Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, trafiłem tu ponieważ po ciągłej cenzurze i karach na forum.ncplus.pl szukałem alternatywy aby móc normalnie rozmawiac o ofertach.

Mam do konca marca Comfort + Exta + + HBO + Pakiet Canal + za srednio z ostatnich 24 msc 59,90zł/msc

Propozycja: super premium  ( z cinemaxy) i z hbo za 99,90zl/msc

Sportu nie ogladam wiec obecna oferta canalow mnie nie poraża, troche szkoda przy przejsciu do CP starty Ale Kino

Rozmowy z konsultantami (a był to dialog był raczej mało przyjemny) skoczyły się w ub. tygodniu gdy złożyliśmy wypowiedzenie (tzn ja i żona bo mieliśmy 2 umowy z nc+ )

odnoszę wrażenie, że oni nas nie chcą...

 

Kolejną ciekawą rzeczą związana z ofertą nc+ jest pobieranie opłat za HBO GO

zgodnie z regulaminem http://m.hbogo.pl/pages/template.aspx?id=terms powinno być bezpłatne dla abonentów HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ze mną jak rozmawiają to sami proponują zrezygnowanie z C+ albo HBO żeby obniżyć kwotę abo ale za nic nie chcą zejść z cen "standardowych".

Oferty standard:

extra 6c+ hbo na 6mcy za 69,90

extra 8c+ hbo na 24mce za 79,90

mr i pvr 0zł, obie umowy na 24mce.

Do tych opcji jako "obniżkę" proponują np zmianę z extra na comfort -10zl, rezygnacja z c+ chyba -15zl itp itd różne konfigi.

Czyli to samo w kólko i na okrągło, bez zmian. Dzwonią jak opętani, kilka razy na dzień, widać im zależy aby złapać na koniec albo trzeba kwartał dobrze zamknąć...

Jeszcze 2 dni i bye, jak nie dostanę tego co chcę. Nie zależy mi aż tak bardzo na nc aby płacić za prawie to samo 20zł więcej  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

,,UMOWA DO KONCA MAJA"

Mysle nad wypowiedzeniem umowy - poniewaz po wyslaniu wypowiedzenia moze uda sie cos lepszego wynegocjowac

Dzis dzwoniono z oferta PAKIET SUPERPREMIUM+ ZA 99,90zl plus pakiet ELEVEN za 11.90zl w sumie 111,80zl umowa na 24msc

co sadzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon od nc+ i dalej to samo...

Czyli start za 19,90 zł na 15m lub 21zl na 24m i 1m C+ sprzęt po Cyfrowy Pace Pvr hd za 0 tylko wymiana na turbo za 5zl/m lub wifi Premium za 10zl/m aktywacje 0zl

 

I jako gratisy najpierw mówił o Filmbox 1m za 0

Pozniej cos zaczął kręcić i mówił ze tylko w kolejnym miesiącu dopełnienie do wyższego pakietu i opcje History HD i te inne najtańsze na 1m za 0zl pózniej same sie wyłącza

 

 

Da rade cos jeszcze wyrwać przy Starcie niższa cena lub tańszy najem dekodera Wifibox Premium czy jeszcze jakaś opcje dodatkowa za 0 na miesiąc lub dwa czy wiecej ?

 

Z gory dzieki za wiadomosc

pozdrawiam

 

P.S. Umowa do końca marca, schodzę z Extra i C+ (słynny łamaniec 6m było za zero zł a 18 po 79,90 czyli ładna średnia bo 59zl :) ) sprzęt to: Pace Pvr hd i Caneleon, jestem z nimi od 8 lat

 

Dzis ma gościu dzwonić ok. 13

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem w końcu na spoko konsula i zjechałem z ceny z 59,90 na 44,90zl biorąc uboższą ofertę ale dalej atrakcyjną

U mnie wczoraj dwa telefony i ciągle ta sama śpiewka, że 49,90 że nie ma takich ofert za 44,90 etc. Jeszcze dwa dni, i się żegnamy.

Edytowane przez piracik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, od zawsze jakiś wysoki pakiet za 130zł, zadzwoniono z Wawy 2 razy proponując nadal 130 za Superpremium, wypowiedzenie wysłane, doszło, przed chwilą telefon z kierunku 12. "Mega" oferta na "utrzymanie' klienta....Extra + 6C+MR standard i eleveny do października (z poprzedniej umowy) za.....99zł. HIT. Zatkało mnie, na moje pytanie czy licząc mi 89 za E+ TYLKO z 6C+ (bez hbo itp) nie pomylił się - słyszę, że na chwilę obecną dla mnie taka jest oferta, bo zostały 3 miechy do końca. Na plus, że zadzwonili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie rozumiem Was.

Po co się godzicie na tak obleśne oferty? Ja dzięki temu foum otrzymałem magiczny numer i zadzwoniłem sam.

Wypowiedzenia nie składałem i dostałem:

Extra+ +8C+ + Multiroom Premium za 79,90 zł, gdzie w APS lub telefonicznie gdy dzwoniłem sam do nc+ na inny numer tala oferta była dla mnie za co najmniej 99 zł / rok / drugi rok 109 zł.

 

Dzwońcie sami na ten numer, bez wypowiedzenia otrzymałem takie warunki. Mogłem jeszcze mieć Superpremium + multiroom premium za 99 zł.

 

Ps. Eleven mam za 7,90 do końca listopada a potem mogę przedłużyć a mogę zrezygnować z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja płaciłem ostatnio za to co mam obecnie 104 zł, więc zjazd na 79,90 zł uważam za stosowny.

Ponad to multiroom premium mam w cenie do końca umowy, gdybym nie miał możliwe, że daliby mi HBO za darmo zamiast niego.

 

Nie rozumiem dlaczego jednym dają 79,90 a drugim za to samo 20 zł więcej. Dlaczego jest taka rozbieżność? Przecież każdy jest abonentem nc+, każdy dzwoni do nich w tym samym czasie. Każdy powinien dostać taką samą ofertę a nie każdy inne. Tego nie rozumiem kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 79,90 niektórzy mają Extra+ +8C+ HBO na cały okres umowy. Ale w tej firmie to chyba są różni klienci. Dla niektórych jest za 79,90 a dla innych za 99,90.

Tak jakby byli różnej kategorii, albo jednych traktują normalnie a drugich mają za jeleni, których mogą naciągnąć na większą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...