Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Obecnie posiadam pakiet ekstra 6c+ i cinemaxy w cenie 59zl( wszystko bez multiroomow itp. Modem sagemcom karta cyfry jesli to cos zmienia) Umowa konczy sie na koniec maja, wypowiedzenia dawno dostarczone. I teraz pytanie: chcialbym dodac pakiet hbo do obecnego, jaka jest realna cena do uzyslania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla mnie to: Extra+ 6x C+, Multiroom, Eleveny(mam obecnie w cenie promocyjnej) za 82.94, umowa na 24 mc., lub Extra+, Multiroom, Eleveny za  61,94, umowa 15 mc.

Umowa kończy się w lipcu. Wypowiedzenie nie wysyłałem jeszcze (choć teraz to chyba nic nie daje).

Kazałem dzwonić za tydzień wtedy dam odpowiedz.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 39,90 za 

 
Najem Pace
EXTRA+
Adventure TV HD
Filmbox
MULTIROOM STANDARD
Multi+

 

Dostałem propozycję 45zł bez Filmbox na 15 miesięcy, do tego 100h telewizji mobilnej oraz Filmbox/Cinemax/HBO na pół roku za darmo. Później ewentualne zniżki na Filmbox/Cinemax/HBO. 

 

Można liczyć na lepszą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

prośba o pomoc w ocenie oferty utrzymaniowej, którą otrzymałem od platformy nc+

szczerze - nie mam czasu zgłębiać i rozszyfrowywać pakietów, a dla Was zakładam będzie to chwila w ocenie.

Zdziwiło mnie jedynie to, że platforma chce przyciąć ofertę programową żeby płacić taką samą kasę, lub przy utrzymaniu tego co mam teraz, każe dopłacać 19,48 miesięcznie więcej.

 

Ale do konkretów.

 

Obecnie mam:

 

Comfort+  34,90
Opcje dodatkowe VOD+  0,00
HBO  20,00
Premium Sport & Film  35,00
Adventure TV HD  1,99
Cinemax  5,00
Extra+  5,00
Filmbox  0,00
History HD  0,00
Multi+   0,00

 

co w całości daje 101,89 pln

 

oferta którą otrzymałem po wypowiedzeniu - i jak na razie jestem skłonny je podtrzymać (umowa do końca kwietnia br):

Pakiet Superpremium plus seriale i filmbox - czyli podobno to co mam teraz 119,48

Lub ten sam pakiet Superpremium BEZ Seriali, History, Filmbox za 99,00

 

Dajcie proszę znać jak widzicie ta ofertę, bo jak dla mnie - z punktu widzenia starego klienta który przez kilka lat miał najwyższe pakiety jest kiepska.

 

PS. mam dekoder monster z dyskiem 1TB, multiroom jak na razie nie potrzebuję

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, no wlasnie mam złe doświadczenia z ta platformą - już kiedyś zrobili mnie w jajo na ofercie, później programy i opcje znikały, a ja płaciłem jak za obierki, bo zaufałem konsultantowi...

Tak więc teraz uderzam do Was po poradę :) ale co do History przeżyje bez, a Adventure koszt niby mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem że chyba się s[beep]owałem bo kilka razy proponowano mi 8xC+ wraz z HBO na całą umowę + 5 zł za Mediaboxa + Multiroom gratis za cenę 84,90. Od jakichś 2 tygodni cena dla mnie to 104,90. Poprzednia oferta została wyczerpana. Tydzień do końca umowy a ja zostanę pewnie z gołym Extra 8xC+ za 79,90 + 5 zł Mediabox. Dziś na moje zapytanie co mogą dorzucić do tego pakietu pan po chwili poinformował że może dołożyć HBO ale tylko na pół roku. Cwaniakowałem, wybrzydzałem a teraz chyba zostanę z gorszą ofertą. Pewnie jak gdzieś w środę będę gadał to i te pól roku HBO już nie dostanę. Cwaniactwo tak się kończy niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...