie w ostatnim dniu umowy, mi tak dzwonią co tydzień, wcześniej co dwa, ostatnio trzy dni temu, umowa kończy się za 5dni. Liczą ze abonent będzie panikował i brał co dają. A może mnie odpuścili jak widzą że twardo negocjuje Extra+ za 20zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i brak nawet jakichkolwiek prób z ich strony tylko od razu info, że nic się nie zmieniło i pakiet 6x canal + extra to 69,90 i do tego osobno eleveny- po czym zapytanie czy wiem gdzie oddać sprzęt i do widzenia. Już nawet nachalni nie próbują byc jak kiedyś :)

...a u mnie po 9 latach płacenia po 130zł, wysłaniu wypowiedzenia - nadal proponują za Extra+6C+MS i Eleveny( do listopada z zeszłej umowy za 8zł) - za.....98.90zł. na 15miechów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam pewien problem i mam nadzieje,ze ktoś będzie w stanie mi pomóc.Mój tato ma obecna umowę z nc+ do 30.06.2016r. Jakoś na początku marca dzwonił konsultant w sprawie przedłużenia umowy. Tato wtedy powiedział ze musi się zastanowić i żeby zadzwonił za jakiś czas. Z racji takiej iż głównie ja użytkuje telewizję powiedziałam tacie, że jeśli będą znowu dzwonić to żeby nie przedłużal umowy ponieważ jestem niezadowolona i trzeba zrezygnować. Jednak oczywiście przy kolejnym telefonie konsultant "zbajerował" tatę i umowa została przedłużona na kolejne 2 lata. Konsultant powiedział ze jak umowa przyjdzie listem to mamy 14 dni na rezygnację. Pomyślałam sobie "uff nie wszystko stracone". Umowa przyszła 1 kwietnia.Najpierw udałam się do punktu nc+ bo myślałam że da się załatwić to na miejscu, ale pani mi powiedziała ze umowy zawarte przez infolinię trzeba załatwiać przez infolinię. Ok. Wróciłam do domu i dzwonie. Pani na infolinii mi mówi ze umowa jest zaakceptowana i ze się nie da. Powiedziałam jej ze przecież wcześniej mówiono ze mam na to 14 dni. Pani zaczęła się motać i w końcu powiedziała ze musze im odesłać formularz odstąpienia od umowy, który był dołączony do umowy którą dostaliśmy pocztą. I że mam na wysłanie tego 14 dni od daty 01.05.2016( 1 maja miała zostać aktywowana nowa umowa ). Formularz odstąpienia wysłałam listem poleconym 08.04.2016. List został poprawnie doręczony. Zero odzewu ze strony nc+. 4 dni temu tato dostał SMS( o czym ja dowiedziałam się dopiero dzisiaj) w którym piszą ze nowa umowa jest juz aktywna. Na infolinie nie mogę się dodzwonić. Poradźcie mi proszę co mam robić. Dlaczego aktywowali tą umowę przed 1 maja? I co w takim wypadku z moim formularzem? Czy jest jakaś szansa żeby się z tego wycofać bez ponoszenia kolosalnych kar ? :((( dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panika się u nich zacznie w ostatnim dniu umowy, mi tak dzwonią co tydzień, wcześniej co dwa, ostatnio trzy dni temu, umowa kończy się za 5dni. Liczą ze abonent będzie panikował i brał co dają. A może mnie odpuścili jak widzą że twardo negocjuje Extra+ za 20zł :)

Też byłem twardy i skończyło się jak widać (oferty proponowane przez nc+ w kółko to samo) Extra dawali mi za 44,90zł  :)

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panika się u nich zacznie w ostatnim dniu umowy, mi tak dzwonią co tydzień, wcześniej co dwa, ostatnio trzy dni temu, umowa kończy się za 5dni. Liczą ze abonent będzie panikował i brał co dają. A może mnie odpuścili jak widzą że twardo negocjuje Extra+ za 20zł :)

Powodzenia :)

Nie stworzą dla ciebie specjalnie takiej ceny :)

Extra+ najtaniej 44.90zł kiedyś dawno było za 5zł mniej ale taka oferta została wycofana

Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z rozmowy przed chwilą.

Pakiet Comfort 14,90 + Mediabox 5,00= 19,90 zł umowa na 24 miesiące, w tym 3 godziny miesięcznie bezpłatnej nc+go.

Dodatkowo możliwość wzięcia HBO w promocji 6/6 (6 miesięcy gratis, pozostałe 6 miesięcy po 25 zł).

Czyli średnia przez 12 miesięcy Comfort z HBO 32,40 zł (gdzie można nadpłacać HBO w kwocie 12,5 zł już od 1 miesiąca). Cena chyba niezła. Szkoda, że nie da się przy tej kwocie zawrzeć umowy na 15 miesięcy.

Na tą chwilę propozycję odrzuciłem, ale chyba jednak nie uda się w tej cenie krótszej umowy niż 24 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie koniecznie    ilość kanałów ogólna jak i HD jest większa w NC+ a cena  porównywalna .Dla tego jestem ciekaw czy ktoś ma taki zestaw i ile płaci

Mi porponowali Extra +HBO za 64,50

W tej Cenie w Cyfrowym polsacie(dokladnie 67,50 srednia) masz pelna oferte(HBO,Filmbox,Cinemax)

Edytowane przez ravmc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja umowa ma swój kres z końcem lipca ale już dzwonią z centrali.

Do tej pory było 6x canal, extra, red light oraz 6 m-c hbo w cenie 69,90 zł

Tydzień temu dostałem ofertę 6x canal i extra za 69,90 zł lub za 79,90 zł z man packiem, z eleven za 82 umowy na 24 m-c.

Dziś po konsultacji z kierownikiem uprzejmy i gadatliwy Pan zaproponował mi ofertę na 24 m-c za 79,90 zł 6 canal, extra i man pack oraz na cały okres hbo darmo lub to samo za 82 zł a w zamian man packa kanały eleven.

Dodatkowo za mojego wydłużonego Philipsa WiFi dekoder za 199zł. Da się jeszcze coś urwać z ceny dekodera czy nie ma na to najmniejszych szans?

Z jakiego numeru dzwonili? Znowu jest HBO na cały okres umowy? Czy wysyłałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi porponowali Extra +HBO za 64,50

W tej Cenie w Cyfrowym polsacie(dokladnie 67,50 srednia) masz pelna oferte(HBO,Filmbox,Cinemax)

:)  to lipa straszna  za 69zl mam  propozycje Extra + z paczką C8 .A te cinemaxy i filmboxy  nie potrzebne mi to

Taki zestaw z Extra +HBO  to max 49zl zMR 55 bym wziął chyba zadzwonię i dopytam się  ,albo poczekać  cierpliwie na ich ponowny tel niech nie myślą że mi zależy :P

Edytowane przez raiders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo nie znalazlem w ostatnich kulkunastu stronach, do obecnej umowy chcialbym dobrac  najtanszy pakiet jaki tylko jest w NC+.jak to wyglada i za ile moglbym go dostac? Bardzo prosze o podpowiedz i dziekuje

Edytowane przez wiesiekcycon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego numeru dzwonili? Znowu jest HBO na cały okres umowy? Czy wysyłałeś wypowiedzenie?

Dzwonił z numeru warszawskiego 222757890, hbo jest na cały okres umowy czyli 24 miesięcy, a wypowiedzenia nie wysyłałem. Reasumując 6xcanal+, extra +, hbo przez cały okres, dodatkowo filmbox do końca maja oraz eleven za 81,80 zł. Możliwość rezygnacji z eleven po roku. Powodzenia w negocjacjach i jeśli mogę coś to polecam spokojna rozmowę bez emocji, bo to o konsultanta zależy co załatwi z kierownikiem.

Edytowane przez Marcin78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...